Patryk Bednarz wygrywa XXXII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W XXXII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Zespół Szkół Miejskich Nr 3 udział wzięło 38 zawodników i rozegrano 114 pojedynków indywidualnych. Turniej rozegrany był w formule open na 10 stołach.

Reklamy

Turniej wygrał Patryk Bednarz z Werbkowic. Miejsce drugie przypadło Tomaszowi Słupskiemu, który pokonał Damiana Dąbrowskiego, obaj z Podhorzec.

Miejsca pozostałych zawodników w komunikacie poniżej.

Kolejne   Grand Prix  planowane  jest  11 maja  2014 r.  

Serdecznie zapraszamy.

Organizatorem cyklu jest Zbigniew  Krawczuk (UKS Ogólniak).


Wyniki XXXII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

XXXII GP

1.

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

2.

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

90

3.

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

80

4.

ŁUSZCZ ANDRZEJ

Werbkowice

70

5.

POLAK ŁUKASZ

Marysin

65

6.

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

60

7.

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

Hrubieszów

55

8.

TEREBINSKI MACIEJ

Izbica

50

9.

NOWOSADOWSKI KAROL

Telatyn

48

10.

KUTERA SZYMON

Teptiuków

46

11.

POWROŹNIAK JAROSŁAW

Nielisz

45

12.

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

44

13.

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

43

14.

BIEŃKO  MAREK 

Podhorce

42

15.

GRENIUK ADRIAN

Chyżowice

41

16.

GĄSKA DAWID

Hrubieszów

40

17.

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

39

18.

ŁYCZKO KONRAD

Michalów

38

19

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

37

20.

ZAREK WERONIKA

Chyżowice

36

21.

GRENIUK KRYSTIAN

Chyżowice

35

22.

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

34

23.

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

33

24.

PRZEWORSKI  MICHAŁ

Hrubieszów

32

25.

GARDYNSKI EMILIAN

Hrubieszów

31

26.

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

30

27.

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

29

28.

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

28

29.

HOŁUBOWICZ NATALIA

Chyżowice

27

30.

KUŻNIARSKI SEBASTIAN

Michalów

26

31.

FILA SEBASTIAN

Hrubieszów

25

32.

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

24

33.

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

Michalów

23

34.

LITKOWIEC KONRAD

Telatyn

22

35.

BLOCK KRZYSZTOF

Hrubieszów

21

36.

OPSZYNSKI MACIEJ

Hrubieszów

20

37.

DZIEDZIC  PRZEMYSŁAW

Michalów

19

38.

TRYCH MIŁOSZ

Hrubieszów

18

 

RANKING PO  OŚMIU TURNIEJACH – SEZON 2013/14

lp

Nazwisko i imię

Miejscowość

RAZEM

1.

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

745

2.

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

598

3.

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

580

4.

KROPOP DAWID

Podhorce

460

5.

NIEDZWIEDŻ  BARTŁOMIEJ

Mircze

435

6.

SŁUPSKI  TOMASZ

Podhorce

410

7.

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

364

8.

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

361

9.

KUTERA SZYMON

Teptiuków

360

10.

ŁUBKOWSKI ZBYSZEK

Hrubieszów

320

11.

BIEŃKO  MAREK 

Podhorce

309

12.

GOCH DOMINIK

Podhorce

303

13.

ZAREK WERONIKA

Chyżowice

280

14.

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

263

15.

GRENIUK KRYSTIAN

Chyżowice

262

16.

POLAK ŁUKASZ

Marysin

248

17.

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

247

18.

HOŁUBOWICZ NATALIA

Chyżowice

232

19

KUTERA  MAGDALENA

Teptiuków

215

20.

GRENIUK ADRIAN

Chyżowice

211

21.

GARDYNSKI EMILIAN

Hrubieszów

194

22.

GĄSKA DAWID

Hrubieszów

189

23.

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

170

24.

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

170

25.

SZELEPAJŁO  KAMIL

Mircze

157

26.

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

154

27.

NOWOSADOWSKI KAROL

Telatyn

151

28.

ŁUSZCZ ANDRZEJ

Werbkowice

150

29.

