Olimp Mircze w ogólnopolskim finale turnieju Procam Cup!

Olimp Mircze to piąta drużyna, która wywalczyła awans do wielkiego ogólnopolskiego finału turnieju PROCAM CUP 2019. Drużyna z powiatu hrubieszowskiego okazała się bezkonkurencyjna podczas eliminacji w województwie lubelskim.

Fantastyczna postawa w ofensywie, o czym świadczyć może fakt zdobycia 29 bramek w pięciu meczach oraz dobra defensywa, którą potwierdza 0 straconych bramek, to dowody na to, że tego dnia ekipa Olimpu Mircze nie dała żadnych szans swoim przeciwnikom. Warto dodać, że nagrodę indywidualną dla najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Mikołaj Wójcik, który w dzień turnieju obchodził dodatkowo swoje urodziny.

Tym samym Olimp Mircze dołączył do drużyn: Talent Trzebnica, Sparta Sycewice, Sokół Pyrzyce oraz SP Pogorzela, które już wcześniej wywalczyły awans do wielkiego finału, który odbędzie się 16. czerwca w Kołobrzegu. Serdecznie gratulujemy i życzymy wygranej w finale!

Na drugim miejscu rywalizacje zakończył zespół Talentu Łabunie, który wygrał cztery z pięciu spotkań. Na ostatnim stopniu podium w turnieju uplasowała się ekipa GOSiR Wodzisław, natomiast na dalszych miejscach kolejno: Relaks Jaślików, SP Sułów oraz UKS Krupe.