Patryk Kowalczuk wygrywa XII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym

W XII Grand Prix Hrubieszowa w Tenisie Stołowym rozegranym w sali Szkoły Podstawowej Nr 3 udział wzięło 53 zawodników i rozegrano 174 pojedynki indywidualne. Turniej rozegrany był w formule open. Rywalizacja toczyła się o puchar najlepszego tenisisty turnieju, dyplomy oraz nagrody rzeczowe i talony na pizzę ufundowane przez Pizzerię Viva z Hrubieszowa.

Reklamy

Najlepszym zawodnikiem okazał się Patryk Kowalczuk, drugie miejsce zajął Kamil Karpiuk, obaj z Gozdowa. Trzecie miejsce, po zaciętym pojedynku, wywalczył Marek Jarzyński pokonując Tomasza Słupskiego.

Kolejne Grand Prix Hrubieszowa odbędzie się 18.03.2012 r. również w sali Szkoły Podstawowej Nr 3.

Reklamy

 

KOLEJNOŚC KOŃCOWA XII GRAND PRIX HRUBIESZOWA – 26.02.2012 r.

1. Kowalczuk Patryk

2. Karpiuk Kamil

3. Jarzyński  Marek

4. Słupski Tomasz  

5. Dąbrowski  Damian

6. Dąbrowski Kamil

7. Drop Adam

8. Kowalczuk Łukasz

9. Pachla Andrzej 

10. Łubkowski Zbigniew

11. Bednarz  Patryk                                                                                

12. Wawer Krzysztof

13. Polikowski  Adrian

14. Esing Ernest                          

15. Mazurek Szymon

16. Kutera Szymon            

17. Bieńko Marek

18. Polak Łukasz

19. Mazurek Dariusz             

20. Kluczek Paweł

21. Herbin Daniel

22. Turek Adrian                                             

23. Daciuk Damian

24. Fila Karol                                                    

25. Niedżwiedż Bartłomiej  

26. Kozar Robert

27. Lemińska Paulina

28. Szelepajło  Kamil

29. Złotko  Radosław

30. Ciesielczuk Wiktoria             

31. Jaskorski Karol                    

32. Krawczuk Zbigniew                         

33. Umer  Przemysław

34. Gałan Łukasz

35. Błaszczuk Patrycjusz   

36. Małecki Rafał         

37. Oliwiak Beata             

38. Orzechowski Marek   

39. Żaroffe  Michał

40. Dec Dawid

41. Śliwa  Bolesław

42. Jasina Paula           

43. Ciesielczuk  Mirosław

44. Klepczuk  Jakub

45. Śliz Tomasz

46. Droźdźak  Adrian

47. Małecka Aleksandra

48. Solarska  Oliwia

49. Kasztelan  Przemysław

50. Omelczuk  Natalia

51. Kutera Magdalena

52. Sagan  Artur

53. Reguła Przemysław

 

Opracował: Zbigniew Krawczuk

 


RANKING PO  VI GRAND PRIX  HRUBIESZOWA – TENIS STOŁOWY

SEZON 2011-2012

L.p

NAZWISKO IMIĘ

I

II

III

IV

V

VI

razem

1

JARZYŃSKI  MAREK

70

100

100

100

100

80

550

2

KOWALCZUK PATRYK

80

70

80

55

90

100

475

3

SŁUPSKI TOMASZ

90

80

48

90

80

70

458

4

KARPIUK KAMIL

50

60

60

80

65

90

405

5

DĄBROWSKI  DAMIAN

65

65

65

65

70

65

395

6

PACHLA ANDRZEJ

55

48

90

70

48

48

359

7

BEDNARZ PATRYK

100

90

70

41

45

346

8

KOWALCZUK ŁUKASZ

41

55

50

50

31

50

277

9

DROP ADAM

46

55

60

60

55

276

10

DĄBROWSKI KAMIL

46

45

27

42

46

60

266

11

ŁUBKOWSKI ZBIGNIEW

39

43

46

46

44

46

264

12

ESING ERNEST

48

50

41

43

38

42

262

13

FILA KAROL

35

41

33

40

42

32

223

14

KLUCZEK PAWEŁ

42

27

38

35

40

36

218

15

TUREK ADRIAN

45

33

36

31

37

34

216

16

MAZUREK DARIUSZ

42

40

48

45

37

212

17

HERBIN DANIEL

32

35

35

32

35

35

204

18

WAWER KRZYSZTOF

30

39

39

43

44

195

19

KUTERA SZYMON

34

29

27

21

40

151

20

MAZUREK SZYMON

40

36

33

41

150

21

RÓŻYCKI MATEUSZ

38

45

65

148

22

POLIKOWSKI ADRIAN

60

44

43

147

23

KRAWCZUK ZBIGNIEW

36

10

34

25

6

24

135

24

NIEDZWIEDZ  BARTŁOMIEJ

31

41

30

31

133

25

BŁASZCZUK PATRYCJUSZ

21

36

7

28

19

21

132

26

POLAK ŁUKASZ

31

23

36

38

129

27

LEMIŃSKA PAULINA

22

18

19

24

16

27

126

28

ŚLIWIŃSKI MIECZYSŁAW

28

30

29

22

109

29

CISŁO MARIAN

40

24

32

96

30

JASKORSKI KAROL

13

26

13

17

25

95

31

CIESIELCZUK WIKTORIA

20

16

13

26

95

32

OLIWIAK BEATA

25

20

26

3

19

90

33

UMER  PRZEMYSŁAW

37

30

23

90

34

ORZECHOWSKI MAREK

19

22

26

18

85

35

ZŁOTKO RADOSŁAW

29

27

27

83

36

BIEŃKO PIOTR

44

39

83

37

CIESIELCZUK MIROSŁAW

19

19

6

25

13

82

38

KUSZTYKIEWICZ KONRAD

37

7

17

19

80

39

JASINA PAULA

26

14

18

8

14

14

80

40

BIEŃKO  MAREK 

38

39

77

41

DACIUK  DAMIAN

34

33

77

42

DRUZIC ANNA

38

15

23

76

43

MAŁYSZEK  SZYMON

37

37

74

44

SKOTNICKI MATEUSZ

25

45

70

45

BUCHAJCZUK PAWEŁ

33

17

14

11

65

46

ŚLIZ TOMASZ

21

33

11

65

47

KROPOP DAWID

39

22

62

48

FLIS ARTUR

32

24

56

49

ANTONOWICZ HUBERT

27

29

56

50

GRYNIEWICZ TOMASZ

42

10

52

51

TULEJ DARIUSZ

29

15

6

50

52

CZARNECKI  PIOTR

50

50

53

SZELEPAJŁO  KAMIL

20

28

48

54

CZARNOTA ŁUKASZ

24

12

10

46

55

SKRZYŃSKI BARTŁOMIEJ

44

44

56

SKIBA ŁUKASZ

28

15

44

57

CAPIUK PAWEŁ

15

9

16

4

44

58

MAŁECKI  RAFAL

4

20

20

44

59

BANASZEK IGOR

43

43

60

WAWER DARIUSZ

43

43

61

KOWALCZUK WERONIKA

28

15

43

62

CIESIELCZUK OLIWIA

7

9

16

9

41

63

SEKULSKI KAMIL

40

40

64

NOWICKI MARCIN

18

21

39

65

ZAWIŚLAK  MAREK

37

37

66

NIERADKO PATRYK

25

9

35

67

BANASZEK ANDRZEJ

34

34

68

NIEDZWIEDZ BOGUSŁAW

34

34

69

MILEWICZ  MACIEJ

32

32

70

KRAUZ JUSTYNA

31

31

71

SZUPER MIROSŁAW

30

30

72

KOZAR ROBERT

30

30

73

WYSKIEL PATRYK

11

18

29

74

CAPIUK  TOMASZ

29

29

75

GOCH DOMINIK

26

26

76

CISŁO BOGUSŁAW

14

11

1

26

77

CAPIUK PIOTR

10

3

12

25

78

SOKOŁOWSKI  GRZEGORZ

24

24

79

PIETRUSIEWICZ KACPER

23

23

80

ŁOPOCKI MICHAŁ

23

23

81

PRZYBYSZ  TOMASZ

23

23

82

ZAROFFE MICHAŁ

5

1

17

23

83

MARGOL SYLWESTER

22

22

84

BOREK  JAKUB

21

22

85

GAŁAN  ŁUKASZ

22

22

86

SOLARSKA OLIWIA

13

8

21

87

KLEPCZUK JAKUB

6

2

12

20

88

BRONICKA  KINGA

5

13

18

89

BIZIOREK  RAFAŁ

18

18

90

DEC  DAWID

2

16

18

91

KRASZKIEWICZ PRZEMYSŁAW

17

17

92

KLAMER  ŁUKASZ

17

17

93

SZELĄG PAWEŁ

16

16

94

ŁUKASZCZYK  KAROL

15

15

95

ŚLIWA  BOLESŁAW

15

15

96

ŚLĄZAK KRYSTYNA

12

1

13

97

SOLARSKI HUBERT

12

12

98

FALĘTA  ANDRZEJ

12

12

99

MAZUREK PATRYK

11

11

100

KASPRUK  KACPER

 

 

 

11

11

101

DROŹDŹAK  ADRIAN

1

10

11

102

DORMAN DANIEL

10

10

103

SOLARSKA ELŻBIETA

9

9

104

MAŁECKA  ALEKSANDRA

9

9

105

ZALEWSKI  JAKUB

8

8

106

KRUPIŃSKI ADAM

8

8

107

KUZNIARSKI KACPER

8

8

108

SADOWSKI  PATRYK

8

8

109

POLAK MATEUSZ

7

7

110

ANTONOWICZ PATRYK

7

7

111

KASZTELAN PRZEMYSŁAW

 

7

7

112

OMELCZUK  NATALIA

6

6

113

KOZDRÓJ  KAMIL

5

5

114

MAZUR TOMASZ

5

5

115

KUTERA  MAGDALENA

5

5

116

BORKOWSKA MAŁGORZATA

4

4

117

SAGAN  ARTUR

4

4

118

ŚLIWIŃSKI  PAWEŁ

3

3

119

REGUŁA  PRZEMYSŁAW

3

3

120

KOWALSKI  KORDIAN

1

1

121

KOPERA SZYMON

1

1

122

GAŁECKA  SANDRA

1

1