21 września 2024

Ostatki… Piłkarskie ligi 24/25.06.2023

W IV lidze w roku półwiecznego Jubileuszu Kryształ Werbkowice utrzymał po tarapatach ten ligowy poziom. W okręgówce Unia Hrubieszów w ostatnim meczu w 97 minucie dała sobie strzelić gola i lepiej całą wiosenną rundę zapomnieć. Ostatecznie zajmuje 7 pozycję. W klasie A Andoria Mircze wygrywa zdecydowanie w ostatnim meczu sezonu plasując się na 4 miejscu w tabeli sezonu. Huragan Hrubieszów przegrał z liderem i zajął ostatecznie 6 pozycję. Teraz przed drużynami okres roztrenowania, regeneracji, roszady i okres przygotowawczy do rundy jesiennej 2023.

IV liga 2022/2023, grupa: lubelska (spadkowa)

JUBILEUSZ 50 LECIA ZA NAMI!

Zarząd Klubu MLKS Kryształ Werbkowice serdecznie dziękuje władzom samorządowym, dyrekcji Cukrowni Werbkowice, szkołom z terenu gminy Werbkowice, wszystkim przybyłym gościom, byłym i obecnym działaczom Klubu, piłkarzom, kibicom oraz sponsorom za uczestnictwo w obchodach Jubileuszu 50-lecia Kryształu Werbkowice.

Szczególne podziękowanie składamy w kierunku obsługi, która sprawnie od wczesnych godzin serwowała uczestnikom gorące posiłki, napoje, watę cukrową, popcorn oraz zapewniła najmłodszym uczestnikom atrakcję w postaci dmuchanej zjeżdżali. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i dziękujemy, że jesteście z nami bez względu na wyniki sportowe. Nie możemy również w tym miejscu zapomnieć o naszych sponsorach, bez których finansowego wsparcia na pewno nie mogliśmy istnieć. Wszyscy gramy w zielono-żółto-niebieskiej drużynie.

W meczu towarzyskim Kryształ Werbkowice – Reprezentacja ZOZPN padł wynik 1:1. Na listę strzelców wpisali się: Stanisław Rybka oraz Przemysław Gałka. W serii rzutów karnych w bramce doskonale zaprezentował się natomiast Robert Suchodolski, który zdołał wybronić 4 jedenastki.

Unia Hrubieszów0-1Tanew Majdan Stary24 czerwca, 17:30

Unia Hrubieszów – Tanew Majdan Stary 0:1 (0:0)

– Unia już witała się z gąską, ale….

Goście zdobyli zwycięskiego gola w siódmej minucie doliczonego czasu gry za sprawą Bartłomieja Gontarza.

Bramki: – Gontarz 97′. Unia: Grzęda, Filipczuk, Starushkevych, Posikata, Sowa (46′ Pochylczuk), S. Oleszczuk, Kiełbasa (68′ Banit), Wanarski (95′ Kozak), Cymerman (78′ Barzał), M. Oleszczuk, Olszak (55′ Nowosad). Tanew: Kniaź, Kiełbasa, Raduj, Kusiak, T. Blicharz, K. Blicharz, Rymarz, Zawidczak (40′ Dudek), Margol, Gontarz, Maciocha. Żółte kartki: Wanarski, Starushkevych, Pochylczuk, S. Oleszczuk, M. Oleszczuk x2, Barzał x2 – Gontarz, Maciocha. Czerwone kartki: M. Oleszczuk (za dwie żółte), Barzał (za dwie żółte). Sędziował: Kacper Gil

– Naszej drużynie w starciu z Tanwią Majdan Stary zabrakło przede wszystkim kondycji. Niestety, była to najsłabsza runda od lat w wykonaniu Unii. Przed zespołem przerwa regeneracyjna, a następnie czeka ich okres przygotowawczy, w którym każdy będzie musiał dołożyć wszelkich starań do tego, aby runda jesienna była zupełnie inna w naszym wykonaniu – mówi kierownik Unii Patryk Bielecki

– Dwa tygodnie to wystarczający czas by poznać możliwości zespołu, ale nie powiem dlaczego ponieśliśmy dwie porażki w obu przypadkach. Czemu ? Z prostego powodu. Jestem trenerem w Hrubieszowie dwa tygodnie – przekazał nam trener Unii Andrzej Rycak

Andoria Mircze – Roztocze Szczebrzeszyn 7:3

14′ 0:1 Roztocze

24′ 0:2 Roztocze

25′ 1:2 Kacper Matysiak

31′ 2:2 Artur Mac

41′ 3:2 Kacper Matysiak

44′ 3:3 Roztocze

60′ 4:3 Artur Mac

80′ 5:3 Nazar Turevych

83′ 6:3 Kacper Matysiak

86′ 7:3 Artur Mac

­

Metalowiec Goraj – Huragan Hrubieszów 3:1

W ostatnim spotkaniu sezonu przegrywamy z Mistrzem Zamojskiej Klasy A. Gratulujemy gospodarzom i życzymy powodzenia w Klasie Okręgowej.

