Ola i Panna na podium!

W dniach 13-14.05.2017 r. w Zalutyniu koło Piszczaca, Lubelski Związek Hodowców Koni ze stajnią Nad Lutnią przeprowadził zawody w jeździectwie pod nazwą III Ścieżka Huculska. Bardzo dobrze w nich startowała i to na trzech koniach – Panna, Aura oraz Pam reprezentantka Wojciechowej Stajni z Hrubieszowa – Aleksandra Ciesielczuk.

Reklamy

 

W pierwszej fazie rywalizacji wszystkie klacze miały za zadanie zaliczyć „Próbę Dzielności”. Ola wraz z Aurą i Panną pokonały ścieżkę z maksymalną ilością punktów, trafiając niemal idealnie w normę czasu.

Natomiast na Pam obyło się z jedną niezaliczoną przeszkodą i lekkim spóźnieniem. Wynik zawodów był sumą punktów przyznanych podczas oceny hodowlanej na płycie oraz punktów z trasy.

Reklamy

Końcowo, w stawce osiemnastu koni, Panna uplasowała się na bardzo wysokiej trzeciej pozycji, Aura na piątej, natomiast Pam zakończyła start w drugiej dziesiątce.

Tym wydarzeniem hrubieszowska sekcja rozpoczęła sezon i oby taka forma Oli utrzymała się także i przy koniach oraz pozostałych jeźdźcach.

 

Opracował – mak

Foto – Wojciechowa Stajnia Hrubieszów