Patryk Bednarz zdobywcą Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W niedzielę 17 maja odbył się ostatni turniej Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym sezonu 2014/15. Do turnieju przystąpiło 29 osób i rozegrano 84 pojedynki indywidualne. W finale Ewelina Krawczuk pokonała 3:0 Patryka Wyskiela. Patryk Bednarz w pojedynku o trzecie miejsce wynikiem 3:2 pokonał Damiana Dąbrowskiego.

Po zakończeniu turnieju odbyło się podsumowanie całego sezonu tenisowego Grand  Prix. Zawody były rozgrywane od września 2014 roku do maja 2015 roku z częstotliwością jednego turnieju na miesiąc (odbyło się dziesięć turniejów).

W całym cyklu wzięło udział 89 zawodników i rozegrano 971 pojedynków indywidualnych.

Bezapelacyjnym zwycięzcą został Patryk Bednarz z Werbkowic zwycięzca siedmiu turniejów (zanotował tylko cztery porażki: dwie z Eweliną Krawczuk i po jednej z Patrykiem Kowalczukiem  oraz Tomaszem Słupskim). Drugie miejsce zajął Patryk Wyskiel z Podhorzec, a trzecie Andrzej Pachla z Hrubieszowa. Pozostałe miejsca zawodników w komunikacie poniżej.

UKS „Ogólniak” dziękuje zawodnikom za udział oraz wszystkim tym, którzy wsparli organizację rozgrywek a w zczególności: