Piłkarska jesień 2022 GKS Huragan Hrubieszów. Akcja i grupy młodsze [ZDJĘCIA]

GKS Huragan Hrubieszów swoje obiekty posiada w Teptiukowie. Wszystko, co się dzieje, to pod czujnym okiem wójta Tomasza Zająca, zarządu klubu, sołtysa i trenerów. Pierwszy zespół toczy boje w klasie A, ale mnie szczególnie interesuje akcja… Aby zachęcić do reprezentowania klubu, to trenerzy nie czekali na chętnych na obiekcie, a ruszyli do szkół z gminy Hrubieszów. I uważam, że to jest to!

Reklamy

Ze strony klubowej Huragan Hrubieszów – od października do grudnia 2022

Akademia Piłkarska Huraganu Hrubieszów:

Reklamy

­

Akademia Gminnego Klubu Sportowego Huragan Hrubieszów odwiedzi wszystkie gminne szkoły podstawowe oraz przyszkolne punkty przedszkolne zlokalizowane na terenie Gmina Hrubieszów.

Podczas spotkań zostaną zorganizowane zajęcia piłkarskie prowadzone przez licencjonowanych Trenerów UEFA na co dzień prowadzących treningi w Klubie GKS Huragan Hrubieszów.

12.10.2022 r. – Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Piechoty ‘’Wilkow’’ w Stefankowicach.

13.10.2022 r. – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach.

19.10.2022 r. – Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie.

20.10.2022 r. – Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem.

26.10.2022 r. – Szkoła Podstawowa w Ślipczu z/s w Kozodawach.

27.10.2022 r. – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mienianach.

Do zobaczenia na zajęciach!

­

Akademia Piłkarska Huraganu Hrubieszów gościła w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem

To był ostatni przystanek spośród szkół w Gmina Hrubieszów ale to nie koniec #projektu. Szczegóły wkrótce. Serdeczne podziękowania składamy w kierunku Pani Dyrektor oraz nauczycieli i opiekunów. Tradycyjnie dziękujemy również Panu Wójtowi Gminy Tomasz Zając

Przedostatni przystanek na naszej trasie po Gminnych Szkołach Podstawowych. W dniu dzisiejszym trenerzy z naszej Akademii przeprowadzili 4 jednostki treningowe dla wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie. Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor a także nauczycielom za zaproszenie

­

Dzień dobry z Mienian!

W dniu dzisiejszym nasza Akademia odwiedziła Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Mienianach. W przeprowadzonych przez naszych trenerów zajęciach, z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem na ustach udział wzięły wszystkie dzieci ze szkoły. Dziękujemy Panu Dyrektorowi oraz nauczycielom za tak miłe przyjęcie.

­

Akademia GKS Huragan Hrubieszów po raz kolejny zawitała do szkół podstawowych z terenu Gmina Hrubieszów

Tym razem odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Ślipczu z/s w Kozodawach, gdzie przeprowadziliśmy 3 jednostki, pokazowych treningów piłkarskich, w których udział wzięły wszystkie dzieci ze szkoły. Dziękujemy Pani Dyrektor oraz nauczycielom za miłe przyjęcie oraz współpracę.

­

Kolejny etap popularyzacji piłki nożnej realizowany przez Akademie GKS Huragan Hrubieszów, w szkołach z terenu Gminy Hrubieszów za nami!

Gościliśmy w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Moniatyczach, gdzie trenerzy naszego klubu, po raz kolejny przeprowadzili pokazowe zajęcia piłkarskie dla wszystkich uczniów szkoły oraz Punktu Przedszkolnego. Dziękujemy Pani Dyrektor za włączenie się do naszej inicjatywy. Podziękowania kierujemy również jak zawsze do Pana Wójta – Tomasz Zając za wsparcie w organizacji całego projektu. PS. Wszystkim Pracownikom Szkół oraz Dyrektorom, składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji jutrzejszego Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 11.10.2022 r. Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Piechoty „Wilków” w Stefankowicach gościła Akademię Piłkarską GKS Huragan Hrubieszów. Trenerzy naszego klubu przeprowadzili 4 jednostki treningowe na obiektach szkoły (Punkt Przedszkolny „Wilczęta” Stefankowice, Odział Przedszkolny – Klasa „0” oraz Klasy I-VIII. Uczniowie wykazali się wyjątkowym zaangażowaniem i w przyszłości z pewnością zasilą szeregi naszej Akademii. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Joannie Antoniak za udostępnienie obiektów szkoły i pomoc w organizacji całego przedsięwzięcia. Dziękujemy również Panu Wójtowi Gminy Hrubieszów – Tomasz Zając za wsparcie organizacyjne.

***

Dziecięce i młodzieżowe ligi

Huragan przeszedł przez Chodywańce! Zespół Żaka Starszego notuje w dzisiejszym turnieju 4 zwycięstwa i remis.

MŁODZIK Mamy kolejne zwycięstwo!!! Dzisiaj rozegraliśmy bardzo dobry mecz wyjazdowy z POTOKIEM SITNO wygrywając 4-3. Gratulacje i brawa dla całej drużyny… Strzelcami bramek są: Karol Pysiewicz, Sebastian Romański, Bartosz Wesołowski

Zespół Juniora Młodszego przegrywa na własnym obiekcie z Kryształem Werbkowice 1:4 (1:1). Obszerny materiał do analizy dla naszych trenerów.

W sobotę (15.10.2022) MŁODZIK rozegrał kolejny mecz ligowy z Graf Chodywance. Po dobrym meczu wygrywamy 7-1. Dla naszej drużyny strzelali: Nawrot, Pysiewicz, Romański, Dobrowolski

Zespół Juniora Młodszego po meczu walki remisuje na własnym obiekcie 2:2 (1:0) z Potokiem Sitno. Niestety nie udało się dowieźć dwubramkowej przewagi, którą wypracowaliśmy na początku drugiej połowy, mimo to notujemy drugi mecz z rzędu bez porażki.
U – 8-7 Żaczek Młodszy. Kolejny udany TURNIEJ naszej „nie najmłodszej” Huraganowej ekipy.

Zespół Juniora Młodszego pewnie pokonuje w Nieliszu miejscową Deltę 2:4 (0:4) tym samym komplet punktów wraca do Teptiukowa.
Żaczki młodsze zaliczają kolejny udany turniej – Tomaszów Lubelski.

Turniej Orlika Starszego w Łabuniach. Kolejny raz nasza ekipa prezentuje się z bardzo dobrej strony notując 3 zwycięstwa i 2 porażki.

Turniej Orlika Młodszego w Werbkowicach

Nasi młodzi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, notując trzy wygrane i jedna porażkę. Cała drużyna zostawiła serce i ducha walki na boisku.

MŁODZIK. Drużyna trenera Piotra Musiała przegrywa w Werbkowicach z miejscowym Kryształem 5:1. Robimy kolejny krok do przodu – jest progres. Strzelcem honorowego gola jest Bartek Wesołowski.

Juniorzy Starsi pokonują Kryształ Werbkowice wynikiem 4:1. Bramki: Gałczyński, Gruszczyński, Rutkowski, Pudło

Turniej Orlika Strasznego w Bełżcu

Nasi młodzi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, notując dwie wygrane, jeden remis i jedną porażkę. Natomiast należy pamiętać, że liczy się przede wszystkim dobra zabawa i uśmiech na twarzy.

Turnieje i ligi dzieci i młodzieży

PIŁKARSKA MASZYNA – SZKÓŁKI FA HURAGAN HRUBIESZÓW RUSZYŁA – „Na wielkie rzeczy trzeba czasu”. Dzisiejszy dzień należał do nas. Kolejne wysokie zwycięstwo grupy (2010-2011). Tr. Piotra Musiała która WYGRYWA na wyjeździe z „Grafem” Chodywańce 12:2.

Ekipa trenera Michała Wiejaka na turnieju w Tarnoszynie remisuje tylko jeden mecz, pozostałe pojedynki wygrywa. Bardzo dobry występ drużyny Tr. Maćka Warenicy, która wygrywa i zaznaje kilku porażek na turnieju organizowanym w Hrubieszowie.

Świetny występ notuje grupa trenera Mariusza Zająca przegrywa nieznacznie jeden mecz pozostałe wygrywa. Niestety po raz kolejny odwołany (pogoda) został turniej żaczków młodszych (a młode wilki są „głodne” gry).

MIKOŁAJKOWY TURNIEJ ORLIKA STARSZEGO

W turnieju wzięły udział takie drużyny jak: AMSPN Hetman Zamość, Olimpia Miączyn, GKS Szyszła Tarnoszyn oraz GKS Huragan Hrubieszów. Zawodnicy wszystkich drużyn pokazali się z dobrej strony na boisku, prezentując świetne umiejętności piłkarskie ale również poza nim, gdzie widać było mnóstwo uśmiechu na twarzach młodych piłkarzy. Brawo i do zobaczenia za rok.

ROCZNIK 2013 ZAKOŃCZYŁ CYKL TURNIEJÓW MIKOŁAJKOWYCH

W dniu dzisiejszym grupa (HURAGAN I, HURAGAN II) Tr Macieja W. mogła skonfrontować swoje umiejętności na tle zaproszonych drużyn – Unia Hrubieszów, Olimp Mircze, Kryształ Werbkowice, Champion Chełm, Pogoń Łaszczówka . Chęci do gry, woli walki i zaangażowania nie zabrakło żadnej ekipie. Był to trening komplety po, którym wszyscy wyciągniemy wnioski . Wielkie brawa należą się dla każdej z drużyn . Jesteśmy dumni z podstawy naszej drużyny, która po raz kolejny pokazała się z bardzo dobrej strony.

KOLEJNY TURNIEJ HURAGANU

W dniu dzisiejszym grupa (HURAGAN I, HURAGAN II) Tr. Piotra M. mogła skonfrontować swoje umiejętności na tle zaproszonych drużyn – HETMAN Zamość, KRYSZTAŁ Werbkowice (dwie drużyny), GAUDIUM Zamość . Chęci do gry, woli walki i zaangażowania nie zabrakło żadnej ekipie. Był to trening komplety po którym na pewno wszyscy wyciągnęli wnioski które pozwolą realizować założone cele.

ETAP PIERWSZY ZREALIZOWANY

„Turnieje Mikołajkowe z HURAGANEM”. W dniu dzisiejszym rozegrany został pierwszy z pięciu planowanych turniejów organizowanych przez Akademię Piłkarską HURAGANU. Dwie drużyny Huraganu (żaczka młodszego rocznik 2015 i młodsi) miały możliwość porównania swoich umiejętności boiskowych na tle zaproszonych drużyn AP Kicker Tomaszów Lub. (dwie drużyny), Gryf Gmina Zamość, Gaudium Zamość. Niestety z różnych powodów nie dotarły drużyny – Olimpu Mircze, Tomasovii Tomaszów Lub. oraz Unii Hrubieszów. Dziękujemy za wsparcie Wójtowi Gminy Hrubieszów Panu Tomaszowi Zającowi, zawodnikom, trenerom.

Ciąg dalszy Mikołajkowego grania z Akademią Piłkarską Huraganu Hrubieszów. W dniu dzisiejszym odbył się kolejny halowy turniej naszego cyklu, tym razem w roczniku 2014 (Żak Starszy). Niestety ze względu na fatalną sytuacje na drogach nie wszystkie zespoły zdołały dotrzeć. Dwie drużyny Huraganu, Gaudium Zamość i Pogoni Łaszczówka rozegrały zawody w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Dziękujemy zawodnikom, trenerom, rodzicom oraz wszystkim zaangażowanym w organizacje turnieju. Serdecznie podziękowania kierujemy również w kierunku Wójta Gminy Hrubieszów Pana Tomasza Zająca.

***

Zarząd GKS HURAGAN HRUBIESZÓW wraz ze sztabem szkoleniowym z ogromną satysfakcją pragnie podziękować wszystkim sympatykom naszego Klubu za zaufanie bez którego nie bylibyśmy w stanie realizować marzeń sportowych naszych wychowanków. Dziękujemy rodzicom, sponsorom oraz wszystkim osobom które wierzą w cele które sobie stawiamy. Rok 2023 stawia przed nami kolejne wyzwania do których będziemy na 100% przygotowani. Pozytywna sportowa energia, uśmiech i łzy naszych młodych sportowców sprawiają, że nasza praca jest czystą przyjemnością a wszystko, co związane jest z piłką nożną ma sens.Wyszukał i opracował – Marek Ambroży Kitliński

Foto – strona Huraganu Hrubieszów


Zobacz też:

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2022 w grupach młodzieżowych Unii Hrubieszów

Podsumowanie rundy jesiennej sezonu 2022 w grupach młodzieżowych Unii Hrubieszów


Zerknij na Instagram →