Piłka ręczna chłopców – przed nami powiatowa Gimnazjada SZS

Już w środę 17.12.2014 r. od godz. 9.00 w hali ZSM nr 2 w Hrubieszowie zostanie rozegrana Gimnazjada Powiatowa w Piłce Ręcznej Chłopców. Dotychczas pod wodzą nauczyciela Kamila Wojciechowskiego dziewięciokrotnie wygrywał zespół z ZSM nr 3 G. w Hrubieszowie, więc znowu pada pytanie – czy będzie 10 sukces, bo co na to inne drużyny szkolne?

Reklamy

 


Gimnazjada SZS – Piłka ręczna chłopców

 

2000/2001 – G. 2 Hrubieszów

2001/2002 – G. 1 Hrubieszów

2002/2003 – G. 1 Hrubieszów

2002/2003 – G. 1 Hrubieszów

2003/2004 – G. 3 Hrubieszów

2004/2005 – G. 3 Hrubieszów

2005/2006 – G. 3 Hrubieszów

2006/2007 – G. 1 Hrubieszów

2007/2008 – G. 3 Hrubieszów

2008/2009 – G. 3 Hrubieszów

2009/2010 – G. 3 Hrubieszów

2010/2011 – G. 2 Hrubieszów

2011/2012 – G. 3 Hrubieszów

2012/2013 – ZSM 3 G. Hrubieszów

2013/2014 – ZSM 3 G. Hrubieszów

2014/2015 – ?

 


Wygrywali:

 

9x – ZSM 3 G. Hrubieszów

4x – ZSM 1 G. Hrubieszów

2x – ZSM 2 G. Hrubieszów

 

Z historii…

 

Rok szkolny 2000/2001

 

2000 – 20.11. Hala MKS Unia Hrubieszów Powiatowa Gimnazjada Piłki Ręcznej chłopców

 

Eliminacje

G. 2 Hr – Dołhobyczów 15:4 (6:3),

Mircze – Horodło 14:2 (5:0),

 

Półfinał:

Mircze – G. 1 Hr 7:10 (5:6);

G. 2 Hr – awans do finału

 

Finał:

G. 1 Hr – G. 2 Hr. 9:11 (6:3).

 

Kolejność:

1. G. 2 Hrubieszów – op. Marek Kitliński,

W składzie: Arkadiusz Pukaluk, Piotr Brzuszczak, Kamil Ciesielczuk, Szymon Ciesielczuk, Konrad Rataj, Michał Koszerny, Michał Puzio, Jarosław Jakimiec, Radosław Kapkin, Jacek Panasiewicz, Adrian Mołduch, Łukasz Rosiński, Tomasz Żmura

2. G. 1 Hrubieszów – op. Andrzej Podlewski,

3. G. Mircze – op. Robert Majdanik,

4. G. Dołhobyczów – op. Roman Zając,

5. G. Horodło – op. Mirosław Kamień.

 

Organizator zawodów – Janina Ewa Kitlińska

 


Rok szkolny 2005/2006

 

KOMUNIKAT Z GIMNAZJADY POWIATOWEJ W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW, KTÓRA ROZEGRANA ZOSTAŁA W DN. 13 12 2005 W HALI SP 2 W HRUBIESZOWIE

 

W zawodach wzięło udział 6 szkół. Ogółem startowało 72 uczniów.

