Otwarty Młodzieżowy Mityng LOZLA w Hrubieszowie – wyniki

W dniu 11 maja 2013 r. (sobota) w Hrubieszowie odbyły się zawody w ramach Otwartego Młodzieżowego Mityngu LOZLA. Zawody te oficjalnie rozpoczęły letnią część sezonu lekkoatletycznego 2013 w województwie Lubelskim.

Reklamy

 

Poniżej komunikat z w/w zawodów.

 

Młot K (3.0)          
1 Fus Weronika 96 TKS Tomasovia 42.43  
2 Gajda Katarzyna 98 KSWisła Puławy 40.59  
3 Śmiech  Aleksandra 97 KS AGROS Zamość 35.69  
4 Sołoducha Emilia 98 KS AGROS Zamość 32.10  
5 Nguyen Ngoc Dominika 97 MKS Start Lublin 31.48  
6 Bajor Magdalena 99 MKS Start Lublin 27.92  
Młot K (4.0)          
1 Borowska Anna 92 AZS AWF Biała Podlaska 45.93  
2 Kawka Anna 95 KSWisła Puławy 43.06  
3 Lis Alicja 95 KSWisła Puławy 30.67  
Młot M (5.0)          
1 Aftyka Grzegorz 97 KS Wisła Puławy 46.22  
2 Tuz Damian 97 KS AGROS Zamość 34.62  
3 Kwiatkowski Kamil 96 KS AGROS Zamość 32.71  
4 Kopiński Kacper 98 KSWisła Puławy DNS  
Młot M (6.0)          
1 Furtak Rafał 95 KS Wisła Puławy 57.59  
Młot M (7.26)          
1 Dragan Piotr 80 MKS Start Lublin 44.42  
2 Kłos Eryk 92 KS Wisła Puławy 41.47  
100 m ppł.        wiatr: -1.2
1 Szczęk Aleksandra 93 KS AGROS Zamość 15.02 (84.0)
2 Głuszek  Paulina 93 KS AGROS Zamość 16.59 (84.0)
3 Łakoma Dominika 98 KSWisła Puławy 19.00 76.2)
  Dysput Justyna 95 KSWisła Puławy DNS (84.0)
110 m ppł.        wiatr: +0.1
1 Jabrzyński Michał 94 MKS Start Lublin 15.43 (99.0)
  Kowalczyk Kacper 95 KS Wisła Puławy DNF (99.0)
100 m K          
Bieg 1/1       wiatr+0.8
1 Zańko  Kamila 95 KS AGROS Zamość 12.40  
2 Trykacz Aleksandra 92 KS AGROS Zamość 12.83  
3 Całuch Agnieszka 92 KS AGROS Zamość 13.33  
4 Bartosiewicz Natalia 96 MKS”Żak”Biała Podlaska 13.47  
5 Petkowicz  Ewelina 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 13.99  
6 Andres Maja 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 14.13  
7 Sienkiewicz  Aleksandra 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 14.21  
8 Grabińska Michalina 99 MKS”Żak”Biała Podlaska 14.21  
Bieg 2/4       wiatr+1.4
1 Okoń  Kinga 96 MKS Agros Chełm 13.10  
2 Niedźwiedziuk Dominika 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 13.20  
3 Czuba  Ewelina 96 MKS Agros Chełm 13.68  
4 Kudyk Julia 2000 MKS Unia Hrubieszów 13.86  
5 Zembrzycka Sywlia 97 MKS Agros Chełm 13.88  
6 Dryła Monika 97 MKS Agros Chełm 14.28  
7 Ciechanowska Natalia 2000 MKS Start Lublin 14.72  
Bieg 3/4       wiatr+0.9
1 Wrona Alicja 1996 SKB Kraśnik 12.35  
2 Malus Patrycja 91 MKS Start Lublin 12.41  
