Perfect Runner Team z zawodnikami Unii Hrubieszów najszybszą drużyną 16. edycji Ekiden (ZDJĘCIA)

Współzałożycielem Perfect Runner Team był Artur Kern i ekipa działa nadal. Ostatnio wzięli udział w Warszawie 14.05.2022 r. w maratońskim biegu składającym się z sześciu odcinków.

Pierwszy zawodnik pokonuje odcinek 7,195 km, dwaj następni – 10 km, a trzej kolejni – po 5 km.

W sumie – 42,195 km.

­

Wyniki XVI Ekidenu

Zwycięzcą XVI edycji Ekidenu został Perfect Runner Team, któremu pokonanie dystansu maratonu zajęło 02:26:58. Drugie miejsce zajął Żórawski Team (02:28:22), a podium uzupełniła drużyna „Nie znamy się” (02:32:19).

ŻURAWSKI KAMIL 5 02:09:46 02:26:58 00:17:12

Perfect Runner Team najlepszą ekipą w Polsce.

WYNIKI W BIEGU >>>
16 edycja Ekiden >>>

­

Ze strony Perfect Runner Team:

O godzinie 14 rozpoczęliśmy zmagania na trasie. Na pierwszej zmianie Wojtek wypracował trochę przewagi. Utrzymywaliśmy ją prawie przez cały bieg, straciliśmy ją tylko na chwilę. Michal biegnący na drugiej zmianie dał się na chwilę wyprzedzić. Nadrobił to Artur na 10 kilometrowej pętli. Pałkę od niego przejął Tomek i przekazał ją dalej Rafałowi. Ostatnim z drużyny był Kamil, który w efektowny sposób przeciął linię mety z czasem 2:26;58.

Kolejny start Perfect Runner Team już 24 maja podczas Warsaw Track Cup.

Chcesz dołączyć do najszybszej drużyny w Polsce?