Ostatni mityng bez hrubieszowskich lekkoatletów

W dniu 14.10.2012 r. w Puławach rozegrano ostatnie zawody w ramach Wojewódzkiego Młodzieżowego Mityngu LOZLA, w których niestety nie uczestniczyli lekkoatleci hrubieszowskiej Unii, z czego m.in. skorzystał wnuk niżej podpisanego Michał reprezentujący Start Lublin wyprzedzając w rankingu 2012 w biegu na 400 m rówieśnika z Unii Aleksandra Polikowskiego. Poniżej komunikat z zawodów, dla porównania, jakie miał szanse.

Reklamy

K O M U N I K A T

Otwarty Młodzieżowy Mityng LOZLA

14.10.2012, Puławy


110m ppł M, wiatr (0,0)

1    Kowalczyk             Kacper          95    KS Wisła Puławy                   16,77

2    Winiarski               Paweł            96    KS Agros Zamość                 17,07

3    Mirosław                Cezary          97    KS Agros Zamość                 17,39


kula 3kg K

1    Śmiech                  Aleksandra    97    KS Agros Zamość                 9.17

2    Gajda                    Katarzyna     98    KS Wisła Puławy                   8.38


kula 3kg K

 

1    Bachanek              Angelika        95    KS Wisła Puławy                   8.89


kula 4kg K

 

1    Maciejczyk             Aleksandra    91    KS Wisła Puławy                   7.74


100m ppł K, wiatr (0,0)

1    Sochaj                   Izabela         97    KS Agros Zamość                 17,08

2    Łakoma                 Dominika       98    KS Wisła Puławy                   19,84


oszczep 800g M

1    Sanad                   Jassim           85    KS Wisła Puławy                   54.89

2    Marczyk                 Andrzej         91    AZS UMCS Lublin                  29.45

3    Kwiatkowski          Dawid           93    AZS UMCS Lublin                  21.38


skok w dal M

 

1    Pęcak                    Kamil             95    KKS Victoria Stalowa Wola   6.42 (-0,4)

2    Piekarczyk             Michał            90    Niestowarzyszony W-wa     6.02 (-0,3)


100m M, wiatr (+0,1)

1    Jakóbczyk              Michał            95    KS Agros Zamość                 11,62

2    Pęcak                    Kamil             95    KKS Victoria Stalowa Wola   11,93

3    Marczyk                 Andrzej         91    AZS UMCS Lublin                  11,95

4    Walczyński            Karol             84    AZS UMCS Lublin                  12,12

5    Widz                      Patryk           97    AZS UMCS Lublin                  12,73

6    Kunowski              Damian         98    MKS START Lublin                 12,75

7    Sierodzki               Michał            99    MKS START Lublin                 13,03


100m K, wiatr (-0,3)

1    Kotulska                Martyna        94    KS Wisła Puławy                   13,61

2    Miziak                    Paulina          93    AZS UMCS Lublin                  14,29

3    Mantyka                Agata            99    KS Wisła Puławy                   15,1

4    Ciechanowska       Magdalena    01    MKS START Lublin                 15,26

5    Swatek                  Klaudia          99    KS Wisła Puławy                   15,61


oszczep 500g K

1    Rudzińska             Aleksandra    96    AZS UMCS Lublin                  31.35

2    Bajor                     Magdalena    99    MKS START Lublin                 30.58

3    Nguyen Ngoc         Dominika       97    MKS START Lublin                 26.39


400m M

1    Sosnowski             Sławomir       97    KS Agros Zamość                 55,76

2    Kozłowski              Konrad          97    MKS Agros Chełm                 57,04

3    Kitliński                  Michał            98    MKS START Lublin                 58,36

4    Kania                     Karol             98    MKS START Lublin                 59,86


kula 5kg M 

1    Tuz                        Damian         97    KS Agros Zamość                 8.68

2    Aftyka                    Grzegorz       97    KS Wisła Puławy                   7.83


kula 5kg M

1    Stój                       Bartłomiej     96    KKS Victoria Stalowa Wola   15.88

2    Iglewski                Mateusz        96    KS Wisła Puławy                   12.54

3    Furtak                   Rafał             95    KS Wisła Puławy                   12.25

4    Makarewicz           Jakub            96    KKS Victoria Stalowa Wola   10.69

5    Kwiatkowski          Kamil             96    KS Agros Zamość                 9.98

6    Bojar                     Karol             96    KS Agros Zamość                 9.13


kula 6kg M

1    Machniewski          Zdzisław       59    Weteran                               9.76


kula 7,26kg M

1    Sanad                   Jassim           85    KS Wisła Puławy                   12.40


800m M

1    Olek                      Maciej           94    AZS UMCS Lublin                  2:00,27

2    Żydek                    Kamil             89    MKS Agros Chełm                 2:01,69

3    Serej                     Łukasz          86    AZS UMCS Lublin                  2:08,06

4    Piróg                     Michał            95    KS Agros Zamość                 2:08,84

5    Saładiok                Michał            96    KKS Victoria Stalowa Wola   2:11,24

6    Kwiatkowski          Dawid           93    AZS UMCS Lublin                  2:18,27

7    Jabrzyński             Piotr              96    AZS UMCS Lublin                  2:18,70

8    Gawryjołek            Kamil             97    KS Wisła Puławy                   2:29,81


800m K

1    Kosz                      Monika          94    MKS Agros Chełm                 2:24,96

2    Maślach                 Marta            95    KKS Victoria Stalowa Wola   2:27,42

3    Krawiec                 Beata            95    KKS Victoria Stalowa Wola   2:28,11

4    Miłek                      Antonina       94    KS Agros Zamość                 2:28,45

5    Grzegorczyk          Weronika      00    AZS UMCS Lublin                  2:42,61

6    Szewczyk              Karolina        98    MKS START Lublin                 2:54,50


200m M, wiatr (-1,5)

1    Jakóbczyk              Michał            95    KS Agros Zamość                 23,97

2    Widz                      Patryk           97    AZS UMCS Lublin                  26,93

3    Wrąbel                  Paweł            96    KS Wisła Puławy                   27,18

4    Kunowski              Damian         98    MKS START Lublin                 27,47

5    Sierodzki               Michał            99    MKS START Lublin                 28,67


200m K, wiatr (+0,6)

1    Kotulska                Martyna        94    KS Wisła Puławy                   28,15

2    Ciechanowska       Magdalena    01    MKS START Lublin                 31,99


skok w dal K

1    Seroka                  Anna             96    KKS Victoria Stalowa Wola   5.05 (+0,5)

2    Powędzka             Dagmara       98    KKS Victoria Stalowa Wola   4.72 (+0,4)

3    Łoboda                  Róża             97    KS Agros Zamość                 4.24 (0,0)

4    Swatek                  Klaudia          99    KS Wisła Puławy                   4.21 (-0,2)

5    Łakoma                 Dominika       98    KS Wisła Puławy                   4.12 (+0,8)


300m K

1    Chromińska           Joanna          98    PG w Krynce                         46,07

2    Dysput                  Justyna         95    KS Wisła Puławy                   48,81

3    Nowak                   Natalia          01    MKS START Lublin                 49,12

4    Ziętko                    Aleksandra    01    MKS Agros Chełm                 54,05


300m M

1    Mirosław                Cezary          97    KS Agros Zamość                 40,04

2    Sosnowski             Sławomir       97    KS Agros Zamość                 DNF


wzwyż M

1    Kowalczyk             Kacper          95    KS Wisła Puławy                   191

2    Marczyk                 Andrzej         91    AZS UMCS Lublin                  160

3    Kwiatkowski          Dawid           93    AZS UMCS Lublin                  150


wzwyż K

1    Szymonik               Marlena         98    KKS Victoria Stalowa Wola   155

2    Zięba                     Dominika       97    KKS Victoria Stalowa Wola   150

3    Miziak                    Paulina          93    AZS UMCS Lublin                  135

4    Giera                     Dominika       97    KKS Victoria Stalowa Wola   NM


dysk 0,75kg K

1    Lenartowicz          Natalia          01    KS Wisła Puławy                   NM

2    Kuś                        Weronika      01    KS Wisła Puławy                   NM


dysk 1kg K

1    Nowak                   Monika          95    Niestow. Kraków                  49.87

2    Kawka                   Anna             95    KS Wisła Puławy                   25.37

3    Maciejczyk             Aleksandra    91    KS Wisła Puławy                   21.67


dysk 1kg M

1    Kopiński                Kacper          98    KS Wisła Puławy                   31.05

2    Stachniak              Kamil             97    MKS START Lublin                 29.26


dysk 1,5kg M

1    Stój                       Bartłomiej     96    KKS Victoria Stalowa Wola   48.66

2    Furtak                   Rafał             95    KS Wisła Puławy                   37.63

3    Iglewski                Mateusz        96    KS Wisła Puławy                   35.70

4    Boguszewski         Bernard         95    MKS START Lublin                 30.08

5    Bojar                     Karol             96    KS Agros Zamość                 20.68


dysk 2kg M

1    Sanad                   Jassim           85    KS Wisła Puławy                   33.87


młot 3kg K

1    Wojtala                 Wiktoria        97    KKS Victoria Stalowa Wola   42.55

2    Makarewicz           Karolina        97    KKS Victoria Stalowa Wola   36.22

3    Gajda                    Katarzyna     98    KS Wisła Puławy                   34.24

4    Śmiech                  Aleksandra    97    KS Agros Zamość                 30.07

5    Bajor                     Magdalena    99    MKS START Lublin                 27.57

6    Kuś                        Weronika      01    KS Wisła Puławy                   27.04

7    Nguyen Ngoc         Dominika       97    MKS START Lublin                 26.67


młot 3kg K

1    Kawka                   Anna             95    KS Wisła Puławy                   46.74


młot 4kg K

1    Furmanek              Katarzyna     96    KKL Kielce                             51.17

2    Nowak                   Monika          95    Niestow. Kraków                  NM


młot 5kg M

1    Stachniak              Kamil             97    MKS START Lublin                 40.01

2    Aftyka                    Grzegorz       97    KS Wisła Puławy                   36.42

3    Tuz                        Damian         97    KS Agros Zamość                 34.10


młot 5kg M

1    Furtak                   Rafał             95    KS Wisła Puławy                   59.49

2    Makarewicz           Jakub            96    KKS Victoria Stalowa Wola   42.61

3    Kwiatkowski          Kamil             96    KS Agros Zamość                 41.77

4    Stój                       Bartłomiej     96    KKS Victoria Stalowa Wola   38.37

5    Iglewski                Mateusz        96    KS Wisła Puławy                   32.01

6    Bojar                     Karol             96    KS Agros Zamość                 30.42

 

Piotr Kitliński – wieloletni zawodnik Unii Hrubieszów, obecnie trener Startu Lublin:

– Jestem zadowolony z wyników moich młodziutkich podopiecznych, wszyscy ustanowili rekordy życiowe, pomimo, że było chłodno. Szkoda, że nie było reprezentantów Unii, ponieważ ten klub będę darzył zawsze wielkim sentymentem i jak startują, to jest mi przyjemniej. We wtorek dziewczęta z mojej szkoły podstawowej nr 4 będą walczyły podczas Mistrzostw Województwa SZS w sztafetowych biegach przełajowych w Adamowie. Po drodze zabieramy sztafetę dziewcząt z Lubartowa (w ubiegłym roku szkolnym Mistrzynie Polski w takich zawodach), która przygotowana przez mojego brata Marka Huberta, również na te zawody zakwalifikowała się, ale jest to szkoła ponadgimnazjalna.

 

Opracował – mak

Na zdjęciu – Aleksander Polikowski biegowa nadzieja hrubieszowskiej Unii.