3 Wierzbicka Weronika 93 AZS UMCS Lublin 13.20  
4 Starobrat Agnieszka 1996 SKB Kraśnik 13.91  
5 Mazurek  Oktawia 2000 MKS START LUBLIN 14.20  
  Mitura Katarzyna 97 AZS UMCS Lublin DNS  
  Lisek Paulina 98 AZS UMCS Lublin DNS  
Bieg 4/4       wiatr+1.1
1 Dryja Marta 91 AZS AWF Biała Podlaska 12.36  
2 Andrzejczyk Paulina 93 AZS UMCS Lublin 13.16  
3 Rogucka Magdalena 90 AZS AWF Biała Podlaska 13.92  
4 Lisowska Julia 99 AZS UMCS Lublin 14.00  
5 Kuna Katarzyna 97 AZS UMCS Lublin 14.41  
6 Wcześniak Gabriela 98 AZS UMCS Lublin 14.99  
  Tur Magda 93 AZS UMCS Lublin DNS  
100 m M          
Bieg 1/5       wiatr+1.7
1 Kowaluk Dariusz 96 MKS”Żak”Biała Podlaska 11.25  
2 Karpiński  Damian 94 MKS Mechanik Włodawa 11.31  
3 Lenart Maciej 93 MKS Mechanik Włodawa 11.46  
4 Głowacki Karol 94 MKS”Żak”Biała Podlaska 11.47  
5 Zabielski Maciej 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 11.82  
6 Poterucha Oskar 97 KS AGROS Zamość 11.86  
  Zub Karol 97 KS AGROS Zamość DNS  
Bieg 2/5       wiatr+0.4
1 Łopocki  Michał 96 MKS Unia Hrubieszów 11.32  
2 Oleszczyński Przemysław 97 MKS Agros Chełm 11.51  
3 Leszczyński Damian 91 MKS Agros Chełm 11.56  
4 Rębisz Michał 96 MKS Agros Chełm 12.34  
5 Piech Adrian 97 MKS Agros Chełm 12.72  
6 Skoczylas  Łukasz 96 MKS Agros Chełm 13.50  
  Malesa Arkadiusz 97 MKS Unia Hrubieszów DNS  
Bieg 3/5       wiatr+1.1
1 Kołodziejczyk Adrian 96 AZS UMCS Lublin 11.37  
2 Brzuszek Artur 93 SKB Kraśnik 12.08  
3 Sierocki  Michał 99 MKS START LUBLIN 12.34  
4 Kapica Łukasz 96 SKB Kraśnik 12.36  
5 Kunowski  Damian 98 MKS START LUBLIN 12.53  
6 Wójcik  Tomasz 98 MKS START LUBLIN 12.73  
  Kościowski Eryk 96 ZS 4 Hrubieszów DNS  
Bieg 4/5       wiatr:+0.1
1 Biegajło Mateusz 91 AZS UMCS Lublin 10.87  
2 Pędzisz Maciej 96 AZS UMCS Lublin 11.39  
3 Stachów Krzysztof 93 AZS UMCS Lublin 11.50  
4 Jabrzyński Piotr 96 AZS UMCS Lublin 12.29  
5 Czajka Kamil 96 AZS UMCS Lublin 12.53  
6 Marek Marcin 96 AZS UMCS Lublin 12.66  
Bieg 5/5       wiatr+1.5
1 Bury Jan 97 MKS Start Lublin 12.16  
2 Olek Maciej 94 AZS UMCS Lublin 12.25  
  Mitrus Michał 97 AZS UMCS Lublin DNS  
  Wojcieszek Patryk 98 AZS UMCS Lublin DNS  
  Cyc Dominik 98 KS AGROS Zamość DNS  
Wzwyż K          
1 Łapa Klaudia 96 KS AGROS Zamość 159  
Wzwyż M          
1 Wróblewski Kamil 92 AZS AWF Biała Podlaska 195  
2 Mazurek Michał 95 KS AGROS Zamość 190  
3 Gajosz Krystian 96 MKS Agros Chełm 190  
4 Kowalczyk Kacper 95 KSWisła Puławy 185  
5 Kapkin Jarosław 94 ZS 4 Hrubieszów 175  
6 Kutrzepa Grzegorz 96 AZS UMCS Lublin 175  
7 Kozłowski Konrad 97 MKS Agros Chełm 175  
8 Stępień Maciej 97 KSWisła Puławy 160  
9 Kościowski  Eryk 96 ZS 4 Hrubieszów 160  
Kula K (3.0)          
1 Śmiech  Aleksandra 97 KS AGROS Zamość 10.44  
2 Zając Dominika 97 MKS Unia Hrubieszów 10.16  
Kula K (4.0)          
1 Dudzińska Agnieszka 88 AZS AWF Biała Podlaska 17.01  
2 Markowska Ewa 92 AZS AWF Biała Podlaska 11.33  
3 Bachanek Angelika 95 KSWisła Puławy 9.39  
4 Bordzoł Katarzyna 97 MKS Start Lublin 8.68  
5 Kawka Anna 95 KSWisła Puławy 8.41  
6 Kęczkowska Agnieszka 92 KSWisła Puławy 8.27  
7 Lis Elżbieta 95 KSWisła Puławy 7.59  
800 m K          
Bieg 1/2          
1 Byś Aleksandra 97 AZS UMCS Lublin 2:25.28  
2 Świdzińska  Joanna 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 2:28.26  
3 Bielecka Anna 97 AZS UMCS Lublin 2:42.02  
4 Mazuryk  Klaudia 99 MKS”Żak”Biała Podlaska 2:43.50  
5 Kendracka  Oliwia 99 MKS”Żak”Biała Podlaska 2:44.23  
6 Wołyniec  Oliwia 99 MKS Unia Hrubieszów 2:48.24  
7 Waś  Natalia 99 MKS Unia Hrubieszów 2:50.93  
8 Szewczyk  Karolina 98 MKS START LUBLIN 2:52.10  
  Linkiewicz Magdalena 98 MKS”Żak”Biała Podlaska DNS  
Bieg 2/2          
1 Kosz  Monika 94 MKS Agros Chełm 2:20.06  
2 Kacuga Kinga 90 AZS UMCS Lublin 2:22.84  
3 Mrozowska Patrycja 95 AZS UMCS Lublin 2:30.30  
4 Dysput Justyna 95 KSWisła Puławy 2:31.46  
5 Zych Magdalena 98 AZS UMCS Lublin 2:31.60  
6 Maśloch Patrycja 92 SKB Kraśnik 2:34.52  
7 Wawrzyk Martyna 96 MKS Agros Chełm 2:41.60  
  Łogasz  Aldona 95 KS AGROS Zamość DNS  
Dysk M (2.0)          
1 Wiśniewski Jacek 91 AZS AWF Biała Podlaska 62.98  
2 Malinowski Dawid 85 AZS UMCS Lublin 46.43  
3 Talarek Rafał 82 AZS AWF Biała Podlaska 43.64  
4 Wąsiel Józef 47 Mircze/Unia Hrubieszów 29.84  
Dysk M (1.75)          
1 Boguszewski Bernard 95 MKS Start Lublin 29.98  
Dysk M (1.5)          
1 Krzewiński Paweł 96 AZS UMCS Lublin 33.09  
W dal K          
1 Lisowska Julia 99 AZS UMCS Lublin 4.55 (0.0)
2 Wawryszuk Julia 2001 MKS Mechanik Włodawa 4.30 (+0.4)
3 Labbe Andżelika 1999 MKS Mechanik Włodawa 4.25 (+0.7)
4 Wereszczyńska Agata 1999 MKS Mechanik Włodawa 4.12 (0.0)
5 Wcześniak Gabriela 98 AZS UMCS Lublin 4.07 (+0.5)
6 Czelej Sara 2001 UKS Ogar Urchówek 3.84 (+1.1)
7 Nahaluk Paulina 2000 UKS Ogar Urchówek 3.39 (+1.3)
800 m M          
Bieg 1/3          
1 Piróg Michał 98 KS AGROS Zamość 2:04.85  
2 Urban Karol 98 AZS UMCS Lublin 2:18.51  
3 Adamiuk Bartłomiej 99 MKS”Żak”Biała Podlaska 2:25.94  
4 Klimek  Rafał 99 MKS”Żak”Biała Podlaska 2:28.89  
5 Piskała Dawid 99 UKS Ogar Urchówek 2:35.49  
  Sikora Paweł 99 KS AGROS Zamość DNS  
