Osiągnięcia: Wojewódzkie Igrzyska SZS 2014/2015 – Szkoły Podstawowe

Aby awansować do zawodów wojewódzkich organizowanych przez SZS należy zajmować premiowane awansem miejsca w zawodach powiatowych i zamojskiego rejonu lub zgłosić się bezpośrednio w przełajach czy w pływaniu. W minionym roku szkolnym szkoły podstawowe z Hrubieszowa i naszego powiatu nie zanotowały za wiele sukcesów na szczeblu wojewódzkim. Największy sukces odniosła Martyna Hrycuniak z ZSM 1 Hrubieszów w biegu przełajowym zajmując 4 miejsce, oraz w tenisie stołowym reprezentanci Werbkowic i Gozdowa, jak i drużyna szachowa z Dołhobyczowa.

Reklamy

 

Indywidualne Biegi Przełajowe

7.10.2014 r. Adamów

 

Dziewczęta ur. 2004 (kl. IV) – 600m

84. Tokarczuk Marta SP Uchanie

 

Dziewczęta ur. 2003 (kl. V) – 800m

4. Hrycuniak Martyna ZSM 1 Hrubieszów

48. Cymborska Wiktoria SP Uchanie

 

Chłopcy ur. 2003 (kl. V) – 1000m

46. Herda Michał ZSM 1 Hrubieszów

65. Daszuk Patryk SP Uchanie

 

Dziewczęta ur. 2002 (kl. VI) – 1000m

13. Stasiuk Emma ZSM 1 Hrubieszów

55. Ciesielczuk Amelia ZSM 2 Hrubieszów

58. Ciesielczuk Karolina ZSM 2 Hrubieszów

77. Kwiatkowska Kaja ZSM 2 Hrubieszów

101. Kwiatkowska Weronika SP Uchanie

102. Chomik Klaudia ZSM 2 Hrubieszów

 

Chłopcy ur. 2002 (kl. VI) – 1000m

29. Gadzicki Patryk SP Uchanie

33. Wasyluk Piotr ZSM 2 Hrubieszów

 

***

 

Tenis stołowy indywidualny – dwie kat. wiekowe

25.11.14 w Kocudza 

 

Dziewczęta ur. 2004 i młodsze

9-12. Ślusarz Estera ZS Werbkowice, op. Anna Dołowy

 

Dziewczęta ur. 2002/2003

Nikt nie awansował po zawodach rejonowych z pow. hrubieszowskiego.

 

Chłopcy ur. 2004 i młodsi

17-24. Lackowski Norbert SP Gozdów, op. Tomasz Królicki

 

Chłopcy ur. 2002/2003

13-16. Smusz Jakub SP Gozdów, op. Tomasz Królicki

 

***


Szachy drużynowe

16.12.14 w  Tomaszów          

 

18. GZS  w Dołhobyczowie – op. Mariusz Kulczyński

w składzie dz+chł:

Kajetan Bosowski,

Bartłomiej Martyniuk,

Marcel Bosowski,

Karolina Dudek.

 

***


Tenis stołowy druż. dwie kat. wiekowe:

22.01.15 cz Kocudza .

 

Chłopcy ur. 2002/2003

9-10. SP Gozdów – op. Tomasz Królicki

W składzie:

Smusz Jakub,

Belina Dawid

 

Dziewczęta ur. 2004 i młodsze,

Dziewczęta ur. 2002/2003,

Chłopcy ur. 2004 i młodsi

– W tych rocznikach, brak awansu

 

***


W tych dyscyplinach sportowych nie rywalizowaliśmy, brak awansu:


Badminton drużynowy

19.11.14  ś   Zamość dz. i chł.

Pływanie – sztafety i indywidualnie

11.12.14 cz  Zamość

Mini siatkówka „3” i „4” dziewcząt

27.01.15 w Opole Lub.          

Mini siatkówka „3” i „4” chłopców

28.01.15 ś    Świdnik

Mini koszykówka dziewcząt

16.03.15 w Lublin

Mini koszykówka chłopców

11.03.15 ś Lublin      

Sztafety szwedzkie i 4×100 dz. i chł

12.05.15 w      Puławy           

Mini piłka ręczna dziewcząt

15.04.15 ś Ulan – Majorat

Mini piłka ręczna chłopców

16.04.15 cz Łuków

Mini piłka nożna dziewcząt

26.05.15 w Milanów 

Mini piłka nożna chłopców

28.05.15 w Lublin     

Czwórbój LA

20.05.15 ś    Zamość



Opracował – Marek A. Kitliński (mak)