Osiągnięcia sportowe Gimnazjum nr 3

Osiągnięcia sportowe uczennic i uczniów Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie w roku szkolnym 2007/2008.

Reklamy

b>CHŁOPCY

PIŁKA NOŻNA HALOWA

I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce nożnej halowej

Skład: Kawarski Artur, Kozłowski Marcin, Kondrat Patryk, Żygawski Jakub, Karwacki Konrad, Otręba Damian, Czyrka Piotr, Popławski Szymon, Żołdak Piotr, Nowosad Maciej, Grzyb Bartłomiej.

II miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w piłce nożnej halowej

Skład: Kawarski Artur, Kondrat Patryk, Żygawski Jakub, Karwacki Konrad, Otręba Damian, Czyrka Piotr, Popławski Szymon, Żołdak Piotr, Nowosad Maciej, Grzyb Bartłomiej.

PIŁKA NOŻNA (11)

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce nożnej

Skład: Kawarski Artur, Kozłowski Marcin, Kondrat Patryk, Żygawski Jakub, Karwacki Konrad, Otręba Damian, Czyrka Piotr, Popławski Szymon, Żołdak Piotr, Nowosad Maciej, Grzyb Bartłomiej, Bronicki Maciej, Przychodzień Łukasz, Głowacz Arek, Zając Mariusz.

KOSZYKÓWKA

I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w koszykówce

Skład: Czyrka Piotr, Grzyb Bartłomiej, Wyżyn Daniel, Drączkowski Kamil, Kuśmierek Maciej, Kłak Mateusz, Kowalski Ernest, Otręba Mateusz, Otręba Damian, Popławski Szymon, Nowosad Maciej, Gomuła Hubert.

I miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w koszykówce

Skład: Czyrka Piotr, Grzyb Bartłomiej, Wyżyn Daniel, Drączkowski Kamil, Żołdak Piotr, Kłak Mateusz, Kowalski Ernest, Otręba Mateusz, Otręba Damian, Popławski Szymon, Nowosad Maciej, Gomuła Hubert.

V miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w koszykówce

Skład: Czyrka Piotr, Grzyb Bartłomiej, Wyżyn Daniel, Drączkowski Kamil, Kuśmierek Maciej, Kłak Mateusz, Kowalski Ernest, Otręba Mateusz, Otręba Damian, Popławski Szymon, Nowosad Maciej, Gomuła Hubert.

PIŁKA RĘCZNA

I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce ręcznej

Skład: Czyrka Piotr, Grzyb Bartłomiej, Wyżyn Daniel, Drączkowski Kamil, Chachler Mateusz, Cezary Miszczuk, Kłak Mateusz, Otręba Mateusz, Otręba Damian, Popławski Szymon, Żołdak Piotr, Nowosad Maciej.

V miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w piłce ręcznej

Skład: Czyrka Piotr, Grzyb Bartłomiej, Wyżyn Daniel, Drączkowski Kamil, Chachler Mateusz, Cezary Miszczuk, Kłak Mateusz, Otręba Mateusz, Otręba Damian, Popławski Szymon, Żołdak Piotr, Nowosad Maciej.

PIŁKA SIATKOWA

I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce siatkowej

Skład: Czyrka Piotr, Grzyb Bartłomiej, Wyżyn Daniel, Kuśmierek Maciej, Przychodzień Łukasz, Głowacz Arek, Otręba Damian, Popławski Szymon, Nowosad Maciej.

V miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce siatkowej

Skład: Czyrka Piotr, Grzyb Bartłomiej, Wyżyn Daniel, Kuśmierek Maciej, Przychodzień Łukasz, Głowacz Arek, Otręba Damian, Popławski Szymon, Nowosad Maciej.

LIGA LA

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w lidze lekkoatletycznej

Skład: Grzyb Bartłomiej, Kawarski Artur, Szostak Paweł, Gałan Marcin, Moczarski Tomasz, Chachler Mateusz, Mazur Adam, Cezary Miszczuk, Kondrat Patryk, Karwacki Konrad, Przychodzień Łukasz, Kłak Mateusz, Otręba Mateusz, Otręba Damian, Popławski Szymon, Nowosad Maciej.

V miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w lidze lekkoatletycznej

Skład: Grzyb Bartłomiej, Kawarski Artur, Szostak Paweł, Gałan Marcin, Moczarski Tomasz, Chachler Mateusz, Mazur Adam, Cezary Miszczuk, Czyrka Piotr, Karwacki Konrad, Przychodzień Łukasz, Kłak Mateusz, Otręba Mateusz, Otręba Damian, Popławski Szymon, Nowosad Maciej.

***

DZIEWCZĘTA

PIŁKA NOŻNA

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce nożnej

Skład: Wiśniewska Agnieszka, Kapica Anna, Bucoń Agnieszka, Głowacz Karolina, Miszczuk Weronika, Kolenda Katarzyn, Szkalej Maja, Ciesielczuk Magda, Zając Kalina, Miazga Ada, Słupna Monika.

KOSZYKÓWKA

I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w koszykówce

Skład: Kapica Anna, Szczęk Aleksandra, Głowacz Karolina, Gałan Joanna, Gałka Karolina, Ciesielczuk Magda, Zając Kalina, Słupna Monika, Miazga Ada, Paszkiewicz Paula.

II miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w koszykówce

Skład: Kapica Anna, Szczęk Aleksandra, Głowacz Karolina, Gałan Joanna, Gałka Karolina, Ciesielczuk Magda, Zając Kalina, Słupna Monika, Miazga Ada, Paszkiewicz Paula.

PIŁKA RĘCZNA

I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce ręcznej

Skład: Kapica Anna, Szczęk Aleksandra,, Kasprowicz Aleksandra, Miszczuk Weronika, Ciesielczuk Magda, Zając Kalina, Słupna Monika, Miazga Ada, Paszkiewicz Paula.

V miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w piłce ręcznej

Skład: Kapica Anna, Kasprowicz Aleksandra, Miszczuk Weronika, Ciesielczuk Magda, Zając Kalina, Słupna Monika, Miazga Ada, Paszkiewicz Paula.

PIŁKA SIATKOWA

I miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce siatkowej

Skład: Wiśniewska Agnieszka, Kapica Anna, Lipnicka Marlena, Szczęk Aleksandra, Kasprowicz Aleksandra, Głowacz Karolina, Ciesielczuk Magda, Zając Kalina, Miazga Ada, Słupna Monika, Paszkiewicz Paula.

V miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w piłce siatkowej

Skład: Wiśniewska Agnieszka, Kapica Anna, Lipnicka Marlena, Szczęk Aleksandra, Kasprowicz Aleksandra, Głowacz Karolina, Ciesielczuk Magda, Zając Kalina, Miazga Ada, Słupna Monika, Paszkiewicz Paula.

LIGA LA

II miejsce w Gimnazjadzie Powiatowej w lidze lekkoatletycznej

Skład: Zając Kalina, Paszkiewicz Paula, Lipnicka Marlena, Szczęk Aleksandra, Kasprowicz Aleksandra, Ciesielczuk Anita, Buta Małgorzata, Tlak Daria, Modzalewska Magdalena, Kolenda Katarzyna, Szkalej Maja, Nosko Martyna, Pomazanka Joanna, Ciesielczuk Magda.

I miejsce w Gimnazjadzie Rejonowej w lidze lekkoatletycznej

Skład: Zając Kalina, Paszkiewicz Paula, Lipnicka Marlena, Szczęk Aleksandra, Kasprowicz Aleksandra, Ciesielczuk Anita, Buta Małgorzata, Tlak Daria, Modzalewska Magdalena, Kolenda Katarzyna, Szkalej Maja, Nosko Martyna, Pomazanka Joanna, Ciesielczuk Magda.

IV miejsce w Gimnazjadzie Wojewódzkiej w lidze lekkoatletycznej

Skład: Zając Kalina, Paszkiewicz Paula, Lipnicka Marlena, Szczęk Aleksandra, Kasprowicz Aleksandra, Ciesielczuk Anita, Buta Małgorzata, Tlak Daria, Koszałko Katarzyna, Kolenda Katarzyna, Szkalej Maja, Nosko Martyna, Pomazanka Joanna, Ciesielczuk Magda.

LEKKOATLETYKA (ZAWODY INDYWIDUALNE)

REJON

Dziewczęta:

Miej. Nazwisko imię Rocznik Szkoła Wynik

100m

1.Szczęk Aleksandra 92 G.3 Hrubieszów 12,84

300m

7.Ciesielczuk Anita 94 G.3 Hrubieszów 49,23

W dal

6.Kasprowicz Ola 92 G.3 Hrubieszów 4,26

Oszczep

6.Paszkiewicz Paula 92 G.2 Hrubieszów 21,70

Kula – 3 kg

4.Zając Kalina 92 G.3 Hrubieszów 8,58

6.Lipnicka Marlena 92 G.3 Hrubieszów 8,41

4x100m

3.Gim.3 Hrubieszów 54,87

Chłopcy:

Miej. Nazwisko imię Rocznik Szkoła Wynik

2000m

4.Szostak Paweł 92G.3 Hrubieszów 6:34,94

Wzwyż

1.Grzyb Bartłomiej 94G.3 Hrubieszów 180

5.Chachler Mateusz 94G.3 Hrubieszów 165

Oszczep

1.Nowosad Maciej 93G.3 Hrubieszów 42.1

4x100m

4.Gim.3 Hrubieszów 50,20

WOJEWÓDZTWO

Miejsce. Imię Nazwisko Szkoła Konkurencja Wynik

1. Aleksandra Szczęka G 3 Hrubieszów na 100 m – 12,71

4. Bartłomiej Grzyb G 3 Hrubieszów – skok wzwyż – 1.70

5. Maciej Nowosad G 3 Hrubieszów – rzut oszczepem – 41,56

Opiekunami podczas zawodów sportowych byli nauczyciele w-f: Wiesław Grzyb, Czesław Drączkowski, Kamil Wojciechowski.