Paweł Szostak wygrywa bieg w Krasnymstawie

W sobotę 10.09.2011 r. na tartanowym stadionie w Krasnymstawie przeprowadzono VI Młodzieżowy Mityng Lubelskiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki, podczas którego bieg na 1000 m zakończył się podwójnym zwycięstwem i rekordami życiowymi zawodników hrubieszowskiej Unii Pawła Szostaka i Albina Zacharczuka. Niestety w lidze młodzików klub nie wystawił reprezentacji.

Reklamy

Konkurencje z udziałem zawodników Unii Hrubieszów 10.09.2011 Krasnystaw:

1.000m mężczyzn

1 Szostak Paweł 93 MKS Unia Hrubieszów 2:34.31 min.
2 Zacharczuk Albin 93 MKS Unia Hrubieszów 2:35.13
3 Jastrzębski Kamil 92 SKB Kraśnik 2:36.21
4 Kuśmierz Aleksander 95 MKS AGROS Chełm 2:42.07
5 Jastrzębski Damian 94 SKB Kraśnik 2:42.10
6 Sobolewski Michał 96 MKS Żak Biała Podlaska 2:43.00
7 Chyliński Mateusz 95 AZS UMCS Lublin 2:45.30
8 Kwiatkowski Dawid 93 AZS UMCS Lublin 2:47.88
9 Szumiła Bartosz 96 MKL Nefryt Lubartów 2:49.53
10 Wójtowicz Mateusz 94 MKS Unia Hrubieszów 2:52.27
11 Kozak Bartosz 97 Agros Zamość 2:57.73
12 Jacniak Marcin 97 SKB Kraśnik 3:01.56
13 Łęcki Mateusz 96 AZS UMCS Lublin 3:06.18
14 Żywko Mateusz 97 Znicz Biłgoraj 3:09.51
15 Basiński Kacper 98 Agros Zamość 3:12.47

600m kobiet

1 Kosz Monika 94 MKS AGROS Chełm 1:38.98 min.
2 Pyzik Weronika 96 LKS Znicz Biłgoraj 1:40.58
3 Deryło Aleksandra 97 Agros Zamość 1:42.86
4 Złomańczuk Iga 95 Agros Zamość 1:49.62
5 Worożbit Paulina 94 MKS Unia Hrubieszów 1:50.65
6 Kaproń Iwona 96 LKS Znicz Biłgoraj 1:53.74
7 Malinowska Marta 97 Agros Zamość 1:59.83
8 Kożuch Kamila 93 MKS Unia Hrubieszów 2:15.74
9 Kożuch Aleksandra 94 MKS Unia Hrubieszów 2:15.77

400m mężczyzn seria I

1 Pasieczny Ernest 92 MKS AGROS Chełm 52.35 sek.
2 Mielniczuk Jakub 95 MKS Unia Hrubieszów 56.16
3 Biały Paweł 90 SKB Kraśnik 56.54
4 Czajka Sebastian 94 SKB Kraśnik 57.11
5 Jamroz Michał 97 LKS Znicz Biłgoraj 59.26

***

Liga młodzików po II rzutach

Punktacja drużynowa

1 AZS UMCS Lublin 2892 pkt.
2 MKS AGROS Chełm 2690
3 Agros Zamość 2400
4 KS Wisła Puławy 1801
5 MKS Żak Biała Podlaska 1775
6 MKS Start Lublin 951
7 MULKS Terespol 631
8 SKB Kraśnik 592
9 Tomasovia Tomaszów Lubelski 470
10 MKL Nefryt Lubartów 318
11 LKS Znicz Biłgoraj 316

***

Najlepsi w historii powiatu hrubieszowskiego

1000 m – mężczyzn

1. Leszczuk Bogdan Unia 2:25,6 1974 rok
2. Kern Artur Unia 2:26,09 2002
3. Kitliński Piotr LO Hrubieszów 2:27,17 1991
4. Kamień Mirosław Unia 2:27,97 1994
5. Wilczek Janusz LO Hrubieszów 2:28,7 1974
6. Kitliński Marek Ambroży Świt Hrubieszów 2:29,8 1972
7. Watras Wiesław LO Hrubieszów 2:30,0 1972
8. Watras Marek LO Hrubieszów 2:31,2 1977
9. Krosman Stanisław ZSMR Hrubieszów 2:31,4 1981
10. Kapusta Andrzej ZSMR Hrubieszów 2:31,4 1983
11. Grabowski Ryszard ZSMR Hrubieszów 2:32,2 1983
12. Furmanek Wiesław Unia 2:33,0 1976
13. Wróbel Tadeusz ZSMR Hrubieszów 2:33,4 1978
14. Wiśniewski Andrzej ZSMR Hrubieszów 2:33,4 1986
15. Szostak Paweł ZS 3 Hrubieszów 2:34,31 2011
16. Kondrak Jan LO Hrubieszów 2:34,5 1976
17. Kurzawa Józef ZSMR Hrubieszów 2:34,6 1977
18. Jabłoński Maciej ZSR Turkowice 2:34,7 1992
19. Krakowiak Łukasz ZS 3 Hrubieszów 2:34,78 2008
20. Łukiewicz Władysław LO Horodło 2:34,89 h 1992
21. Wróbel Stanisław ZSMR Hrubieszów 2:34,9 1974
22. Kołciuk Bogdan LO Hrubieszów 2:34,9 1980
23. Moskwa Krzysztof ZSR Turkowice 2:34,99 1987
24. Zacharczuk Albin ZS 3 Hrubieszów 2:35,13 2011
25. Krosman Wiesław ZSR Turkowice 2:35,3 1983

***

Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)