Osiągnięcia: Wojewódzkie Gimnazjady SZS 2014/2015 – Gimnazja

Tak jak w szkołach podstawowych, aby awansować do zawodów wojewódzkich organizowanych przez SZS należy zajmować premiowane awansem miejsca w zawodach powiatowych i zamojskiego rejonu lub zgłosić się bezpośrednio w przełajach, dwuboju czy w pływaniu. W minionym roku szkolnym największe sukcesy odnieśli przedstawiciele lekkiej atletyki ze złotymi medalami włącznie i zespoły koszykarskie z ZSM nr 3 w Hrubieszowie, w tym chłopcy wicemistrzostwo!

Reklamy


Osiągnięcia: Wojewódzkie Gimnazjady SZS 2014/2015 – Gimnazja


Indywidualne Biegi Przełajowe

 

7.10.2014 r. Adamów

Dziewczęta ur. 2001 r. (I klasy) – 1000 m

71. Skorupa Łucja ZSM 1 Hrubieszów

Chłopcy ur. 2001 r. (I klasy) – 1500 m

15. Skorupa Dominik ZSM 1 G. Hrubieszów

33. Daciuk Dominik ZSM 1 Hrubieszów

48. Steć Jakub ZSM 1 Hrubieszów

Dziewczęta ur. 1999 – 2000 r. (klasy II – III) 1500 m

15. Wołyniec Oliwia ZS 2 G. Hrubieszów

26. Waś Karolina ZS 2 Hrubieszów

Chłopcy ur. 1999/2000 r. (II-III klasy) – 2000 m

35. Misiaszek Kacper ZSM 1 Hrubieszów

 

***


Tenis stołowy indywidualny

26.11.14 ś   Kocudza

Chłopcy

17-24. Gałan Łukasz ZS Werbkowice, op. Bartłomiej Sadowski

Dziewczęta

– Brak awansu

 

***                                        


Szachy drużynowe

15.12.14 Międzyrzec Podlaski

11. SZS Mircze, op. Waldemar Klajda

w składzie:

Adaś Frańczuk, Piotr Brzeziński, Gabriel Bednarek i Aleksandra Kot


***


Tenis stołowy drużynowy

20.01.15 w Kocudza

Chłopcy

7-8. G. Werbkowice, op. Bartłomiej Sadowski

W składzie:

Łukasz Gałan, Pawe Masicz

Dziewczęta

– Brak awansu

 

***


Koszykówka dziewcząt

18.03.15 ś  Biała Podlaska

4. ZSM 3 Hrubieszów, op. Dominik Stajszczyk

W składzie:

Justyna Szlonzak, Dominika Karwowska, Karolina Niemczyk, Daria Śmiszek, Małgorzata Chmielewska, Justyna Nowosad, Weronika Nowosad, Natalia Butryn, Jadwiga Słoniec, Monika Szeląg, Agnieszka Lebiedowicz, Zofia Łyko

 

***


Koszykówka chłopców

19.03.15 cz Biała Podlaska

2. ZSM 3 Hrubieszów, op. Kamil Wojciechowski

W składzie:

Fijołek Patryk, Frankiewicz Kamil, Wal Oskar, Chachler Hubert, Gardyński Albert, Chachler Bartek, Orzechowski Miłosz, Smerdel Bartosz, Kasztelan Przemysław, Burdzy Konrad, Czarnecki Szymon, Zalewski Jakub

 

***                                        


Indywidualne   zawody LA

21.05.15 ś Zamość

Złoto – Kowalczuk Wiktoria 1999 SZS Mircze w dal – 4.58,

Złoto – Zalewski Jakub 2000 ZSM 3 Hrubieszów wzwyż – 1.60,

Brąz – Wołyniec Oliwia 1999 ZS 2 Hrubieszów 1000 m – 3:16,02

Brąz – Kasztelan Przemysław 1999 ZSM 3 Hrubieszów 1000 m – 2:49,18  

4. Niemczyk Karolina 1999 ZSM 3 Hrubieszów wzwyż – 1.35,

4. Maciuk Patryk 1999 ZS 2 Hrubieszów kula 5 kg – 11.87,

5. Śmiszek Daria 1999 ZSM 3 Hrubieszów kula 3kg – 9.71,

6. Waś Karolina 1999 ZS 2 Hrubieszów 1000 m – 3:27,50

7. Smerdel Bartosz 1999 ZSM 3 Hrubieszów w dal – 5.70

7. ZS Horodło chłopcy: 4×100 m – 49,62

Skład:

Sakowski Piotr, Barczuk Krystian, Matwiejczuk Damian, Załuski Szymon

8. Pakuła Patryk 1999 ZSM 1 Hrubieszów 100 m – 12,19

8. SZS Mircze dziewczęta 4×100 m – 56,97

Skład:

Ciuch Dominika, Sochan Agata, Kowalczuk Weronika, Mazur Barbara

10. Ślusarz Paweł ZS Werbkowice 1000 m – 2:57,23

11. Mroczkowski Sylwester ZSG Dołhobyczów oszczep – 34.48

12. Hossin Dominik ZS 2 Hrubieszów 100 m – 12,35

12. Brzózan Tomasz SZS Mircze wzwyż – 145

16. Frąckiewicz Natali ZSM 1 Hrubieszów 2:04,70

Opiekunowie: SZS Mircze – Urszula Przytuła, ZSM3 Hrubieszów – Kamil Wojciechowski, ZS 2 Hrubieszów – Anna Kusiak, Barbara Cygan, Dawid Lewandowski, ZS Horodło – Mirosław Kamień, ZSM 1 Hrubieszów – Tomasz Magdziak, ZS Werbkowice – B. Sadowski, ZS Dołhobyczów – Mariusz Kulczyński.

 

***


Sztafety rozstawne LA

2.06.2015 Puławy

Dziewczęta

4×100 m

7. SZS Mircze 56,27, op. Urszula Przytuła

Skład:

Ciuch Dominika, Sochan Agata, Kowalczuk Weronika, Mazur Barbara

Szwedzka

7. ZS 2 Hrubieszów 2:38,43 – op. Anna Kusiak i Barbara Cygan

Skład:

Wołyniec Oliwia, Waś Karolina, Krotkiewicz Karina, Gajewska Karolina

Chłopcy

4×100 m

7. ZSM 3 Hrubieszów 49,15 – op. Kamil Wojciechowski

Skład:

Warecki Kamil, Smerdel Bartosz, Chachler Bartłomiej, Masimo Imperator

Szwedzka

Brak awansu

 

***                                        


Brak awansu


Sztafetowe Biegi Przełajowe

15.10.2014 r. Lubartów

 

Badminton drużynowy

20.11.14 cz Zamość


Piłka siatkowa dziewcząt

31.03.15 w      Piaski


Piłka siatkowa chłopców

01.04.15 ś Chełm


Piłka ręczna dziewcząt

09.04.15 ś Zamość


Piłka ręczna chłopców

14.04.15 w Łuków


Piłka nożna dziewcząt

05.05.15 w Milanów              


Piłka nożna chłopców

07.05.15 cz Lublin


Liga Lekkoatletyczna

2.06.2015 Puławy


Dwubój nowoczesny

11.06.15 ś Kraśnik

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak) 



Zobacz też:

Osiągnięcia: Wojewódzkie Igrzyska SZS 2014/2015 – Szkoły Podstawowe