Patriotyczny Turniej Piłki Nożnej w Mirczu (ZDJĘCIA)

6 listopada na boisku Orlik w Mirczu odbył się Patriotyczny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży z terenu powiatu hrubieszowskiego.

Reklamy

Ze strony Andorii Mircze:

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn, które rozegrały mecze systemem „każdy z każdym”. Zgodnie z założeniami, nie prowadziliśmy klasyfikacji turniejowej, ponieważ celem rozgrywek była promocja piłki nożnej, jako formy spędzania wolnego czasu, a także przekazanie dzieciom i młodzieży, że również w ten sposób możemy świętować odzyskanie przez Polskę niepodległości.

Reklamy

Turniej rozpoczął się przywitaniem zawodników i kibiców przez prezesa GKS Andoria Mircze Przemysława Jeczenia oraz Wójta Gminy Mircze – Panią Martę Małyszek, a także wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali okolicznościowe medale oraz nagrody rzeczowe.

Serdeczne podziękowania dla Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie na czele ze Starostą Panią Anetą Karpiuk za wsparcie finansowe, dzięki któremu turniej mógł odbyć się w takiej formie, a dzieci i młodzież poza wartościami sportowymi mogły otrzymać wartościowe nagrody. Turniej zorganizowany został dzięki dotacji Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie w ramach zadania: „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży I dorosłych w Powiecie Hrubieszowskim”.

Dziękujemy również Wójtowi Gminy Mircze Pani Marcie Małyszek za ufundowanie nagród rzeczowych oraz obecność i wręczenie nagród uczestnikom turnieju.

Podziękowania należą się również Prezesowi klubu sportowego Olimp Mircze i animatorowi Orlika Panu Andrzejowi Lizunowi za pomoc w organizacji turnieju.

­

(info i fot. GKS Andoria Mircze)

Więcej zdjęć »

Zobacz też:

Marek Hubert Kitliński odznaczony! (ZDJĘCIA)

Marek Hubert Kitliński odznaczony! (ZDJĘCIA)