Odwołane mecze młodzików i trampkarzy, wysoka przegrana juniorów

Ze względu na trudne warunki pogodowe, zaplanowane na dzisiaj mecze Młodzików Starszych Unii z Hetmanem Zamość oraz Trampkarzy Starszych Unii z Gaudium Zamość zostały odwołane.

Reklamy

Na chwilę obecną (godz. 11.15) nie ma żadnej decyzji LZPN w sprawie ewentualnego odwołania meczu Juniorów Młodszych I Ligi Wojewódzkiej, Unii z Niedźwiadkiem Chełm, zaplanowanego na godz. 14.00.

Odwołane mecze młodzików i trampkarzy, jeżeli  pozwolą na to warunki jesienne zostaną rozegrane w innych terminach rundy jesiennej – 2012 lub w rundzie wiosennej – 2013. 

 

Juniorzy Młodsi Unii, grający w I Lidze Wojewódzkiej wysoko przegrali dzisiaj na własnym boisku z Niedźwiadkiem Chełm 1:5. Jedyną bramkę dla Unii w 10 min. meczu strzelił Bartłomiej Greniuk.

Mecz był prowadzony w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, przy padającym deszczu, przenikliwym chłodzie oraz w kałużach wody na boisku.

Powstaje pytanie jaki sens ma taki mecz i komu to służy.

Możliwe jest także, że trampkarze Unii zostaną ukarani walkowerem za to, że nie przystąpili w tych warunkach do meczu z Gaudium Zamość.

 

Źródło: MKS Unia Hrubieszów