Patryk Bednarz zwycięzcą 51. Grand Prix w tenisie stołowym

W niedzielę 17 kwietnia odbyło się 51 Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Ogólniak”. Turniej rozegrany został w hali Zespołu Szkół Nr 2. Udział wzięło 26 pingpongistów i rozegrano 76 pojedynków indywidualnych (grano na jedenastu profesjonalnych stołach firmy Tibhar i Andro).

Reklamy


Pierwsze miejsce zajął Patryk Bednarz. Drugie miejsce wywalczył Mariusz Sulikowski, pokonując Marka Jarzyńskiego wynikiem 3:2 w setach.

Kolejny turniej z cyklu Grand Prix Hrubieszowa planowany jest na 15 maja.

 

 

 

 

 

51 GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

 

SEZON 2015/16

 

       

 

Lp

NAZWISKO IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

LI GP

 

1

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

100

 

2

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

90

 

3

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

80

 

4

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

70

 

5

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

65

 

6

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

60

 

7

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

55

 

8

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

50

 

9

SŁUPSKI TOMASZ

Podhorce

48

 

10

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

46

 

11

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

45

 

12

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

44

 

13

KOROL JAKUB

Hrubieszów

43

 

14

KACZMARSKI JAN

Zamość

42

 

15

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

41

 

16

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

40

 

17

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

39

 

18

MACIĄG ADRIAN

Modryń

38

 

19

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

37

 

20

DACIUK BRAJAN

Hrubieszów

36

 

21

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

35

 

22

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

34

 

23

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

33

 

24

CAPIUK PAWEŁ

Hrubieszów

32

 

25

GRONA MONIKA

Hrubieszów

31

 

26

DZIEWULSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

30

 

       

 

       

 

       

 

 

 

   

 

       
 

RANKING GRAND PRIX HRUBIESZOWA W TENISIE STOŁOWYM

 

SEZON 2015/16 (po ośmiu turniejach)

   

 

       

Lp

NAZWISKO IMIĘ

MIEJSCOWOŚĆ

RAZEM

 

1

SŁUPSKI TOMASZ

Podhorce

788

 

2

JARZYNSKI MAREK

Hrubieszów

690

 

3

WYSKIEL PATRYK

Podhorce

670

 

4

PACHLA ANDRZEJ

Hrubieszów

562

 

5

BEDNARZ PATRYK

Werbkowice

445

 

6

KRUPIŃSKI ADAM

Zamość

425

 

7

SZYMAŃSKI ROBERT

Hrubieszów

385

 

8

MAJDAŃSKI IGNACY

Wysokie

381

 

9

HUKOWSKI ZYGMUNT

Zamość

376

 

10

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

Hrubieszów

376

 

11

NIEDŹWIEDŹ BARTŁOMIEJ

Mircze

370

 

12

DACIUK DOMINIK

Hrubieszów

327

 

13

KARWACKI RAFAŁ

Modryń

327

 

14

FRYKOWSKI JACEK

Czerniczyn

321

 

15

SULIKOWSKI MARIUSZ

Zamość

310

 

16

MACIĄG ADRIAN

Modryń

287

 

17

KOROL JAKUB

Hrubieszów

280

 

18

KUTERA SZYMON

Teptiuków

268

 

19

SZEWCZYK JÓZEF

Krasne

239

 

20

ŚWIST JAN

Zamość

233

 

21

GRESZETA IGOR

Hrubieszów

217

 

22

GAŁAN ŁUKASZ

Gozdów

216

 

23

DACIUK BRAJAN

Hrubieszów

209

 

24

FILA WOJCIECH

Hrubieszów

187

 

25

DĄBROWSKI DAMIAN

Podhorce

186

 

26

OPSZYŃSKI MACIEJ

Hrubieszów

181

 

27

SŁUPSKI KAMIL

Podhorce

177

 

28

SMUSZ JAKUB

Gozdów

163

 

29

PRZEWORSKI MICHAŁ

Hrubieszów

162

 

30

OLIWIAK BEATA

Strzyżów

159

 

31

KUDREL MARIUSZ

Szpikołosy

156

 

32

SKOTNICKI MATEUSZ

Podhorce

140

 

33

HERDA MICHAŁ

Hrubieszów

130

 

34

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

Hrubieszów

126

 

35

RAFALSKI PIOTR

Werbkowice

109

 

36

KUTERA ALEKSANDRA

Teptiuków

108

 

37

DACIUK DAMIAN

Hrubieszów

108

 

38

DUSZCZENKO DOMINIK

Hrubieszów

97

 

39

DUSZCZENKO SZYMON

Hrubieszów

93

 

40

KUCZYŃSKI KAROL

Hrubieszów

93

 

41

HORNIAK KRZYSZTOF

Podhorce

91

 

42

JASKORSKI KAROL

Moroczyn

84

 

43

BIENKO MAREK

Podhorce

80

 

44

POWROŻNIAK Jarosław

Nielisz

80

 

45

KRAWCZUK EWELINA

Hrubieszów

80

 

46

PRZEWORSKI JAKUB

Hrubieszów

75

 

47

KRUK ANDRZEJ

Zamość

72

 

48

CAPIUK PAWEŁ

Hrubieszów

66

 

49

SKRZYŃSKI GRZEGORZ

Czerniczyn

62

 

50

KUTERA MAGDALENA

Teptiuków

58

 

51

PILIP ZBIGNIEW

Topornica

55

 

52

ŚRODECKI WOJCIECH

Łuszków

44

 

53

GOCH DOMINIK

Podhorce

43

 

54

KARPIUK KAMIL

Gozdów

42

 

55

KACZMARSKI JAN

Zamość

42

 

56

HERBBIN DANIEL

Horodło

39

 

57

MISIARZ PAWEŁ

Łysa Góra

38

 

58

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

37

 

59

KUNA ŁUKASZ

Modryń

36

 

60

SZELĄG PAWEŁ

Hrubieszów

36

 

61

TUCKI PAWEŁ

Łaszczów

33

 

62

ŁAZORCZYK ADRIAN

Hrubieszów

31

 

63

GRONA MONIKA

Hrubieszów

31

 

64

KUŻNIARSKI KACPER

Hrubieszów

30

 

65

DZIEWULSKI BARTŁOMIEJ

Hrubieszów

30

 

66

ŚLUSARZ ESTERA

Werbkowice

29

 

67

FILA ARKADIUSZ

Hrubieszów

29

 

68

KOWALCZUK ARKADIUSZ

Hrubieszów

23

 

69

OPSZYŃSKA JULIA

Hrubieszów

22

 

70

OPSZYŃSKA MARTYNA

Hrubieszów

21

 

71

PRYSTUPA MATEUSZ

Hrubieszów

21

 
         
 

UKS Ogólniak

     
 

Krawczuk Zbigniew

     
                 

 

Hrubieszowski tenis stołowy wspierają: