Piłka nożna. Sparingi i turnieje 4-5 marca

Mecz kontrolny Unii Hrubieszów z Huczwą Tyszowce został odwołany. Drużyny starsze i młodsze trenują i rywalizują. Poniżej prezentuję, na które natrafiłem…

Trampkarze Starsi Unii Hrubieszów

…rozegrali mecz kontrolny z Hetmanem Zamość, który występuje na poziomie I ligi wojewódzkiej. Pomimo wielu kontuzji w zespole, podopieczni trenera Arkadiusza Sawickiego pokazali się z bardzo dobrej strony. Niestety ostatecznie ulegliśmy zespołowi K.S. Hetman Zamość 4:1 (1:1).

Trener po meczu był zadowolony, ponieważ pomimo kontuzji chłopcy pokazali swój waleczny charakter i zawzięcie grali do końca.

Hetman Zamość – Unia Hrubieszów 4:1 (1:1)

Skład Unii Hrubieszów: B. Gontarz (br), Sz. Jasic, F. Kokoc, P. Bień, F. Hojda, P. Uszko, K. Kaniosz, B. Cebula, L. Dąbrowski, M. Bednarczuk, Sz. Nalepa, F. Turzyński

Rezerwowi: K. Sawicki (br), M. Bednarczuk, W. Lecko, zawodnik testowany

Bramka dla Unii: F. Turzyński

­

Bardzo dobry występ Orlika Młodszego U10

W Turnieju Organizowanym przez MKS Unia Hrubieszów – Piłka Nożna oraz Hrubieszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji wystąpiło pięć zespołów: Unia Hrubieszów, Unia II Hrubieszów, Huragan Hrubieszów, Olimp Mircze, STS GRYF Gmina Zamość.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został przedstawiciel Unii Hrubieszów Michal Plonkowski

Tytuł najlepszego strzelca trafił do zawodnika Olimpu Mircze

Natomiast najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik Gryfa Gmina Zamość

W tej kategorii wiekowej wyniki spotkań nie są publikowane, jednak możemy powiedzieć, że zwycięzca turnieju wygrał wszystkie swoje mecze.

Już w najbliższa sobotę (11.03.2023 r.) młodzi zawodnicy Unii Hrubieszów wezmą udział w turnieju o Puchar Prezesa Górnik Łęczna.

­
5.03.2023 Huragan Hrubieszów U10 Orlik Młodszy

Dzisiaj nasza grupa zmagała się na turnieju halowym w Zamościu. Mieliśmy możliwość sprawdzenia się na tle innych drużyn. Poziom był na prawdę wysoki, ale dla naszych piłkarzy nie ma rzeczy nie możliwych. Cała drużyna spisała się na medal. Takie wyzwania kształtują nasz charakter i motywują do dalszej pracy. Atmosfera i doping był na najwyższym poziomie. Dla naszej drużyny należą się duże brawa.

­

5.03. Drużyna Olimpu Mircze

z powiatu hrubieszowskiego zajęła 2 miejsce w turnieju im. Jana Jandy w Zamościu i została okrzyknięta czarnym koniem turnieju. W turnieju młodych piłkarzy z rocznika 2012, który odbył się 5 marca w hali OSiR w Zamościu, rywalizowało 8 drużyn – z miasta Zamościa, Chełma i Hrubieszowa. Zawodnik Olimpu – Filip Badyła – zdobył ponadto miano króla strzelców turnieju. Tenera Andrzeja Lizuna, który prowadził i 1 zespół Unii Hrubieszów

­

29.01.2023

Renesans Zamość zwycięzcą Charytatywnego Turniej Piłki Nożnej dla Iwonki, który został rozegrany 29 stycznia na boiskach SP nr 2 i ZS nr 3 w Hrubieszowie z inicjatywy Danuty Muzyczki Do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba 24 drużyn i w sumie 200 zawodników, którzy poza rywalizacją na boisku zjednoczyli się w jednym celu – pomocy ciężko chorej Iwonie Balsam. Dzięki ofiarności zawodników zebrano 8670 zł, które w całości przeznaczone będą na leczenie Iwony.

Klasyfikacja końcowa Turnieju

1. Renesans Zamość
  2. JW 5322 Chełm
  3. INTER BAUM Zamość
  4. Tyszowieckie Halograjki Tyszowce

Najlepszym piłkarzem Turnieju wybrany został Piotr Malec z Renesansu Zamość. Natomiast najlepszym bramkarzem został Konrad Omelko z J.W.5322 Chełm.

Podziękowania dla dyrektorów Z.S. nr 3 i S.P. nr 2 w Hrubieszowie panów Dariusza Szadowskiego i Marcina Mroza za nieodpłatne udostępnienie hal sportowych. Bez was nie udało by się rozegrać Turnieju.