Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa w lekkiej atletyce – fotoreportaż, wyniki

W dniu 13.06.2013 r. na Arenie Lekkoatletycznej Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy pięknej pogodzie, odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Hrubieszowa w Lekkiej Atletyce.

Reklamy

 

W zawodach rywalizowali uczniowie ze Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych, a organizatorami zawodów byli Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Miejski Klub Sportowy „Unia” Hrubieszów. 

Najlepsi zawodnicy w każdej konkurencji zostali nagrodzeni medalami oraz dyplomami.

 

Dodatkowo za uzyskanie najwartościowszych wyników w kategorii Szkół Podstawowych puchary otrzymali:

1. Kudyk Julia bieg na 60m

2. Zauski Szymon bieg na 60m

3. Ciesielczuk Oliwia bieg na 300m


W kategorii Szkół Gimnazjalnych puchary otrzymali:

1. Małyszka Paweł bieg na 100m

2. Bednarczuk Rafał skok wzwyż

3. Zając Dominika pchnięcie kulą


Po zakończeniu zawodów wśród zwycięzców wszystkich konkurencji indywidualnych zostały rozlosowane talony na lody, które ufundowała hrubieszowska Lodziarnia Państwa Duławskich. 

 

Talony wylosowali:


Szkoły podstawowe: 

dziewczęta :€“ Julia Kudyk ZSM 2 Hrubieszów 60m i w dal

chłopcy : Mateusz Tarnowski ZSM 3 Hrubieszów 1000 m


Gimnazja:

Dziewczęta : Dominika Zając ZSM 3 Hrubieszów kula

Chłopcy :Paweł Małyszka ZSM 3 Hrubieszów 100 m


Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do treningów lekkoatletycznych


Poniżej publikujemy komplet wyników.

 

Szkoły Podstawowe:

60m Dziewcząt SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kudyk Julia

2000

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

8,36

2.

Dudek Patrycja

2001

SP Horodło

9,03

3.

Krotkiewicz Karina

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,08

4.

Gajewska Karolina

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,09

5.

Stecko Malwina

2002

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

9,16

6.

Semenowicz Klaudia

2000

SP Horodło

9,19

7.

Wesołek Aleksandra

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,51

8.

Kędziora Aleksandra

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,80

9.

Kaczmarska paulina

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,82

10.

Chrząstek Magdalena

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,84

11.

Majewska Malwina

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

9,87

12.

Łaba Agata

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

10,06

13.

Bachusz Marta

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

10,06

13.

Salomon Klaudia

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

10,15

14.

Niewiadomska Oliwia

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

10,32

15.

Ciesielczuk Karolina

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

10,35

16.

Szewarska Karolina

2000

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

10,46

17.

Kuczewska Oliwia

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

10,50

18.

Wyczawska Beata

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,08

19.

Koszuta Patrycja

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,11

20.

Czupryńska Kamila

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

11,11

20.

Panasiewicz Gabriela

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,20

21.

Wołyniec Paulina

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

11,31

22.

Kociach Kamila

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,31

22.

Bogucka Martyna

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,48

23.

Hawryluk Natalia

2004

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,51

24.

Hawryluk Maja

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,52

25.

Mróz Wiktoria

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,66

26.

Patyjewicz Iga

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,96

27.

Pasieka Emilia

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,98

28.

Zarska Wiktoria

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

12,12

29.

Pirogowicz Martyna

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

12,19

30.

Pudłowska Maja

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

12,50

31.

Muzyczuk Kinga

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

12,91

32.

Roman Wiktoria

2004

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

12,98

 60m Chłopców SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Zauski Szymon

2000

SP Horodło

8,15

2.

Kołodziejczyk Michał

2000

SP Horodło

8,55

3.

Massimo Imperato

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

8,68

4.

Gąsior Marcin

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

8,78

5.

Zając Szymon

2000

SP Horodło

9,14

6.

Buta Dominik

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,22

7.

Duda Andrzej

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

9,30

8.

Palatynus Michał

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

9,50

9.

Kaspruk Kacper

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,53

9.

Dorman Daniel

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,53

10.

Radomiński Sebastian

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

9,59

11.

Paradowski Michał

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,71

12.

Wasyluk Piotr

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

10,10

13.

Daciuk Kamil

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

10,17

14.

Kudyk Michał

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

10,38

15.

Tudryn Michał

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

10,39

16.

Janik Bartłomiej

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

10,45

17.

Dach Patryk

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

10,61

18.

Dziewiczkiewicz Jakub

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,11

19.

Dęga Kacper

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,46

20.

Kostrubiec Jakub

2006

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,95

20.

Mazur Samuel

2004

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

11,95

21.

Zabłocki Tomasz

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

12,25

300m dziewcząt SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Ciesielczuk Oliwia

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

51,45

2.

Tymoszuk Sandra

2001

SP Horodło

51,89

3.

Seminowicz Klaudia

2000

SP Horodło

52,66

4.

Malon Paulina

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

53,77

5.

Ostrowska Klaudia

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

53,83

6.

Sobiłło Barbara

2000

SP Horodło

55,79

7.

Łaba Agata

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

56,58

8.

Szlązak Karolina

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

56,81

9.

Macheta Sylwia

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

57,06

10.

Zubko Magda

2002

SP Horodło

57,42

11.

Błaś Natalia

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

57,91

12.

Koronowicz Magda

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

57,92

13.

Sołowiej Karolina

2000

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

58,54

14.

Uszko Milena

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

58,83

15.

Czop Magdalena

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

59,33

16.

Szawarska Karolina

2000

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

62,18

17.

Zielińska Roksana

2003

SP Horodło

62,58

18.

Pitrosiuk Iga

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

63,64

19.

Majewska Julia

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

63,97

20

Chomik Klaudia

2000

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

64,85

21

Majewska Malwiana

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

66,78

22

Kwiatkowska Kaja

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

68,36

23

Szelazin Julia

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

69,32

24

Stepaniuk Magda

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

69,46

25

Kociach Emilia

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

70,40

26

Samsonowicz Klaudia

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

72,02

27

Bedyńska Sylwia

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

72,45

28

Hawryluk Maja

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

73,20

300m Chłopców SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kołodziejczyk Michał

2000

SP Horodło

47,07

2.

Gąsior Marcin

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

48,38

3.

Czarnecki Szymon

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

48,98

4.

Zając Szymon

2000

SP Horodło

50,15

5.

Duda Andrzej

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

52,11

6.

Chmielewski Marek

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

52,14

7.

Trych Miłosz

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

53,88

8.

Radomiński Sebastian

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

54,11

9.

Dorman Daniel

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

54,54

10.

Daciuk Dominik

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

55,75

11.

Sarzyński Dawid

2001

SP Horodło

56,72

12.

Wasylczuk Piotr

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

56,85

13.

Gołąb Michał

2001

SP Horodło

57,87

14.

Szewczyk Mateusz

2001

SP Horodło

58,40

15.

Pawłowicz Rafał

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

59,02

16.

Torbicz Damian

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

60,02

17.

Sokołowski Szymon

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

60,07

18.

Block Kacper

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

62,31

19.

Kapusta Piotr

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

62,58

20

Ożóg Michał

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

63,62

21

Podkowa Jakub

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

66,24

22

Malec Dominik

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

69,30

23

Pirogowicz Mateusz

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

 

600 m dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Flaks Dominika

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

1,59,76

2.

Dąbrowska Julia

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,12,63

3.

Kostrubiec Paulina

2000

SP Horodło

2,15,38

4.

Tyczyńska Wiktoria

2001

SP Horodło

2,15,75

5.

Grzyb Weronika

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,17,14

6.

Wrona Katrzyna

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,17,51

7.

Lipnicka Klaudia

2001

SP Horodło

2,18,47

8.

Lemińska Wiktoria

2002

SP Horodło

2,24,73

9.

Ciesielczuk Amelia

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,27,43

10.

Szczuk Masza

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,28,54

11.

Prus Agata

2000

SP Horodło

2,28,88

12.

Ciesielczuk Aleksandra

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,33,66

1000m Chłopców SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Tarnowski Mateusz

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,18,55

2.

Malinowski Krystian

2000

SP Horodło

2,24,39

3.

Chorzępa Damian

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,32,85

4.

Paradowski Michał

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,35,06

5.

Kaspruk Kacper

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,55,62

6.

Ulanicki Piotr

2001

SP Horodło

3,56,16

7.

Pietrusiewicz Filip

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,03,21

8.

Małkowicz Maciej

2002

SP Horodło

4,03,55

Skok w dal dziewcząt SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kudyk Julia

2000

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

4,58

2.

Gajewska Karolina

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,10

3.

Macheta Sylwia

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,86

4.

Dudek Patrycja

2001

SP Horodło

3,82

5.

Ciesielczuk Oliwia

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,70

6.

Lipnicka Klaudia

2000

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,69

7.

Kędziora Aleksandra

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,57

8.

Krotkiewicz Karina

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,57

9.

Bitner Aleksandra

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,55

10.

Richter Aleksandra

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,52

11.

Sidor Natalia

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,51

12.

Czupryńska Kamila

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,40

13.

Pietrasiuk Iga

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,35

14.

Koronowicz Magda

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,31

15.

Kosuta Patrycja

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,08

16.

Uczewska Oliwia

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,00

17.

Kamień Wiktoria

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,90

18.

Panasiewicz Gabriela

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,84

19.

Mróz Wiktoria

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,73

20.

Polkiewicz Iga

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,60

21

Pasieaka Emilia

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,55

22

Pawłowska Maja

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,54

23

Bogucka Martyna

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,53

24

Muzyczuk Kinga

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,53

25

Żorska Wiktoria

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,50

26

Pirogowicz Martyna

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,50

27

Roman Wiktoria

2004

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,20

Skok w dal Chłopców SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Załuski Szymon

2000

SP Horodło

4,62

2.

Imperato Massimo

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,38

3.

Czarnecki Szymon

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,33

4.

Chmielewski Marek

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,25

5.

Romański Michał

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,96

6.

Radziewicz Kacper

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,91

7.

Buta Dominik

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,88

8.

Blicharz Michał

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,84

9.

Stronkowski Konrad

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,70

10.

Szymański Jakub

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,70

11.

Skwarek Gracjan

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,70

12.

Skrzyński Grzegorz

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,64

13.

Zając Miłosz

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,63

14.

Mierzwa Maciej

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,57

15.

Janik Bartłomiej

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,50

16.

Kowalski Kordian

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,38

17.

Ożóg Michał

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,28

18.

Pietrusiewicz Filip

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,26

19.

Waroński Kacper

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,14

20.

Malec Dominik

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,98

21

Nępla Kacper

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,50

22

Pirogowicz Mateusz

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,28

23

Samuel Mazur

2004

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

2,24

24

Zabłocki Tomasz

2003

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

1,94

Skok wzwyż dziewcząt SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kudyk Ela

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

120cm

2.

Szlonzak Justyna

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

120cm

3.

Kaczmarska Paulina

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

110cm

4.

Grzyb Weronika

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

105cm

5.

Chrząstek Magdalena

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

105cm

6.

Różańska Martyna

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

100cm

7.

Biszczat Aleksandra

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

100cm

8.

Saczuk Masza

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

100cm

 Skok wzwyż chłopców SP

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Zalewski Jakub

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

150cm

2.

Fijołek Bartłomiej

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

120cm

3.

Tchórzewski Damian

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

120cm

4.

Zając Miłosz

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

120cm

5.

Radziewicz Kacper

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

120cm

6.

Skrzyński Grzegorz

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

110cm

7.

Księżyk Mikołaj

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

110cm

8.

Daciuk Kamil

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

105cm

9.

Blicharz Michał

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

105cm

10.

Szymański Jakub

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

100cm

11.

Kowalski Kordian

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

100cm

Rzut Piłeczką Palantową Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Ciesielczuk Aleksandra

2000

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

35,50

2.

Pietrosiuk Iga

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

34,00

3.

Sidor Natalia

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

33,00

4.

Szlonzak Justyna

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

32,00

5.

Ciesielczuk Amelia

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

32,00

6.

Bachusz Marta

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

31,00

7.

Karwowska Dominika

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

31,00

8.

Bitner Patrycja

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

30,00

9.

Sołowiej Karolina

200

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

29,50

10.

Malon Paulina

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

28,00

11.

Pawlos Iga

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

27,00

12.

Koronowicz Magda

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

27,00

13.

Richter Aleksandra

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

23,00

14.

Jasina Aleksandra

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

22,00

15.

Wrona Katarzyna

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

22,00

16.

Błaś Natalia

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

20,50

17.

Wyczawska Beata

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

20,00

18.

Biszczak Aleksandra

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

19,00

19.

Kwiatkowska Kaja

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

16,00

20.

Pachla Aleksandra

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

14,00

Rzut Piłeczką Palantową Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Zalewski Jakub

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

56,00

2.

