Patryk Bednarz wygrał XXIX Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W XXIX Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Zespołu Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 21 zawodników i rozegrano 57 pojedynków indywidualnych. Turniej rozegrany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o Puchar Agencji Reklamowej Bruno, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsora turnieju. Tradycyjnie zwycięzcy otrzymali również wyroby z Firmy Herbapol w Lublinie.

Reklamy


Turniej wygrał Patryk Bednarz, pokonując w finale Damiana Dąbrowskiego wynikiem 3:2. Miejsce drugie przypadło Zbigniewowi Łubkowskiemu, a trzecie Damianowi Dąbrowskiemu. Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Kolejny turniej Grand Prix planowany jest na 23 lutego 2014 r.

Reklamy

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Wyniki XXIX Grand Prix:

 

lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

XXIX GP

1

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

2

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

Hrubieszów

90

3

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

80

4

KROPOP DAWID

Podhorce

70

5

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

65

6

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

60

7

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

55

8

GOCH DOMINIK

Podhorce

50

9

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

48

10

KUTERA SZYMON

Teptiuków

46

11

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

45

12

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

44

13

POLAK ŁUKASZ

Marysin

43

14

GARDYNSKI EMILIAN

Hrubieszów

42

15

KRACZKOWSKI  KRZYSZTOF

Hrubieszów

41

16

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

40

17

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

39

18

KRASUSKI REMIGIUSZ

Hrubieszów

38

19

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

37

20

SKWAREK DOMINIK

Hrubieszów

36

21

KUTERA ALEKSANDRA

Hrubieszów

35

 

Ranking sezony 2013/2014 po XXIX Grand Prix:

lp Nazwisko i imię Miejscowość XXV GP XXVI GP XXVII GP XXVIIIGP XXIXGP RAZEM
1. BEDNARZ PATRYK Werbkowice 100 100 90 65 100 455
2. PACHLA ANDRZEJ Hrubieszów 60 90 70 80 65 365
3. DĄBROWSKI DAMIAN Podhorce 65 80 80 43 80 348
4. KROPOP DAWID Podhorce 70 70 65 45 70 320
5. NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ Mircze 46 65 60 46 60 277
6. WYSKIEL PATRYK Podhorce 40 55 48 55 55 253
7. KRUPIŃSKI ADAM Zamość 41 46 50 42 48 227
8. KUTERA SZYMON Teptiuków 43 37 46 48 46 220
9. GOCH DOMINIK Podhorce 42 45 39 44 50 220
10. ŁUBKOWSKI ZBYSZEK Hrubieszów x x 55 32 90 177
11. BIEŃKO  MAREK   Podhorce 39 50 45 39 x 173
12. JARZYNSKI MAREK Hrubieszów x x 100 70 x 170
13. JASKORSKI KAROL Moroczyn 37 x 40 38 44 159
14. SZELEPAJŁO  KAMIL Mircze 38 36 43 40 x 157
15. GRENIUK KRYSTIAN Chyżowice 31 43 37 41 x 152
16. SKRZYŃSKI GRZEGORZ Czerniczyn 28 23 35 23 39 148
17. SŁUPSKI  TOMASZ Podhorce 80 x x 60 x 140
18. HOŁUBOWICZ NATALIA Chyżowice 25 34 41 37 x 137
19 ZAREK WERONIKA Chyżowice 32 38 36 29 x 135
20. CHODOROWSKI  RAFAŁ Podhorce 34 41 31 22 x 128
21. KUTERA  MAGDALENA Teptiuków x 32 29 20 40 121
22. MAZUREK DARIUSZ Gozdów 55 60 x x x 115
23. CIESIELCZUK MIROSŁAW Hrubieszów 33 33 46 x x 112
24. CAPIUK  PAWEŁ Hrubieszów x 30 42 30 x 102
25. GARDYNSKI EMILIAN Hrubieszów x x 33 26 42 101
26. KOWALCZUK ŁUKASZ Borne Sulimowo x x x 100 x 100
27. GRENIUK ADRIAN Chyżowice 29 35 x 33 x 97
28. JASINA PAULA Brodzica 36 x 34 21 x 91
29. ŁUSZCZ ANDRZEJ Werbkowice 90 x x x x 90
30. KOWALCZUK PATRYK Borne Sulimowo x x x 90 x 90
31. CHORZĘPA DAMIAN Hrubieszów x 40 19 28 x 87
32. GĄSKA DAWID Hrubieszów x 31 23 31 x 85
33. POLAK ŁUKASZ Marysin x x 38 x 43 81
34. KRASUSKI REMIGIUSZ Hrubieszów x x 27 12 38 77
35. KRACZKOWSKI  KRZYSZTOF Hrubieszów x 29 22 25 41 76
36. HERDA MICHAŁ  Hrubieszów x x 30 x 37 67
37. HORNIAK KRZYSZTOF Podhorce 30 x x 34 x 64
38. PIETRUSIEWICZ FILIP Hrubieszów x 20 26 14 x 60
39. TRYCH DOMINIK Hrubieszów x 26 17 17 x 60
40. PRZEWORSKI  MICHAŁ Hrubieszów x 24 25 6 x 55
41. KUTERA ALEKSANDRA Hrubieszów x x 15 5 35 55
42. CIESIELCZUK WIKTORIA Hrubieszów x 22 32 x x 54
43. KOPERA SZYMON Hrubieszów x 28 x 25 x 53
44. POLIKOWSKI ADRIAN Podhorce 50 x x x x 50
45. KSIĘŻYK MIKOŁAJ Hrubieszów x 21 21 8 x 50
46. ŁUCZKO KONRAD Michalów x x x 50 x 50
47. FLISIUK ŁUKASZ Hrubieszów x 25 24 x x 49
48. DĄBROWSKI KAMIL Podhorce 48 x x x x 48
49. KURZAWA MARIAN Gozdów x 48 x x x 48
51. GIERSZON KAMIL Gozdów 45 x x x x 45
52. RAFALSKI PIOTR Werbkowice x x x x 45 45
53. RÓŻYCKI MATEUSZ Zamość 44 x x x x 44
54. SZELĄG PAWEŁ Hrubieszów x 44 x x x 44
55. ZYBURA CEZARY Hrubieszów x 42 x x x 42
56. NOSEK MARCIN   x 39 x x x 39
57. WANARSKI KACPER Hrubieszów x x 28 10 x 38
58. ŁOPOCKA KAMILA Hrubieszów 26 x x 11 x 37
59. DORMAN DANIEL   x x x 36 x 36
60. SKWAREK DOMINIK Hrubieszów x x x x 36 36
61. SKOTNICKI MATEUSZ Podhorce 35 x x x x 35
62. PSZENICZKA MIECZYSŁAW Michalów x x x 35 x 35
63. BLICHARZ MICHAŁ Hrubieszów x x 18 15 x 33
64. KOWALSKI  KORDIAN Hrubieszów x 27 x x x 27
65. LIPNICKI KAMIL   27 x x x x 27
66. KUŻNIARSKI SEBASTIAN Michalów x x x 27 x 27
67. WANARSKI SZYMON Hrubieszów x x 16 9 x 25
68. KASPRUK KACPER Hrubieszów x x 20 x x 20
69. GROSMAN ŁUKASZ Hrubieszów x 19 x x x 19
70. ŚLIWA KACPER   x x x 18 x 18
71. SOLARSKA OLIWIA Czerniczyn x x x 16 x 16
72. SOLARSKI HUBERT Czerniczyn x x x 13 x 13
73. OPSZYNSKI KAMIL Hrubieszów x x x 7 x 7

 

Partner medialny:

Portal LubieHrubie – www.lubiehrubie.pl

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: