Piłkarski weekend Unii Hrubieszów

W najbliższy weekend trzy piłkarskie zespoły Unii rozegrają swoje mecze ligowe. W sobotę (20.04) zagrają zespoły młodzieżowe, a w niedzielę (21.04) wreszcie pierwszy wiosenny mecz seniorów.

Reklamy


Mecze sobotnie:

O godzinie 15.00 na stadionie miejskim w Hrubieszowie, juniorzy młodsi Unii zmierzą się w meczu o mistrzostwo I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych z juniorami Widoku SP 51 Lublin.

Reklamy

Mecz sędziują: Kostruba i Łyś.

W rundzie jesiennej juniorzy Unii na trudnym terenie w Lublinie pokonali Widok 4 : 3.

O godzinie 16.00 na stadionie w Łabuniach, nasi trampkarze starsi, w meczu o mistrzostwo Okręgowej Ligi Trampkarzy Starszych – Grupa 2, podejmowani będą przez trampkarzy Sparty Łabunie.

Mecz sędziuje: Lichota. 

W rundzie jesiennej trampkarze Unii na własnym boisku pokonali trampkarzy Sparty 6 : 2.

Po rundzie jesiennej nasi trampkarze z 16 pkt. zajmują drugie miejsce w tabeli. Ich sobotni rywale z 7 pkt. zajmują 7 miejsce.

Również w najbliższą sobotę o godz. 14.00, na „Orliku” w Mirczu zmierzą się ze swoimi rówieśnikami z Andorii, nasi młodzicy starsi w meczu sparingowym.

Po rundzie jesiennej przewodzą oni Okręgowej Lidze Młodzików Starszych – Grupa 2 i mają szansę na utrzymanie tej pozycji.

W niedzielę natomiast, o godzinie 15.00 na stadionie miejskim w Hrubieszowie, pierwszy mecz rundy wiosennej seniorów w Klasie Okręgowej. Unia podejmuje zespół Olimpii Miączyn, z którym na jesieni w Miączynie wygrała 3 : 1.

Sędziują: Góra, Radliński i Winiarczyk.

Olimpia swój pierwszy mecz tej rundy z Koroną Łaszczów, rozegrała w ostatnią niedzielę (14.04) na własnym boisku, pokonując rywali 2 : 1. Aktualnie z dorobkiem 23 pkt. zajmuje 7 miejsce w tabeli. 

 

 

Źródło: mksuniahrubieszow.pl