21 czerwca 2024

Piłkarski turniej charytatywny dla Piotrusia i Frania. Zebrano 2100 zł – ZDJĘCIA

W niedzielę 11 lipca, na boiskach treningowych Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, odbył się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Piotrusia i Frania. W czasie zawodów zebrano 2100 zł.

Reklamy

Do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn, które w drodze losowania zostały podzielone na 2 grupy. Tropikalna pogoda sprawiła, że zawodnicy zostawili sporo zdrowia na boisku. Po fazie grupowej, klasyfikacja wyglądała następująco:

­

Reklamy

Grupa A

1. Nowa Technika Żelki – 10 pkt.

Reklamy

2. OSP Werbkowice – 9 pkt

3. Zakład Karny- 7 pkt

4. Armia Piotrusia – 4 pkt

5. Policja – 0 pkt

­

Grupa B

1. Galacticos – 6 pkt.

2. Straż Graniczna – 6 pkt

3. Raiders – 4 pkt.

4. Chude Byki – 3 pkt.

­

W meczu o 3 miejsce zmierzyły się drużyny Straży Granicznej i OSP Werbkowice. Minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Straży Granicznej, którzy pokonali strażaków 1:0.

W wielkim finale spotkały się drużyny Galacticos i Nowa Technika Żelki. Początkowo, mecz układał się po myśli Żelków, którzy szybko prowadzili 2:0. Po zmianie stron, do ataków ruszyli Galacticos i po dwóch składnych akcjach doprowadzili do remisu. Do końca meczu nikt już nie pokonał bramkarza drużyny przeciwnej i o zwycięstwie miały zadecydować rzuty karne. Te lepiej wykonali Galacticos.

Najlepszym strzelcem turnieju z 10 bramkami został Oliwier Stadnicki z drużyny Nowa Technika Żelki, za nim – z 8 trafieniami – uplasował się Kamil Szala, reprezentujący Zakład Karny w Hrubieszowie.

Burmistrz Hrubieszowa Marta Majewska wręczyła puchary i statuetkę dla najlepszych oraz podziękowała wszystkim zawodnikom za sportową rywalizację oraz za pomoc w akcji charytatywnej.

Zawodnicy wraz z sędziami turnieju, zebrali w sumie 2100 zł. Dziękujemy!

Zdjęcia na stronie HOSiR »

­

(info i fot.: HOSiR)


Zobacz też:

Oficjalny komunikat w sprawie awansów i spadków drużyn podlegających ZOZPN – awans Andorii Mircze! – ZDJĘCIA

Oficjalny komunikat w sprawie awansów i spadków drużyn podlegających ZOZPN – awans Andorii Mircze! – ZDJĘCIA


LubieHrubie na Instagramie