Ostatnia kolejka halówki

HrubieszówHrubieszów

Reklamy

21 lutego (sobota) o godz. 16:30 zostanie rozegrana ostania już kolejka hrubieszowskiej Ligi Halowej. XI seria zmagań zapowiada się naprawdę emocjonująco, a to za sprawą Kasieńki i Prywaciarza. Oba zespoły stoczą bezpośredni bój o miano najlepszej drużyny w lidze.

Drugie spotkanie również zapowiada się ciekawe – o trzecie miejsce między sobą powalczą zespoły „mundurowe” – Granica i Policja.

Los sprawił, że dwa najlepsze zespoły w lidze, czyli Kasieńka i Prywaciarz, spotkają się dopiero w ostatniej kolejce. Po tym spotkaniu, które zapowiada się jako hit całego sezonu, poznamy zwycięzcę ligi halowej. Zespoły te legitymują się znakomitym bilansem: ośmiokrotnie wygrywali, i po jednym spotkaniu zremisowali. Nikt nie był w stanie znaleźć sposobu na pokonanie tych drużyn.

Teraz przyjdzie im się zmierzyć między sobą nie tylko już o zwycięstwo w meczu, ale również o tytuł najlepszej drużyny w lidze. Faworyta tego pojedynku jest tutaj bardzo ciężko wskazać – obie drużyny posiadają w swoich składach doświadczonych i utalentowanych zawodników, a na dodatek tylko zwycięstwo interesuje każdą ze stron. To wszystko powoduje, że mecz nabiera prestiżu, co zapewne przełoży się na atrakcyjność spotkania. Dla kibiców piłki to zapewne będzie prawdziwa piłkarska uczta i miejmy nadzieję, że jak na hit sezonu przystało, doczekamy się wspaniałej, emocjonującej sportowej walki.

***

Mecz o trzecie miejsce również będzie ciekawym spotkaniem. Granica zmierzy się z Policją. Walka o miejsce na podium zapowiada się interesująco. Obie drużyny będą chciały udowodnić swoją wyższość nad rywalem. Gdyby popatrzeć na tabelę, to ciut lepszą skutecznością mogą się pochwalić zawodnicy z Granicy, za to Policja lepiej radziła sobie w obronie, tracąc mniej bramek niż rywal. Kiedy rozpocznie się spotkanie, statystyki i miejsce w tabeli przestaną mieć znaczenie – pozostanie już tylko walka o cenne zwycięstwo.

***

Mamy więc dwa spotkania, które wzbudzają emocje i zainteresowanie nie tylko samych zawodników, ale również i kibiców. Zapewne już jutro hala HOSiR będzie w całości zapełniona przez sympatyków piłki nożnej śledzących z uwagą i zainteresowaniem decydujące rozstrzygnięcia.

***

Pary XI kolejki:

1. Prywaciarz – Kasieńka godz. 16:30
2. Trampkarz – Multika godz. 16:55
3. Policja – Granica godz. 17:20
4. ASO Zaprzała – AR-Speed godz. 17:45

tekst:
Józek