  Miciuk Mateusz 97 KS AGROS Zamość DNS  
Bieg 2/3          
1 Dudziński Dominik 96 AZS UMCS Lublin 2:00.25  
2 Kalisz  Adam 94 MKS”Żak”Biała Podlaska 2:02.94  
3 Obel Michał 96 AZS UMCS Lublin 2:09.43  
4 Kołodziejczyk Łukasz 96 AZS UMCS Lublin 2:12.52  
5 Nowacki Michał 97 AZS UMCS Lublin 2:14.55  
6 Pietruk Maciej 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 2:23.77  
  Mydlak Tomasz 94 MKS Agros Chełm DNS  
Bieg 3/3          
1 Kloc Paweł 93 AZS UMCS Lublin 2:00.01  
2 Chyliński Mateusz 95 AZS UMCS Lublin 2:01.53  
3 Bimkiewicz Jarosław 93 AZS UMCS Lublin 2:04.57  
4 Kosyk  Arkadiusz 96 MKS Mechanik Włodawa 2:06.70  
5 Kwiatkowski Dawid 93 AZS UMCS Lublin 2:07.28  
6 Haczkur  Cezary 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 2:12.62  
  Kępka Kamil 94 AZS UMCS Lublin DNS  
Dysk K (1.0)          
1 Raciborska Małgorzata 91 AZS AWF Biała Podlaska 51.62  
2 Borowska Anna 92 AZS AWF Biała Podlaska 37.50  
3 Markowska Ewa 92 AZS AWF Biała Podlaska 31.62  
4 Kawka Anna 95 KSWisła Puławy 26.08  
5 Lis Alicja 95 KSWisła Puławy 22.87  
6 Sołoducha Emilia 98 KS AGROS Zamość 21.88  
7 Bachanek Angelika 95 KSWisła Puławy 20.78  
8 Lis Elżbieta 95 KSWisła Puławy 17.13  
Kula M (7.26)          
1 Wiśniewski Jacek 91 AZS AWF Biała Podlaska 18.13  
2 Rozporski Michał 88 AZS AWF Biała Podlaska 18.07  
3 Talarek Rafał 82 AZS AWF Biała Podlaska 14.74  
4 Malinowski Dawid 85 AZS UMCS Lublin 12.58  
5 Wąsiel Józef 47 Mircze/Unia Hrubieszów 9.37  
  Wąsiel Marek 82 Mircze/Unia Hrubieszów DNS  
Kula M (6.0)          
1 Olesiejko Łukasz 95 MKS Mechanik Włodawa 11.70  
2 Furtak Rafał 95 KS Wisła Puławy 10.83  
  Usowski Rafał 95 ZS 4 Hrubieszów DNS  
Kula M (5.0)          
1 Wrześniewski Damian 97 UKS Ogar Urchówek 9.61  
2 Prokurat Adam 99 UKS Ogar Urchówek 8,33  
  Tuz Damian 97 KS AGROS Zamość DNS  
  Kwiatkowski Kamil 96 KS AGROS Zamość DNS  
200 m K           
Bieg 1/5       wiatr:+05
1 Zańko  Kamila 95 KS AGROS Zamość 26.06  
2 Trykacz Aleksandra 92 KS AGROS Zamość 26.71  
3 Bartosiewicz Natalia 96 MKS”Żak”Biała Podlaska 27.57  
4 Całuch Agnieszka 92 KS AGROS Zamość 27.72  
5 Andres Maja 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 29.27  
  Szczęk Aleksandra 93 KS AGROS Zamość DNS  
Bieg 2/5       wiatr:+0.9
  Okoń  Kinga 96 MKS Agros Chełm 27.75  
  Zembrzycka Sywlia 97 MKS Agros Chełm 28.54  
  Petkowicz  Ewelina 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 28.60  
  Starobrat Agnieszka 96 SKB Kraśnik 29.37  
  Sienkiewicz  Aleksandra 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 29.38  
