Piłkarskie klasy A i B 17/18 X 2009 r.

Hrubieszów Część meczów została przełożona ze względu na aurę, ale nasze zespoły (bez Altusa) zagrały i … lepiej o tych meczach jak najszybciej zapomnieć. Świetnie za to sobie radzą młodsi piłkarze Jarosławca, Andorii Mircze i Huraganu Hrubieszów.

Reklamy

***

Zamojska klasa A – grupa 2

Olimpia Miączyn – Huragan Hrubieszów 4:1 (bramka Michał Zalewski)
Orkan Bełżec – Andoria Mircze 4:0 (ten mecz sędziował – Tomasz Lenard z Hrubieszowa)
Igros Krasnobród – Zryw Ulhówek X : X
Perła Telatyn – Metanoja Lipsko X : X
Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Łabunie 3: 3
Orzeł Cześniki – Ruch Machnów Nowy 3:2

Tabela po niepełnych 9 rundach
1. Olimpia Miączyn 9 21 25:9
2. Igros Krasnobród 8 20 20:9
3. Sparta Łabunie 9 19 25:11
4. Pogoń 96 Łaszczówka 9 13 15:12
5. Orkan Bełżec 9 13 14:14
6. Ruch Machnów Nowy 9 12 13:13
7. Zryw Ulhówek 8 11 16:17
8. Perła Telatyn 8 10 13:14
9. Andoria Mircze 9 8 14:28
10. Metanoja Lipsko 8 7 17:22
11. Orzeł Cześniki 9 7 16:29
12. Huragan Hrubieszów 9 5 11:21

Następna kolejka 10 – 24-25 X
Andoria Mircze -Orzeł Cześniki 24 X g.14.00
Huragan Hrubieszów -Orkan Bełżec 24 X g. 15.00 w Teptiukowie
Zryw Ulhówek -Sparta Łabunie
Metanoja Lipsko -Pogoń 96 Łaszczówka
Ruch Machnów Nowy -Perła Telatyn
Igros Krasnobród -Olimpia Miączyn

***

Zamojska klasa B – gr. 2

Graf Chodywańce – Kresy Dołhobyczów 6 : 1
Szyszła Tarnoszyn – GLKS Jarosławiec 7 : 1
Victoria Grabowiec – Spartakus II Szarowola X : X
Legion Komarów – Altus Szychowice X : X

Tabela po niecałych 9 rundach
1 Szyszła Tarnoszyn 9 25 30:9
2 Legion Komarów 8 18 22:16
3 Graf Chodywańce 9 15 29:24
4 Kresy Dołhobyczów 9 13 28:26
5 Spartakus II Szarowola 8 11 24:16
6 Altus Szychowice 8 9 16:29
7 Victoria Grabowiec 8 6 21:23
8 GLKS Jarosławiec 9 3 14:41

Następna kolejka 10 – 24-25 X
Altus Szychowice -Graf Chodywańce 25 X g. 14.00
Kresy Dołhobyczów -Szyszła Tarnoszyn 25 X g. 14.00
GLKS Jarosławiec -Victoria Grabowiec 25 X g. 14.00
Spartakus II Szarowola -Legion Komarów

***

Zamojska klasa A Juniorów gr. 2

Igros Krasnobród – Zryw Ulhówek X : X
Perła Telatyn – Metanoja Lipsko X : X
Orkan Bełżec – Andoria Mircze 4 : 1
Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Łabunie 7 : 0
Orzeł Cześniki – Ruch Machnów Nowy 2 : 6

Tabela
1 Pogoń 96 Łaszczówka 8 21 39:4
2 Olimpia Miączyn 8 19 41:2
3 Igros Krasnobród 7 18 26:12
4 Orkan Bełżec 9 15 18:24
5 Ruch Machnów Nowy 8 14 23:13
6 Sparta Łabunie 8 10 27:29
7 Zryw Ulhówek 7 7 11:19
8 Andoria Mircze 8 7 13:23
9 Orzeł Cześniki 9 6 12:47
10 Perła Telatyn 7 4 13:23
11 Metanoja Lipsko 7 4 9:36

***

Zamojska klasa B Juniorów – gr. 2

Szyszła Tarnoszyn – GLKS Jarosławiec 0 : 1
Legion Komarów – Altus Szychowice X : X
Victoria Grabowiec – Spartakus II Szarowola 6 : 1

Tabela
1 GLKS Jarosławiec 8 20 22:3
2 Legion Komarów 6 16 22:2
3 Altus Szychowice 5 7 24:11
4 Victoria Grabowiec 7 7 11:25
5 Kresy Dołhobyczów 7 6 15:24
6 Szyszła Tarnoszyn 6 5 8:13
7 Spartakus II Szarowola 7 3 13:37

***

Liga Juniorów Młodszych

Sokół Zwierzyniec-AMSPN Hetman Zamość 2:6
Huragan Hrubieszów -Ostoja Skierbieszów 4:0

Tabela po 7 rundach
1 AMSPN Hetman Zamość 18 66:9
2 Huragan Hrubieszów 16 21:17
3 Sokół Zwierzyniec 7 22:39
4 Ostoja Skierbieszów 0 4:48

***

Liga Trampkarzy Starszych 10/11 X

Płomień-Spartan Nieledew -Granica Lubycza Królewska 3:0
Kryształ Werbkowice-Igros Krasnobród 0:18
Spartakus Szarowola-Sparta Wożuczyn 1:3
Korona Łaszczów-Andoria Mircze 4:5

Tabela
1 Andoria Mircze 6 14 29:15
2 Igros Krasnobród 6 12 49:11
3 Płomień-Spartan Nieledew 5 10 16:15
4 Korona Łaszczów 5 9 21:15
5 Granica Lubycza Królewska 6 7 22:18
6 Sparta Wożuczyn 6 6 12:24
7 Kryształ Werbkowice 6 6 17:44
8 Spartakus Szarowola 4 0 6:30

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Mariusz Szczepaniak – obrońca Huraganu Gmina Hrubieszów (zdjęcie ze strony Huraganu).
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009