23 lipca 2024

Patryk Błaziak nowym zawodnikiem Unii Hrubieszów. Adrian Oleszczuk zagra w Unii Białopole

Nowym zawodnikiem Unii Hrubieszów został Patryk Błaziak, który w rundzie jesiennej reprezentował barwy Górnika II Łęczna. Stosowne dokumenty zostały podpisane przez prezesów obu klubów.

Reklamy


W umowie transferowej jest zapis, który nie pozwalała nowemu zawodnikowi Unii wystąpić w meczu mistrzowskim przeciwko byłej swojej drużynie.

Patryk Błaziak, co warto przypomnieć strzelił jedną z bramek dla Górnika II Łęczna podczas meczu ligowego przegranym przez naszą drużynę 4:1. Urodzony 10 sierpnia 1990 roku zawodnik może na boisku występować zarówno w ataku jak i na pomocy.

Reklamy

Nowemu zawodnikowi życzymy udanych występów oraz samych sukcesów w barwach Unii Hrubieszów.


***

Reklamy


Adrian Oleszczuk na wiosnę zagra w Unii Białopole

Wychowanek Unii Hrubieszów Adrian Oleszczuk zmienia klub. Młody zawodnik poprosił o możliwość półrocznego wypożyczenia do Unii Białopole. Zespół z Białopola występuje w Chełmskiej Klasie Okręgowej. 

Adrian Oleszczuk w rundzie jesiennej IV ligi lubelskiej rozegrał w barwach Unii Hrubieszów trzynaście spotkań i zdobył jedną bramkę. Młodemu zawodnikowi życzymy powodzenia w nowym klubie.


***

 

Krystian Oleszczuk wznowił treningi

Miło nam poinformować, że Krystian Oleszczuk wznowił treningi i od kilku dni bierze czynny udział w zajęciach prowadzonych przez Marcina Nowaka. Przypomnijmy nasz napastnik nabawił się urazu kolana w meczu ligowym w Zamojskiej Klasie Okręgowej z Gromem Różaniec. Niestety potrzebna była operacja oraz długa przerwa w jakiejkolwiek grze.

Teraz zawodnik pomału wraca do pełnej dyspozycji odbudowując wytrzymałość kolana. Krystianowi życzymy szybkiego powrotu na boisko oraz kolejnych bramek w barwach Unii. Trzymamy za Ciebie kciuki i gorąco Tobie kibicujemy.józek

Na zdjęciu – Patryk Błaziak