 

GRUPA A:

Werbkowice – G. 3 Hrubieszów 4:11

G. 3 Hrubieszów – G. ZS 2 Hrubieszów 11:4    

G. ZS 2 Hrubieszów – Werbkowice 3:3 k. 2:1

 

KOLEJNOŚĆ W GRUPIE A:

1. G. 3 Hrubieszów;

2. G. ZS 2 Hrubieszów;

3. G. Werbkowice;

 

GRUPA B:

Horodło – G. 2 Hrubieszów 1:5

Horodło – G. 1 Hrubieszów 3:16

G. 1 Hrubieszów – G. 2 Hrubieszów 7:10

 

KOLEJNOŚĆ W GRUPIE B:

1. G. 2 Hrubieszów;

2. G. 1 Hrubieszów;

3. G. Horodło;

 

FINAŁ:

G. 3 Hrubieszów – G. 2 Hrubieszów 12:3 (5:3)

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:


1. Gimnazjum nr 3 w Hrubieszowie – op. Kamil Wojciechowski

/brak danych o składzie)

2. Gimnazjum nr 2 w Hrubieszowie – Robert Jóźwiak

3. Gimnazjum przy Zespole Szkół nr 2 w Hrubieszowie – op. D. Lewandowski i A. Chwedczuk

4. Gimnazjum nr 1 w Hrubieszowie – op. A. Podlewski

5. Gimnazjum w Werbkowicach – op. J. Kaczoruk

6. Gimnazjum w Horodle – op. M. Kamień

 

Organizator zawodów – Janina Ewa Kitlińska

 


Rok szkolny 2013/2014

19 grudnia 2013 r. w hali Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w odbył się turniej powiatowy Gimnazjady SZS w piłce ręcznej. chłopców zawody wygrały drużyna Trójki i to ona reprezentować będzie powiat hrubieszowski w rozgrywkach rejonowych.

 

CHŁOPCY

 

Grupa A

ZSM 2 Hrubieszów – ZSM 1 Hrubieszów  6 : 4

ZSM 2 Hrubieszów – ZSP Moniatycze    6 : 8

ZSM 1 Hrubieszów – ZSP Moniatycze    8 : 5

 

Grupa B

ZSM 3 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów  14 : 5

 

o III miejsce

ZSM 2 Hrubieszów – ZS 2 Hrubieszów   5 : 11

 

Finał

ZSM 3 Hrubieszów – ZSM 1 Hrubieszów  15 : 1


Kolejność końcowa

1.ZSM 3 Hrubieszów – op. Wojciechowski Kamil

2.ZSM 1 Hrubieszów – op. Podlewski Andrzej

3.ZS 2 Hrubieszów –  op. Harpeniuk Robert

4.ZSM 2 Hrubieszów – op.J óżwiak Robert

5.ZSP Moniatycze –   op. Kosakowska Anna

Sędziowie : Kruk Robert, Kujawski Paweł, Antczak Radosław


Chłopcy – składy:

 

Zespół Szkół Miejskich nr 1:

Wojciechowski Bartłomiej
Grabiński Sebastian
Słupny Kamil
Szuryński Piotr
Chorzępa Dawid
Zielonka Jakub
Pokrywka Michał
Oleszczuk Dawid
Krawczuk Kacper
Tarnowski Mateusz
Zybura Cezary
Borusiewicz Mateusz
Czajka Andrzej

Opiekun – Andrzej Podlewski

 

Zespół Szkół Miejskich nr 2:

Łoza Dawid
Koza Marcin
Łomejko Kamil
Echta Jakub
Kaliszczuk Mateusz
Wrona Hubert
Kasprzak Hubert
Klimowicz Michał
Laskowski Damian
Panasiewicz Rafał

Opiekun – Robert Jóźwiak

 

Zespół Szkół Miejskich nr 3:

Wal Oskar
Popławski Kacper
Jóźwiak Damian
Fijołek Patryk
Czerniak Oktawian
Skoczylas Dominik
Warecki Kamil
Chachler Hubert
Chachler Bartek
Orzechowski Miłosz
Frankiewicz Kamil
Sacharczuk Kamil
Gardyński Albert
Smerdel Bartosz

Opiekun – Kamil Wojciechowski

 

 

 

Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Poniżej fotoreportaż z zawodów w roku ubiegłym.




 

Zawody powiatowe SZS organizowane są dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Hrubieszowie oraz prywatnych sponsorów.

 


 

PATRONAT: