Osiągnięcia: Wojewódzkie Licealiady SZS 2014/2015

Tak jak w każdym ciągu szkół, aby awansować do zawodów wojewódzkich organizowanych przez SZS, to i w szkołach ponadgimnazjalnych należało zajmować premiowane awansem miejsca w zawodach powiatowych i zamojskiego rejonu lub zgłosić się bezpośrednio w przełajach czy w pływaniu.

Reklamy

 

W minionym roku szkolnym aż na szczeblu woj. lubelskiego rywalizowali: zespół koszykówki chłopców ZS 2 w Hrubieszowie, drużyna tenisa stołowego dziewcząt z ZS 3 w Hrubieszowie, w lekkoatletycznych sztafetach rozstawnych, w tym dwa razy blisko podium oraz w b. przełajowych ze wspomnianych szkół, plus uczeń z ZS Nr 4 w Hrubieszowie.

 

Wojewódzkie Licealiady SZS 2014/2015 szkoły ponadgimnazjalne

Osiągnięcia


Indywidualne Biegi Przełajowe

7.10.2014 r. Adamów

 

Dziewczęta ur. 1995 i młodsze – 1500 m

16. Trybuła Agata ZS 3 Hrubieszów

38. Śnieg Małgorzata ZS 3 Hrubieszów

48. Suchowska Paula ZS 2 Hrubieszów

 

Chłopcy ur. 1997/1998 (klasy I i II SPG) – 2000 m

10. Albert Romaszko ZS 4 Hrubieszów,

15. Polikowski Aleksander ZS 3 Hrubieszów,

20. Soniak Piotr ZS 3 Hrubieszów

34. Baranowski Michał ZS 3 Hrubieszów

56. Bobak Marek ZS 2 Hrubieszów

69. Stepaniuk Marcin ZS 2 Hrubieszów

72. Marzec Dawid ZS 2 Hrubieszów

76. Kamiński Szymon ZS 2 Hrubieszów

77. Gajewski Przemysław ZS 3 Hrubieszów

 

Chłopcy ur. 1995 i mł. 3000 m

6. Pietrynka Paweł ZS 3 Hrubieszów

25. Wójcik Sebastian ZS 2 Hrubieszów

29. Czerwonka Patryk ZS 2 Hrubieszów

 

***

 

Drużynowy Tenis Stołowy Dz. i Chł.

 

Dziewczęta

9-12. ZS 3 Hrubieszów, op. Marcin Nowak

W składzie:

Wiatrzyk  Katarzyna

Bronicka  Kinga

 

Chłopcy

Brak awansu

 

***

 

Koszykówka chłopców

25.03.2015 r. Biała Podlaska

 

5/6. ZS 2 Hrubieszów, op. Zbigniew Krawczuk

W składzie:

Łopocki Michał, Żmuda Cezary, Sędłak Bartlomiej, Popławski Kacper, Nowak Jakub, Tadla Radosław, Czerniak Oktawian, Kasperski Bartłomiej, Jasina Radosław, Jóżwiak Damian, Otręba Mateusz, Szlonzak Przemysław, Łubkowski Przemysław (skład z rejonu).

 

***

 

Lekkoatletyczne sztafety rozstawne

2.06.2015 r. Puławy

 

Dziewczęta

4×100 m

4. ZS 3 Hrubieszów 56,96, op. Krzysztof Brudnowski

W składzie:

Hołdaś Aleksandra, Trybuna Agata, Mil Karolina, Jarosz Karolina

Szwedzka

7. ZS 2 Hrubieszów 2:42,44, op. Anna Kusiak, Barbara Cygan

W składzie:

Sykut Kamila, Konsowicz Ewa, Tlak Aleksandra, Zachaj Patrycja

 

Chłopcy

4 x 100 m

4. ZS 2 Hrubieszów 46,11, op. Dawid Lewandowski

W składzie:

Jóźwiak Damian, Skoczylas Dominik, Stepaniuk Marcin, Łopocki Michał

Szwedzka

10. ZS 2 Hrubieszów, op. Dawid Lewandowski

Essing Ernest, Czerniak Oktawian, Bobak Marek, Hossin Damian

 

***

 

Bez awansu:

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

15.10.2014 r. Lubartów

 

***

 

Ligi LA dz. i chł.

21.10.2014 r. Biała Podlaska

 

***

 

Indywidualny Tenis Stołowy Dz. i chł.

27.11.2014 r. Hrubieszów

 

***

 

Pływanie: sztafety i indywidualne

10.12.14 ś Zamość

 

***                                        

Halowa piłka nożna chłopców

19.02.2015 Biłgoraj

 

***


Piłka siatkowa dziewcząt

24.02.2015 r Tomaszów Lubelski

 

***

 

Piłka siatkowa chłopców

25.02.2015 r. Chełm

 

***

 

Piłka ręczna dziewcząt

3.03.2015 Zamość

 

***

 

Piłka ręczna chłopców

4.03.2015 Puławy

 

***

 

Koszykówka dziewcząt

26.03.2015 r. Biała Podlaska

 

***

 

Czytaj także:

Osiągnięcia: Wojewódzkie Gimnazjady SZS 2014/2015 – Gimnazja

Osiągnięcia: Wojewódzkie Igrzyska SZS 2014/2015 – Szkoły Podstawowe

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)