Piłkarskie jelonki – później

Drużyny chłopców z Hrubieszowa i okolic, które chcą wystąpić w Turnieju Piłki Nożnej „Jelonki piłkarskie”, mają więcej czasu na zgłoszenie się do tegorocznych rozgrywek. Wprawdzie pierwotnie planowano, że zawody odbędą się 1 czerwca, ale na prośbę zainteresowanych szkół, które chcą we własnych środowiskach świętować Dzień Dziecka, turniej został przełożony na 15 czerwca. W związku z tym zgłoszenia można przesyłać do 11 czerwca.

Reklamy

W rozgrywkach mogą wystąpić dziewczynki lub chłopcy urodzeni w 2001 roku i młodsi. Każdy zespół powinien się składać z 4 zawodników z pola i bramkarza. Liczba rezerwowych i zmian dokonywanych podczas meczu jest nieograniczona. W zależności od liczby zespołów rozgrywki będą się odbywać systemem grupowym, pucharowym lub mieszanym.

Trzy najlepsze drużyny otrzymają puchary, a wszystkie pozostałe zespoły pamiątkowe dyplomy. Przewidziano też nagrody dla najlepszego bramkarza, króla strzelców i technika.

Udział w rozgrywkach należy potwierdzić za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: razem.hrubieszow@op.pl lub wojciechantoniuk@o2.pl, albo telefonicznie pod numerem: 663 779 543 i 84 696 23 81 w HOSiRze.

Turniej zostanie rozegrany na boiskach treningowych lub w hali Hrubieszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Ciesielczuka 2, a jego organizatorami są Stowarzyszenie Edukacyjne „Razem” i HOSiR.

Nazwa turnieju „Piłkarskie jelonki” pochodzi m.in. do herbu miasta, w którym znajduje się jeleń oraz ekologicznych działań organizatora, czyli Stowarzyszenia „Razem”.


Źródlo: ias24.eu