  Dryła Monika 97 MKS Agros Chełm 29.89  
Bieg 3/5       wiatr:+1.1
1 Wrona Alicja 96 SKB Kraśnik 25.05  
2 Wybraniec Diana 93 MKS START LUBLIN 25.87  
3 Jacniak Ewa 90 AZS UMCS Lublin 26.39  
  Malus Patrycja 91 MKS START LUBLIN DNS  
Bieg 4/5       wiatr:+1.0
  Andrzejczyk Paulina 93 AZS UMCS Lublin 26.84  
  Wierzbicka Weronika 93 AZS UMCS Lublin 27.32  
  Niedźwiedziuk Dominika 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 27.36  
  Czuba  Ewelina 96 MKS Agros Chełm 28.75  
  Grabińska Michalina 99 MKS”Żak”Biała Podlaska 29.38  
Bieg 5/5       wiatr:+0.3
1 Kuna Katarzyna 97 AZS UMCS Lublin 29.60  
2 Mazurek  Oktawia 2000 MKS START LUBLIN 30.13  
3 Ciechanowska Natalia 2000 MKS START LUBLIN 31.01  
  Gałka Adrianna 98 AZS UMCS Lublin DNS  
200 m M          
Bieg 1/5       wiatr:+0.9
1 Kowaluk Dariusz 96 MKS”Żak”Biała Podlaska 22.87  
2 Karpiński Damian 1994 MKS Mechanik Włodawa 23.31  
3 Głowacki Karol 94 MKS”Żak”Biała Podlaska 23.55  
4 Lenart Maciej 1993 MKS Mechanik Włodawa 23.91  
5 Poterucha Oskar 97 KS AGROS Zamość 24.09  
6 Muzyczuk Dawid 96 KS AGROS Zamość 25.34  
Bieg 2/5       wiatr+1.1
1 Leszczyński Damian 91 MKS Agros Chełm 23.48  
2 Oleszczyński Przemysław 97 MKS Agros Chełm 23.56  
3 Sierocki  Michał 99 MKS START LUBLIN 25.52  
4 Kunowski  Damian 98 MKS START LUBLIN 25.78  
5 Wójcik  Tomasz 98 MKS START LUBLIN 26.02  
  Zabielski Maciej 97 MKS”Żak”Biała Podlaska DNS  
Bieg 3/5       wiatr:+0.5
1 Mazowiecki Paweł 89 AZS UMCS Lublin 22.17  
2 Kołodziejczyk Adrian 96 AZS UMCS Lublin 23.18  
3 Brzuszek Artur 1993 SKB Kraśnik 24.17  
4 Kapica Łukasz 1996 SKB Kraśnik 25.32  
  Dzikowski Paweł 89 AZS UMCS Lublin DNF  
Bieg 4/5       wiatr:+1.0
1 Biegajło Mateusz 91 AZS UMCS Lublin 22.00  
2 Pędzisz Maciej 96 AZS UMCS Lublin 23.43  
3 Marek Marcin 96 AZS UMCS Lublin 25.58  
  Stachów Krzysztof 93 AZS UMCS Lublin DNS  
  Mitrus Michał 97 AZS UMCS Lublin DNS  
Bieg 5/5       wiatr:+1.4
1 Majak Tomasz 93 AZS AWF Biała Podlaska 22.37  
2 Kowalczyk Mateusz 90 KS Wisła Puławy 25.11  
  Bury Wojciech 97 AZS UMCS Lublin DNS  
W dal M          
1 Kieler  Radosław 1994 MKS Mechanik Włodawa 6.39 (+1.1)
2 Zabielski Maciej 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 6.09 (+0.3)
3 Bury Jan 97 MKS Start Lublin 5.53 (+1.7)
4 Mackiewicz Damian 99 UKS Ogar Urchówek 5.30 (+1.3)
5 Bury Wojciech 97 AZS UMCS Lublin 5.23 (+0.9)
6 Kotyra Mikołaj 2001 UKS ORCHÓWEK 4.03 (+0.1)
  Wojciechowski Szymon 92 MKS Start Lublin DNS  
  Czelej Mateusz 98 UKS Ogar Urchówek DNS  
  Chojnowski Karol 92 AZS AWF Biała Podlaska DNS  
400 m K          
Bieg 1/6          
1 Grzegorczyk Weronika 2000 AZS UMCS Lublin 65.96  
2 Wereszczyńska Agata 99 MKS Mechanik Włodawa 69.47  
3 Czelej Sara 2001 UKS Ogar Urchówek 70.11  
4 Nahaluk Paulina 2000 UKS Ogar Urchówek 71.90  
5 Labbe Andżelika 99 MKS Mechanik Włodawa 75.24  
6 Wawryszuk Julia 2001 MKS Mechanik Włodawa 76.53  
Bieg 2/6          
1 Malinowska  Marta 99 KS AGROS Zamość 66.35  
2 Mil Ewa 99 KS AGROS Zamość 68.69  
3 Pawłowska Karolina 98 KS AGROS Zamość 80.39  
  Barańczuk Karolina 99 MKS Unia Hrubieszów DNS  
  Słomka Kamila 99 AZS UMCS Lublin DNS  
  Gałka Adrianna 98 AZS UMCS Lublin DNS  
Bieg 3/6          
1 Deryło Aleksandra 97 KS AGROS Zamość 61.72  
2 Petryk  Justyna 98 KS AGROS Zamość 66.07  
3 Polikowska  Agata 95 MKS Unia Hrubieszów 69.20  
4 Miszczuk Karolina 98 MKS”Żak”Biała Podlaska 70.59  
5 Mazur   Katarzyna 96 MKS Unia Hrubieszów 72.11  
  Tomasik Aleksandra 97 KS AGROS Zamość DNS  
Bieg 4/6          
1 Nowosacka Bogumiła 95 MKL Nefryt Lubartów 62.57  
2 Złomańczuk  Eliza 97 KS AGROS Zamość 63.58  
3 Szczęch Milena 95 MKL Nefryt Lubartów 66.81  
4 Złomańczuk  Iga 95 KS AGROS Zamość 69.23  
5 Dołęga Gabriela 98 MKS”Żak”Biała Podlaska 69.33  
6 Łosiewicz Angelika 96 KS Agros Chełm 75.58  
Bieg 5/6          
1 Jacniak Ewa 90 AZS UMCS Lublin 57.00  
2 Pechcin Olga 92 AZS AWF Biała Podlaska 61.80  
3 Czerka Anna 92 AZS UMCS Lublin 63.41  
4 Głuszek  Paulina 93 KS AGROS Zamość 64.18  
5 Demianiuk Anna 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 65.54  
6 Nejman Ewa 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 67.30  
Bieg 6/6           
1 Kotwica Ewa 93 AZS UMCS Lublin 59.87  
2 Filipek Alicja 95 MKS Start Lublin 66.33  
3 Chomiuk Karolina 98 MKS”Żak”Biała Podlaska 66.36  
4 Jóźwik Agata 98 MKS”Żak”Biała Podlaska 66.89  
5 Harasimiuk Ewelina 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 67.37  
  Soja Wiktoria 97 MKS Unia Hrubieszów DNS  
400 m M          
Bieg 1/5          
1 Kitliński Michał 98 MKS Start Lublin 55.28  
2 Piasecki Michał 1999 MKS Start Lublin 56.88  
3 Kania Karol 1998 MKS Start Lublin 57.81  
4 Rak Jakub 99 KS Agros Zamość 74.04  
  Pietrusiewicz Kacper 99 MKS Unia Hrubieszów DNS  
Bieg 2/5          
1 Bryliński Patryk 96 KS AGROS Zamość 55.31  
2 Wąsowski Jakub 97 MKS”Żak”Biała Podlaska 58.75  
3 Szmit Sylwester 96 KS AGROS Zamość 59.46  
4 Malinowski Mateusz 99 KS AGROS Zamość 77.04  
  Zub Karol 97 KS AGROS Zamość DNS  
  Skoczylas  Łukasz 96 MKS Agros Chełm DNS  
Bieg 3/5 (Uwaga- pomiar ręczny !)      