Kraszkiewicz Przemysław

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

53,00

3.

Tarnowski Mateusz

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

49,00

4.

Blicharz Michał

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

47,00

5.

Chmielewski Marek

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

45,50

6.

Gwardeńczuk Przemek

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

44,00

7.

Daciuk Kamil

2002

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

43,50

8.

Tchórzewski Damian

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

43,50

9.

Magierka Kacper

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

43,00

10.

Chorzępa Damian

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

40,00

11.

Capiuk Paweł

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

37,50

12.

Mierzwa Maciej

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

37,00

13.

Łaskarzewski Krzysztof

2000

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

36,50

14.

Kowalski Kordian

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

36,00

15.

Stronkowski konrad

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

34,00

16.

Skrzyński Grzegorz

2000

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

33,00

17.

Wasyluk Piotr

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

29,50

18.

Księżyk Mikołaj

2001

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

28,50

19.

Wyżyn Maciej

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

27,50

20.

Dziewiczkiewicz J.

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

27,00

21

Sadowski Piotr

2001

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

25,00

22

Palatinus Michał

2002

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

24,00

Sztafeta 4x100m dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Tymoszuk,Semenowicz

Sobiłło,Dudek

SP Horodło I

63,17

2.

Plus,Zybko,

Tyczyńska,Ziecińska

SP Horodło II

69,33

Sztafeta 4x100m chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Zając,Kołodziejczyk

Jerzyna,Zauski

SP Horodło I

55,29

2.

Szewczyk,Gołąb

Hulanicki,Sarzyński

SP Horodło II

65,19

 

 

Gimnazja:

100m Dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

  1.  

Wrońska Ewa

98

G Horodło

13,96

  1.  

Radomsk Anna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

14,02

  1.  

Jarosz Karolina

97

G Werbkowice

14,44

  1.  

Tlak Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

14,81

  1.  

Szumiata Klaudia

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

14,91

  1.  

Pal Dagmara

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

15,17

  1.  

Malek Justyna

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

15,25

  1.  

Śniadowska Jessica

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

15,52

  1.  

Nowosad Diana

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

15,78

  1.  

Kwaśniak Martyna

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

16,73

  1.  

Stasiuk Nikola

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

17,20

100m Chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Małyszka Paweł

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

11,30

2.

Malesa Arkadiusz

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

11,78

3.

Traczuk Krystian

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

12,02

4.

Wolańczyk Krzysztof

97

G Werbkowice

12,58

5.

Popławski Kacper

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

12,91

6.

Fijołek Patryk

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

13,02

7.

Baczewski Jakub

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

13,43

8.

Więch Maciej

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

13,54

9.

Łopocki Michał

96

ZS nr 2 w Hrubieszowie

11,18 PK

300m Dziewcząt Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Barczuk Patrycja

97

G Horodło

48,14

2.

Haratynowicz Katarzyna

98

G Horodło

48,42

3.

Szlonzak Katarzyna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

49,86

4.

Ostrowska Paulina

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

50,78

5.

Szostak Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

53,80

6.

Słoniec Jadwiga

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

57,20

 300m Chłopcy Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Gajewski Przemysław

97

G Horodło

42,38

2.

Ślusarz Grzegorz

97

G Werbkowice

42,68

3.

Warecki Kamil

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

43,16

4.

Łuczyniec Rafał

97

G Horodło

43,78

5.

Gruszczyński Paweł

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

44,41

6.

Sikora Michał

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

45,02

7.

Baraniuk Patryk

99

G Horodło

45,32

8.

Borusiewicz Mateusz

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

45,92

9.

Bil Tomasz

98

G Horodło

46,24

10.

Czajka Andrzej

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

47,11

11.

Zybura Cezary

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

47,58

 600m Dziewcząt Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Suchowska Paula

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,11,99

2.

Szlonzak Katarzyna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,38,15

3.

Daciuk Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,38,16

 1000m Chłopcy Gimnazjum

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Kaczanowski Bartłomiej

97

G Horodło

3,04,27

2.

Woźniak Michał

97

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,05,78

3.

Kasztelan Przemysław

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,08,88

4.

Matwiejczuk Damian

99

G Horodło

3,09,12

5.

Żur Krzysztof

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,12,41

6.

Smerdel Bartosz

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,12,66

7.