14. Delta Nielisz2614422026-87

Trenerzy AP Huragan Hrubieszów – Michał Wiejak, Maciej Warenica oraz Piotr Musiał uzyskali dyplom Trenera GRASSROOTS C. Egzamin składał się z dwóch części praktycznej i teoretycznej z których to nasi Trenerzy wykazali się wysokim poziomem wiedzy oraz umiejętności w prowadzeniu treningu. ŻYCZYMY SATYSFAKCJI ORAZ SUKCESÓW

Grupy młodzieżowe

Unia Hrubieszów

Zespół Orlika Młodszego Unii Hrubieszów wziął udział w XI Turnieju im. Jana Wojtaszka organizowanym przez Gryf Gmina Zamość.

ZROBILI TO !

Kryształ Werbkowice – Potok Sitno 11:1 (3:0)

Bramki: Nieczyporowski x4, Przysiężniak x3, Walat x3, Prus

Kryształ: Zdunek – Kowalczuk, Oleszczuk, Kot, Juszczuk, Sowierszenko, Nieczyporowski, Przysiężniak, Walat,

oraz Prus, Knap, Szewczyk, Kaźmierczak

Arbiter: Kluk (OKS Zamość)

Podopieczni trenera Wójtowicza zdołali wygrać wszystkie swoje spotkania w ramach rozgrywek o mistrzostwo okręgowej ligi młodzików i z imponującym dorobkiem 48 pkt i bilansem bramkowym: 146-14 zdobyli pierwsze miejsce w grupie 2. Za tydzień pierwszy mecz mistrzowski z drużyną Orła Tereszpol, triumfatorem rozgrywek gr. 1. Trzymamy kciuki za ekipę Kryształu.

­

PIERWSZA PORAŻKA W RUNDZIE

Liga juniorów młodszych

Potok Sitno – Kryształ Werbkowice 3:1

Bramka dla Kryształu: Domański

Kryształ: Kowalewski – Ratyna, Zdunek, Kaczoruk, Litwińczuk, Szokruta, Suchodolski, Szpak, Domański, Prystupa, Bodejko

oraz Iwon, Mic, Stasiuk, Sanek, Kostecki

­

MAJĄ POTENCJAŁ

Liga juniorów młodszych – 21 kolejka

Kryształ Werbkowice – Huragan Hrubieszów 10:1 (4:1)

Bramki: Prystupa x2, Bodejko x2, Litwińczuk, Góra x3, Sanek, Iwon – Zdunek (samobójcza)

Kryształ: Kowalewski (46′ Kaniowski) – Litwińczuk, Suchodolski (65′ Sanek), Kaczoruk, Zdunek, Szokruta (53′ Stasiuk), Góra (75′ Żmudzki), Domański (55′ Szpak), Bodejko (55′ Kostecki), Ratyna, Prystupa (65′ Iwon)

Arbiter: Łukasz Chabros (OKS Zamość)

Ekipa trenera Roberta Suchodolskiego ostatecznie zakończyła rozgrywki ligowe na najniższym stopniu podium co jest ogromnym sukcesem biorąc pod uwagę fakt, że zawodnicy Kryształu to najmłodsza drużyna tegorocznych rozgrywek. Dobra robota chłopaki !

­

Zwycięzcy nigdy nie odpuszczają.

Kolejny świetny występ naszych Orlików. W dniu dzisiejszym nasza drużyna brała udział w turnieju w Gryf Gmina Zamość. Nasi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony, dłonie same składały się do oklasków. Wielkie brawa dla naszych piłkarzy i bramkarza, który w bramce wyprawia cuda. BRAWO! Mimo braku klasyfikacji cała drużyna zapracowała na złote medale. Poziom utrzymany

­

KOMPLET PUNKTÓW W MIRCZU

Drużyna Żaczków 2015/2016 kolejny raz notuje świetny występ, tym razem na turnieju organizowanym przez Olimp Mircze.

Wszyscy zawodnicy zasłużyli na pochwałę , należy jednak wyróżnić naszych najmłodszych piłkarzy którzy mimo różnicy wiekowej (2016) dzielnie stawiali czoła swoim starszym kolegom z innych drużyn BRAWO.