Osiem medali w Mistrzostwach Województwa Młodzików w lekkiej atletyce – ZDJĘCIA

W niedzielę w dniu wolnym od szkoły, 5 września 2021 r. w Puławach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików U16 w lekkiej atletyce i Mityng LOZLA. Dobrze przygotowani przez trenerów Mirosława Kamienia i Tomasza Magdziaka zaprezentowali się zawodnicy hrubieszowskiej Unii zdobywając 8 medali, w tym po 2 złote i srebrne oraz 4 brązowe.

Reklamy

Wyniki naszych zawodników MW  łodzików:

­

1 miejsce

Amelia Wróbel 300m ppł – 52,11

Kacper Pańko 300m – 35,89

­

2 miejsce

Kacper Pańko – 100m – 11,75

Jagoda Bazylewicz – 300m ppł – 1:00,07

­

3 miejsce

Nikola Romaniewska – 300m ppł – 1:02,01

Karolina Jańczuk Tomaszewska – 1000m – 3:28,52

Amelia Wróbel – 300m – 47,55 rek. żyć.

Sztafeta 4x100m – 59,19

(Bazylewicz Jagoda,

Wróbel Amelia,

Romaniewska Nikola,

Jańczuk Tomaszewska Karolina).

­

Warty podkreślenia jest fakt, że wszyscy medaliści uczą się bądź uczyli się do niedawna w Szkole Podstawowej w Horodle. (mak – Gratuluję!… Ale, co z uczniami z hrubieszowskich szkół – wszystko mają na miejscu…!)

­

Wyniki pozostałych zawodników z mityngu LOZLA:

­

100m

Stasiak Milena – 14,32

Bęsiuk Sandra – 14,92 rek. żyć.

Chmielewski Kacper – 12,28

Mróz Karol – 12,83

­

300m

Bęsiuk Sandra – 48,99

Cierech Filip – 40,11

­

200m

Stasiak Milena – 29,45

Cierech Filip – 25,96

Mróz Karol – 26,13

­

Oszczep

Marcin Bielecki – 50,62

­

***

­

Z historii hrubieszowskiej la

300 m p. pł. Pomiar Łączony (PE + PR) do lat 17

dodane – do 5.09.2021

     1. Kwiatkowska Anna 45,31 1989 07 29 Kielce M. Kitliński
     2. Pieniak Mariola 45,96 1991 07 25 Zabrze M. Kitliński
     3. Szczęk Aleksandra 46,04 2007 09 29 Słubice T. Magdziak
     4. Pańczyk Jolanta 46,44* 1976 07 09 Hrubieszów M. Kitliński
     5. Szwanc Małgorzata 46,73 1987 07 25 Biała Podl. M. Kitliński
23. Wróbel Amelia 52,11 2021 09 05 Puławy M. Kamień
29. Gajewska Karolina 53,98 2014 09 07 Zamość T. Magdziak
34. Bazylewicz Jagoda 60,07 2021 09 05 Puławy T. Maqdziak
35. Romaniewska Nikola 62,01 2021 09 05 Puławy M. Kamień

1000 m

1. Paczos Maria 2:48,2 1980 07 04 Spała A. Kulczyński
2. Ulidowska Marzanna 2:55,0 1980 05 01 Hrubieszów A. Kulczyński
3. Klik Małgorzata 2:55,96 1996 07 27 Kielce M. Kitliński
4. Muzyczuk Małgorzata 2:56,44 1983 07 23 Warszawa M. Kitliński
5. Paczos Barbara 2:56,6 1981 07 18 Lublin A. Kulczyński
6. Stadnicka Patrycja 2:58,08 2004 05 08 Biała Podl. M. Kitliński
80. Jańczuk – Tomaszewska Karolina 3:28,52 2021 09 05 Puławy M. Kamień

300 m Pomiar Łączony (PE + PR) – stan do 5 09 2021

1. Śliwiński Michał LO Hrubieszów 35,24 1998 09 06 Zamość M. Kitliński
2. Łopocki Michał ZS 2 Hrubieszów 35,47 2014 08 31 Stalowa Wola T. Magdziak
3. Kudyk Marek ZSMR Hrubieszów 35,61 1993 07 10 Lublin M. Kitliński
4. Lubawski Radosław ZSMR Hrubieszów 35,4* 1984 07 18 Białystok M. Kitliński
5. Pańko Kacper SP Horodło 35,73 2021 05 08 Lublin T. Magdziak
6. Kamień Andrzej ZSE Hrubieszów 35,79 1991 05 13 Lublin M. Kitliński
53 Chmielewski Kacper ZS 3 Hrubieszów 38,80 2021 05 08 Lublin T. Magdziak
89. Cierech Filip I LO Hrubieszów 40,11 2021 09 05 Puławy M. Kamień

­

Opracował – Marek Ambroży Kitliński, fot. MKS Unia Hrubieszów sekcja la


Zobacz też:

Z historii sportu… (cz. 66)

Z historii sportu… (cz. 66)


LubieHrubie na Instagramie