1 Polikowski  Aleksandrer 98 MKS Unia Hrubieszów 57.0  
2 Zacharczuk Albin 93 MKS Unia Hrubieszów 60.8  
  Budny  Łukasz 97 MKS Unia Hrubieszów DNS  
Bieg 4/5          
1 Smoliński Sebastian 91 MKS Start Lublin 49.39  
2 Marczyk Andrzej 91 AZS UMCS Lublin 52.22  
3 Sikora Jakub 92 MKS Start Lublin 52.79  
4 Ostapczuk Kamil 90 AZS AWF Biała Podlaska 54.05  
Bieg 5/5          
1 Czajka Sebastian 94 SKB Kraśnik 55.05  
2 Kufel Karol   MKS Agros Chełm 57.28  
3 Grzybek Mariusz 86 MKS Unia Hrubieszów 59.06  
  Kret Mateusz 96 SKB Kraśnik DNS  
  Bury Wojciech 97 AZS UMCS Lublin DNS  
300 m M (p.k.)          
Bieg 1/2          
1 Jaros  Andrzej 90 MKS Start Lublin 34.05  
2 Rukasz Bartłomiej   MKS Start Lublin 35.76  
3 Kwiatkowski Michał   MKS Start Lublin 36.51  
4 Borowik Damian   MKS Start Lublin 36.82  
5 Jabrzyński Piotr 96 AZS UMCS Lublin 37.77  
6 Olek Maciej 94 AZS UMCS Lublin 37.82  
Bieg 2/2          
1 Czajka Kamil 96 AZS UMCS Lublin 40.00  
2 Mackiewicz Damian 99 UKS Ogar Urchówek 43.57  
3 Czelej Mateusz 98 UKS Ogar Urchówek 46.01  
4 Kotyra Mikołaj 2001 UKS Ogar Urchówek 47.90  
3000 m K          
1 Dawidziuk Diana 94 MKS Agros Chełm 11:13.73
2 Korszeń Natalia 97 MKS Żak Biała Podlaska 11:21.43
3 Korybska Patrycja 97 MKS Żak Biała Podlaska 11.59.90
  Szmit Joanna 94 KS Agros Zamość DNS  
3000 m M          
1 Kaczan  Grzegorz 93 MKS”Żak”Biała Podlaska 8:48.02  
2 Kuśmierz  Aleksander 95 MKS Agros Chełm 8:49.41  
3 Jastrzębski Damian 1994 SKB Kraśnik 9:09.05  
4 Ligaj Łukasz 93 MKS Start Lublin 9:20.33  
5 Sobolewski  Michał 96 MKS”Żak”Biała Podlaska 9:25.57  
6 Ilczuk  Mikołaj 96 MKS”Żak”Biała Podlaska 9:28.80  
7 Kajzer Michał 95 MKL Nefryt Lubartów 9:54.66  
8 Jendrych Artur 90 AZS UMCS Lublin 10:01.25
9 Drabik Oskar 93 KS AGROS Zamość 10:23.59
  Czarnecki Patryk 94 KS AGROS Zamość DNS  
Oszczep K (500 g)          
1 Bajor Magdalena 99 MKS Start Lublin 31.37  
2 Rudzińska Aleksandra 96 AZS UMCS Lublin 29.31  
3 Bordzoł Katarzyna 97 MKS Start Lublin 26.26  
4 Nguyen Ngoc Dominika 97 MKS Start Lublin 25.05  
5 Przychodzka Angelika 97 MKS Agros cChełm 21.35  
6 Łakoma Dominika 98 KS Wisła Puławy 14.04  
Oszczep K (600 g)          
1 Kęczkowska Agnieszka 92 KS Wisła Puławy 31.83  
Oszczep M (600 g)          
1 Mielniczuk Patryk 99 UKS Ogar Urchówek 25.10  
Oszczep M (700 g)          
1 Słowik Marcin 96 AZS UMCS Lublin 52.86  
2 Czuj Filip 96 KS AGROS Zamość 35.08  
3 Wrześniewski Damian 97 UKS Ogar Urchówek 30.03  
Oszczep M (800 g)          
  Pydyś Jakub 95 MKL Nefryt Lubartów 51.58  
  Kłos  Eryk 92 KSWisła Puławy 46.38  
  Jarosz Bartłomiej 95 KS AGROS Zamość 45.57  
  Marczyk Andrzej 91 AZS UMCS Lublin 33.98  
  Borowiec Dominik 92 MKS Start Lublin DNS  
  Kowalczyk Kacper 95 KSWisła Puławy DNS  

 

Pliki do pobrania:

 
 
 
Źródło: LOZLA