RÓŻYCKI MATEUSZ

Zamość

144

30.

CHODOROWSKI  RAFAŁ

Podhorce

128

31.

POWROŹNIAK JAROSŁAW

Nielisz

125

32.

KUTERA ALEKSANDRA

Hrubieszów

119

33.

CHORZĘPA DAMIAN

Hrubieszów

117

34.

MAZUREK DARIUSZ

Gozdów

115

35.

TRYCH DOMINIK

Hrubieszów

114

36.

KRASUSKI REMIGIUSZ

Hrubieszów

113

37.

CIESIELCZUK MIROSŁAW

Hrubieszów

112

38.

PRZEWORSKI  MICHAŁ

Hrubieszów

112

39.

CAPIUK  PAWEŁ

Hrubieszów

102

40.

KOWALCZUK ŁUKASZ

Borne Sulimowo

100

41.

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

99

42.

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

94

43.

JASINA PAULA

Brodzica

91

44.

KOWALCZUK PATRYK

Borne Sulimowo

90

45.

ŁYCZKO KONRAD

Michalów

88

46.

PSZENICZKA MIECZYSŁAW

Michalów

78

47.

KRACZKOWSKI  KRZYSZTOF

Hrubieszów

76

48.

TRYCH MIŁOSZ

Hrubieszów

75

49.

PIETRUSIEWICZ FILIP

Hrubieszów

60

51.

CIESIELCZUK WIKTORIA

Hrubieszów

54

52.

KOPERA SZYMON

Hrubieszów

53

53.

KUŻNIARSKI SEBASTIAN

Michalów

53

54.

POLIKOWSKI ADRIAN

Podhorce

50

55.

KSIĘŻYK MIKOŁAJ

Hrubieszów

50

56.

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

50

57.

TEREBINSKI MACIEJ

Izbica

50

58.

FLISIUK ŁUKASZ

Hrubieszów

49

59.

FILA SEBASTIAN

Hrubieszów

49

60.

DĄBROWSKI KAMIL

Podhorce

48

61.

KURZAWA MARIAN

Gozdów

48

62.

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

48

63.

LITKOWIEC KONRAD

Telatyn

47

64.

GIERSZON KAMIL

Gozdów

45

65.

POMARAŃSKI NIKODEM

Zamość

45

66.

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

44

67.

ZYBURA CEZARY

Hrubieszów

42

68.

BLOCK KRZYSZTOF

Hrubieszów

41

69.

NOSEK MARCIN

 

39

70.

SKÓRZEWSKI ANTONI

Zamość

39

71.

WANARSKI KACPER

Hrubieszów

38

72.

ŁOPOCKA KAMILA

Hrubieszów

37

73.

SADOWSKI MARCIN

Strzyżów

37

74

DORMAN DANIEL

 

36

75

SKWAREK DOMINIK

Hrubieszów

36

76

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

35

77

BLICHARZ MICHAŁ

Hrubieszów

33

78

KOWALSKI  KORDIAN

Hrubieszów

27

79

LIPNICKI KAMIL

 

27

80

OPSZYNSKI KAMIL

Hrubieszów

27

81

SKIBA ŁUKASZ

Hrubieszów

26

82

WANARSKI SZYMON

Hrubieszów

25

83

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

23

84

WINIARCZYK PATRYCJA

Zamość

22

85

FILA WOJCIECH

Hrubieszów

22

87

ŚLIWA BOLESŁAW

Strzyżów

21

88

KOROL KUBA

Hrubieszów

21

89

KASPRUK KACPER

Hrubieszów

20

90

FILA ARKADIUSZ

Hrubieszów

20

91

GROSMAN ŁUKASZ

Hrubieszów

19

92

KOZAR ROBERT

Dziekanów

19

93

DZIEDZIC  PRZEMYSŁAW

Michalów

19

94

ŚLIWA KACPER

 

18

95

WYŻYN MACIEJ

Hrubieszów

18

96

SKIBA DAMIAN

Hrubieszów

17

97

SOLARSKA OLIWIA

Czerniczyn

16

98

SOLARSKI HUBERT

Czerniczyn

13

 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają:

 Sponsorzy Tenisa Stołowego