Patryk Bednarz wygrywa XL Grand Prix w Tenisie Stołowym

Za nami kolejne Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym. W hali Zespołu Szkół Nr 2 rywalizowało 45 zawodników w kategorii open. Rozegrano 144 pojedynki indywidualne.

Reklamy

 

Po raz kolejny w tym sezonie wygrał Patryk Bednarz z Werbkowic. W meczu o miejsce drugie Kamil Karpiuk pokonał Patryka Wyskiela.

Poniżej komunikat z turnieju oraz ranking po siedmiu turniejach.

Kolejne Grand Prix planowane jest na 22 marca.

 

 

 

KOMUNIKAT

 

 

XL GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

dn 22.02.2015 r

 

       

 

lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

PUNKTY

 

1

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

 

2

KARPIUK KAMIL

Gozdów

90

 

3

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

80

 

4

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

70

 

5

POLAK ŁUKASZ

Marysin

65

 

6

KRAWCZUK EWELINA

Hrubieszów

60

 

7

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

55

 

8

JAROSZ ŁUKASZ

Werbkowice

50

 

9

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

48

 

10

POWROŹNIAK JAROSŁAW

Nielisz

46

 

11

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

45

 

12

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

Hrubieszów

44

 

13

KUTERA SZYMON

Teptiuków

43

 

14

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

42

 

15

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

41

 

16

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

40

 

17

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

39

 

18

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

38

 

19

TEREBIŃSKI JACEK

Tarnogóra

37

 

20

SMUSZ JAKUB

Gozdów

36

 

21

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

35

 

22

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

34

 

23

KRUK ANDRZEJ

Zamość

33

 

24

MASICZ PAWEŁ

Gozdów

32

 

25

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

31

 

26

KOROL JAKUB

Hrubieszów

30

 

27

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

29

 

28

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

28

 

29

FILA  ARKADIUSZ

Hrubieszów

27

 

30

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

26

 

31

ŚLIZ JACEK

Mircze

25

 

32

FILA WOJCIECH

Hrubieszów

24

 

33

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Czerniczyn

23

 

34

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

22

 

35

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

21

 

36

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

20

 

37

TRYCH MIŁOSZ

Hrubieszów

19

 

38

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

18

 

39

KORDA OLEK

Werbkowice

17

 

40

KORDA RADOSŁAW

Werbkowice

16

 

41

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

15

 

41

SZAROWOLEC KRZYSZTOF

Mircze

14

 

42

FILA SEBASTIAN

Hrubieszów

13

 

44

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

12

 

45

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

11

 

 

 

 

RANKING  GRAND PRIX HRUBIESZOWA

W TENISIE STOŁOWYM

SEZON 2014/15 (po siedmiu turniejach)

 

lp

NAZWISKO  IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

RAZEM

1

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

670

2

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

441

3

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

439

4

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

346

5

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

319

6

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

314

7

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

308

8

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

Hrubieszów

299

9

KUTERA SZYMON

Teptiuków

288

10

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

285

11

POLAK ŁUKASZ

Marysin

264

12

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

251

13

KRAWCZUK EWELINA

Hrubieszów

250

14

JARZYŃSKI MAREK

Hrubieszów

250

15

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

241

16

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

228

17

SMUSZ JAKUB

Gozdów

220

18

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

185

19

MASICZ PAWEŁ

Gozdów

182

20

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

179

21

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

175

22

KOROL JAKUB

Hrubieszów

173

23

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

155

24

JASINA PAULA

Hrubieszów

154

25

KARPIUK KAMIL

Gozdów

150

26

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

149

27

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

145

28

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

141

29

POWROŹNIAK JAROSŁAW

Nielisz

139

30

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

129

31

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

105

32

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

104

33

DACIUK KAMIL

Hrubieszów

93

34

KOWALCZUK PATRYK

Borne Sulinowo

90

35

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

86

36

DACIUK BRAJAN

Hrubieszów

83

37

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

83

38

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

82

39

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

80

40

WESOŁOWSKI MACIEJ

Gozdów

76

41

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

70

42

KRUK ANDRZEJ

Zamość

69

43

MARTYNIUK JACEK

Zamość

68

44

KOWALCZUK ŁUKASZ

Borne Sulinowo

65

45

KORDA RADOSŁAW

Werbkowice

65

46

KORDA OLEK

Werbkowice

64

47

KNYSZ RAFAŁ

Werbkowice

51

48

JAROSZ ŁUKASZ

Werbkowice

50

49

SACHARCZUK JERZY

Holandia

48

50

HERBIN DANIEL

Horodło

48

51

FILA  ARKADIUSZ

Hrubieszów

45

52

GOCH DOMINIK

Podhorce

44

53

SZELEPAJŁO  KAMIL

Mircze

41

54

KOWALCZUK WERONIKA

Borne Sulinowo

41

55

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

39

56

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

39

57

BIEŃKO MAREK

Podhorce

39

58

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

39

59

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

38

60

TEREBIŃSKI JACEK

Tarnogóra

37

61

KRUK ANDRZEJ

Zamość

33

62

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

32

63

BYLINA DAWID

Gozdów

31

64

MULAWA

Zamość

31

65

BORYS SERGIEJ

Ukraina

30

66

MISIASZEK KACPER

Hrubieszów

30

67

GREŃ PATRYK

Hrubieszów

29

68

KOWALSKI PIOTR

Hrubieszów

29

69

LEMIŃSKA PAULINA

Horodło

29

70

CHORZĘPA DAMIAN

Hrubieszów

28

71

JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ

Werbkowice

28

72

KITLIŃSKI MAREK HUBERT

Lubartów

24

73

KOWALSKI KORDIAN

Hrubieszów

23

74

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Czerniczyn

23

75

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

22

76

FLIS WIESŁAW

Hrubieszów

21

77

TRYCH MIŁOSZ

Hrubieszów

19

78

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

15

79

SZAROWOLEC KRZYSZTOF

Mircze

14

80

FILA SEBASTIAN

Hrubieszów

13

81

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

11

 

 

 

Organizator:UKS Ogólniak

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: