Piłkarskie klasy A i B 24/25 X 2009 r.

Hrubieszów W klasie „A” Andoria powiększa dorobek punktowy, a Huragan niestety nie. W klasie „B” wreszcie wygrywa Jarosławiec, ale to jeszcze za mało aby opuścić dół tabeli, Altus remisuje, natomiast Kresy na tarczy. Juniorzy Jarosławca nadal wygrywają i przewodzą. W sobotę derby Altus – Kresy.

Reklamy

***

Zamojska klasa „A” gr. 2

Kolejka z 24-25 X
Andoria Mircze – Orzeł Cześniki 3-1
Huragan Hrubieszów – Orkan Bełżec 3-6 (2 bramki Paweł Kucy i 1 – dna Michał Zalewski)
Zryw Ulhówek – Sparta Łabunie 1-3
Metanoja Lipsko – Pogoń 96 Łaszczówka 2-0
Ruch Machnów Nowy – Perła Telatyn 2-1
Igros Krasnobród – Olimpia Miączyn 0-3

Tabela
1. Olimpia Miączyn 10 24 28-9
2. Sparta Łabunie 10 22 28-12
3. Igros Krasnobród 9 20 20-12
4. Orkan Bełżec 10 16 20-17
5. Ruch Machnów Nowy 10 15 15-14
6. Pogoń 96 Łaszczówka 10 13 15-14
7. Andoria Mircze 10 11 17-29
8. Zryw Ulhówek 9 11 17-20
9. Perła Telatyn 9 10 14-16
10. Metanoja Lipsko 9 10 19-22
11. Orzeł Cześniki 10 7 17-32
12. Huragan Hrubieszów 10 5 14-27

Następna kolejka – 31 X
Orzeł Cześniki – Huragan Hrubieszów 31 X g. 14.00
Perła Telatyn – Andoria Mircze 31 X g. 13.00
Olimpia Miączyn – Zryw Ulhówek 31 X g. 14.00
Orkan Bełżec – Igros Krasnobród
Pogoń 96 Łaszczówka – Ruch Machnów Nowy
Sparta Łabunie – Metanoja Lipsko

***

Zamojska klasa „B” gr. 2

Kolejka z 24-25 X
Kresy Dołhobyczów – Szyszła Tarnoszyn 0-6
GLKS Jarosławiec – Victoria Grabowiec 1-0
Spartakus II Szarowola – Legion Komarów 2-1
Altus Szychowice – Graf Chodywańce 1-1

Tabela
1. Szyszła Tarnoszyn 10 28 36-9
2. Legion Komarów 9 18 23-18
3. Graf Chodywańce 10 16 30-25
4. Spartakus II Szarowola 10 14 26-20
5. Kresy Dołhobyczów 10 13 28-32
6. Altus Szychowice 9 10 17-30
7. Victoria Grabowiec 10 9 24-24
8. GLKS Jarosławiec 10 6 15-41

Następna kolejka- 31 X
Altus Szychowice – Kresy Dołhobyczów 31 X g. 14.00
Legion Komarów – GLKS Jarosławiec 31 X g. 13.30
Victoria Grabowiec – Szyszła Tarnoszyn 31 X g. 14.00
Graf Chodywańce – Spartakus II Szarowola

***

Zamojska klasa „A” juniorów gr. 2

Andoria Mircze – Orzeł Cześniki 3 : 1
Igros Krasnobród – Olimpia Miączyn 6 : 3

Tabela
1 Igros Krasnobród 8 21 32:15
2 Pogoń 96 Łaszczówka 8 21 39:4
3 Olimpia Miączyn 9 19 44:8
4 Orkan Bełżec 9 15 18:24
5 Ruch Machnów Nowy 8 14 23:13
6 Sparta Łabunie 8 10 27:29
7 Andoria Mircze 9 10 16:24
8 Zryw Ulhówek 7 7 11:19
9 Orzeł Cześniki 10 6 13:50
10 Perła Telatyn 7 4 13:23
11 Metanoja Lipsko 7 4 9:36

***

Zamojska klasa „B” juniorów gr. 2

Kresy Dołhobyczów – Szyszła Targoszyn 3:2
GLKS Jarosławiec – Victoria Grabowiec 6:1
Spartakus II Szarowola – Legion Komarów 1:10

Tabela
1 GLKS Jarosławiec 9 23 28:4
2 Legion Komarów 7 19 32:3
3 Kresy Dołhobyczów 8 9 18:26
4 Altus Szychowice 5 7 24:11
5 Victoria Grabowiec 8 7 12:31
6 Szyszła Tarnoszyn 7 5 10:16
7 Spartakus II Szarowola 8 3 14:47

***

Liga Juniorów młodszych

Sokół Zwierzyniec – Huragan Hrubieszów 3:1
AMSPN Hetman Zamość – Ostoja Skierbieszów 10:0

Tabela po 8 rundach
1 AMSPN Hetman Zamość 21 76:9
2 Huragan Hrubieszów 16 22:20
3 Sokół Zwierzyniec 10 25:40
4 Ostoja Skierbieszów 0 4:58

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Paweł Kucy Huragan, który strzelił 2 bramki, niestety nie wystarczyło to do pokonania przeciwnika (zdjęcie ze strony Huraganu).
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009