Pewne zwycięstwo Kryształu – 4 bramki Bartka Reszczyńskiego! Relacja z meczu MLKS Kryształ Werbkowice – Olimpia Miączyn

Zwycięstwa na własnym boisku były domeną Kryształu w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. W rozgrywkach 2013/2014 drużyna z Werbkowic zaliczyła dwie porażki z trzech rozegranych u siebie spotkań. Pewna wygrana z Olimpią powinna na dobre zamazać „mecz niewykorzystanych szans” ze Spartą Łabunie.

Reklamy

Zamojska Okręgówka, 7 kolejka, 15.09.2013, stadion w Werbkowicach

MLKS Kryształ Werbkowice – Olimpia Miączyn 6:2

Bramki19′ 27′ 33′ Reszczyński Bartek, 35′ Przeworski, 60′ Żyła, 69′ Reszczyński Bartek77′ Dec Szymon, 88′ Łyp

Kryształ: Suchodolski, Musiał Paweł (80′ Wyszyński), Maliuk, Śmiałko, Wójtowicz, Hałas, Podgórski, Kulik (61′ Dec Szymon), Przeworski (61′ Juszczuk), Reszczyński Bartek, Podolak (72′ Reszczyński Dawid)

Olimpia: Szczepaniak, Karpiuk, Banak, Lemiecha, Suchowierz (37′ Kulas K.), Chmiel, Wasilewicz (55′ Dworzycki), Lis, Kołodziej K. (37′ Sobczak), Żyła, Łyp

sędzia: Jarosław Jasina

 

Zwycięstwa na własnym boisku były domeną Kryształu w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. W rozgrywkach 2013/2014 zaliczyliśmy dwie porażki z trzech rozegranych u siebie spotkań. Pewna wygrana z Olimpią powinna na dobre zamazać „mecz niewykorzystanych szans” ze Spartą Łabunie (kolejka #5). Nasi piłkarze pokazali skuteczność w ataku co przełożyło się na korzystny wynik meczu. Po siedmiu kolejkach przywieźliśmy komplet punktów z meczów wyjazdowych, następne spotkanie rozegramy przeciwko Huczwie Tyszowce, która traciła punkty tylko raz w tej rundzie, zapowiada się emocjonujące spotkanie liczymy na doping kibiców. W tabeli awansowaliśmy na miejsce czwarte.


Relacja z meczu »


źródło i fot.: mlkskrysztal.futbolowo.pl