Łazarczyk Arek

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,16,43

8.

Kozak Michał

97

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,23,27

9.

Zachaj Rafał

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,,23,94

 Skok w dal Dziewcząt Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Hołdaś Aleksandra

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,40

2.

Ścibor Zuzanna

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,32

3.

Nazar Paulina

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

4,18

4.

Pachla Karolina

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,13

5.

Czwal Alicja

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

4,01

6.

Suchowska Paula

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,93

7.

Chmielewska Małgorzata

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,93

8.

Malec Justyna

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,90

9.

Daciuk Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,86

10.

Nowosad Diana

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,85

11.

Kidyba Paulina

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,84

12.

Mirowska Iga

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,80

13.

Makuch Katarzyna

98

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,72

14.

Hyżowiecka Jagoda

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,70

15.

Słoniec Jadwiga

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,69

16.

Wilkos Julia

99

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

3,65

17.

Tlak Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,65

18.

Kupiec Aleksandra

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,64

19.

Kwaśniak Martyna

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,60

20.

Kowalska Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,54

21

Łyko Maria

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,53

22

Lebiedowicz Agnieszka

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,44

23

Szumiata Klaudia

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

3,25

24

Peczak Kinga

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

3,18

25

Mejka Eliza

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

2,00

 Skok w dal Chłopców Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Skoczylas Dominik

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

5,70

2.

Czerniak Oktawian

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

5,00

3.

Dańczuk Mateusz

97

G Horodło

4,81

 Skok wzwyż chłopców

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Bednarczuk Rafał

97

G Werbkowice

183cm

2.

Bodejko Adrian

97

Werbkowice

160cm

3.

Stepaniuk Marcin

97

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

155cm

Skok wzwyż dziewcząt

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Chodun Joanna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

143cm

2.

Daciuk Aleksandra

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

140cm

3.

Niemczyk Karolina

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

135cm

4.

Gorajek Julia

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

130cm

5.

Radzis Dominika

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

125c

Pchnięcie kulą chłopców Gimnazja (5kg)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Litaszewski Krzysztof

97

G Werbkowice

10,17

2.

Wawer Dariusz

97

G Werbkowice

10,10

3.

Orzechowski Miłosz

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

9,07

4.

Gronowicz Szymon

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

8,79

5.

Baran Jakub

97

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

8,73

6.

Oleszczuk Dawid

98

ZSM nr 1 w Hrubieszowie

8,70

7.

Gardyński Albert

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

6,21

Pchnięcie kulą dziewcząt (3kg)

Lp.

Nazwisko i Imię

Ur.

Szkoła

Wynik

1.

Zając Dominika

97

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

10,41

2.

Suchowska Paula

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

8,55

3.

Śmieszek Daria

99

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

7,51

4.

Mackiewicz Łucja

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

7,43

5.

Trzos Katarzyna

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

7,39

6.

Ciesielczuk Wiktoria

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

6,91

7.

Pirogowicz Aleksandra

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

6,85

8.

Małyska Joanna

99

G Horodło

6,61

9.

Dziomaga Maryla

98

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

6,51

10.

Domańska Aleksandra

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

6,51

11.

Kostrubiec Oliwia

99

ZSM nr 2 w Hrubieszowie

5,83

 Sztafeta 4x100m chłopców Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Traczuk,Małyszka,

Skoczylas, Jóźwiak

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

46,60

2.

Popławski,Czerniak

Kazan, Fijołek

ZSM nr 3 w Hrubieszowie

50,10

4x100m sztafeta dziewcząt Gimnazja

Lp.

Nazwisko i Imię

Szkoła

Wynik

1.

Radomska,hołda

Kidyba,Bronicka

ZSM nr 3 w Hrubieszowie I

56,13

2.

Małyska,Barczuk

Charatynowicz,Wrońska

G Horodło

58,01

3.

Niemczyk,Szostak

Szlonzak,Chodun

ZSM nr 3 w Hrubieszowie IV

58,34

4.

Ścibor,Suchowska

Kowalska,Zając

ZSM nr 3 w Hrubieszowie III

59,60

5.

Pachla,Tlak,

Łyko,Dziomaga

ZSM nr 3 w Hrubieszowie V

60,40

6.

Chmielewska,Mackiewicz

Lebiedowicz,Trzos

ZSM nr 3 w Hrubieszowie II

63,29



Komunikat: MKS Unia Hrubieszów