Piłkarskie klasy A i B – 26/27 IX 2009 r.

Hrubieszów W klasie „A” mecz derbowy pomiędzy Andorią Mircze i Huraganem Hrubieszów zakończył się remisowo. W klasie „B” w meczu derbowym Altus Szychowice lepszy od GLKS w Jarosłwcu, remis Kresów Dołhobyczów. Juniorzy z Jarosławca lepsi od rówieśników z Szychowiec.

Reklamy

***

Zamojska Klasa „A” – grupa 2

Andoria Mircze – Huragan Hrubieszów 2:2
Sparta Łabunie – Orkan Bełżec 4:1
Zryw Ulhówek – Perła Telatyn 3:3
Ruch Machnów Nowy – Igros Krasnobród 0:0
Metanoja Lipsko – Olimpia Miączyn 0:4
Pogoń 96 Łaszczówka – Orzeł Cześniki 4:2

Ten ostatni mecz sędziował Tomasz Lenard z Hrubieszowa, natomiast nasz derbowy Paweł Tucki

Tabela po 6 rundach
1 Igros Krasnobród 14 13:6
2 Ruch Machnów Nowy 12 11:5
3 Sparta Łabunie 12 13:6
4 Olimpia Miączyn 12 12:8
5 Orkan Bełżec 10 22:9
6 Pogoń 96 Łaszczówka 9 11:7
7 Andoria Mircze 8 13:14
8 Perła Telatyn 7 9:23
9 Zryw Ulhówek 5 12:16
10 Huragan Hrubieszów 5 7:12
11 Metanoja Lipsko 4 10:16
12 Orzeł Cześniki 1 8:19

Kolejka następna- 3-4 X
Huragan Hrubieszów – Zryw Ulhówek 3 X g. 15.00 w Teptiukowie
Igros Krasnobród – Andoria Mircze 4 X g. 16.00
Olimpia Miączyn – Ruch Machnów Nowy 4 X g. 15.00
Orkan Bełżec – Metanoja Lipsko
Orzeł Cześniki – Sparta Łabunie
Perła Telatyn – Pogoń 96 Łaszczówka

***

Zamojska Klasa „B” – grupa 2

Kresy Dołhobyczów – Spartakus II Szarowola 3:3
GLKS Jarosławiec – Altus Szychowice 2:6
Szyszła Targoszyn – Graf Chodywańce 2:1
Victoria Grabowie c- Legion Komarów 2:4

Tabela po 6 rundach
1 Szyszła Tarnoszyn 16 15:6
2 Legion Komarów 15 15:9
3 Kresy Dołhobyczów 10 21:13
4 Spartakus II Szarowola 8 17:12
5 Victoria Grabowiec 6 16:16
6 Graf Chodywańce 6 13:18
7 Altus Szychowice 6 12:22
8 GLKS Jarosławiec 3 10:23

Kolejka następna – 3-4 X
Legion Komarów – Kresy Dołhobyczów 4 X g. 14.00
Graf Chodywańce – Victoria Grabowiec 4 X g. 14.00
Altus Szychowice – Szyszła Tarnoszyn 4 X g. 15.00
Spartakus II Szarowola – GLKS Jarosławiec 3 X g.15.30

***

Zamojska Klasa „A” Juniorów – gr. 2

Sparta Łabunie – Orkan Bełżec 5:1
Zryw Ulhówek – Perła Telatyn 2:1
Ruch Machnów Nowy – Igros Krasnobród 4:2
Metanoja Lipsko – Olimpia Miączyn 0:18
Pogoń 96 Łaszczówka – Orzeł Cześniki19:0

Tabela
1 Olimpia Miączyn 6 15 37:1
2 Igros Krasnobród 6 15 23:12
3 Pogoń 96 Łaszczówka 5 12 24:3
4 Ruch Machnów Nowy 5 10 15:8
5 Andoria Mircze 5 7 12:13
6 Zryw Ulhówek 6 7 10:14
7 Sparta Łabunie 5 6 17:16
8 Orkan Bełżec 6 6 9:21
9 Orzeł Cześniki 6 6 8:33
10 Perła Telatyn 5 3 8:15
11 Metanoja Lipsko 5 1 5:32

***

Zamojska Klasa „B” Juniorów – gr. 2

Kresy Dołhobyczów – Spartakus II Szarowola X : X
GLKS Jarosławiec – Altus Szychowice 2 : 0
Victoria Grabowiec – Legion Komarów – : –

Tabela
1 GLKS Jarosławiec 5 13 12:2
2 Legion Komarów 4 10 11:2
3 Altus Szychowice 5 7 24:11
4 Szyszła Tarnoszyn 5 5 8:12
5 Victoria Grabowiec 5 4 5:22
6 Spartakus II Szarowola 4 3 12:17
7 Kresy Dołhobyczów 4 2 8:14

***

Liga Juniorów Młodszych

AMSPN Hetman Zamość -Huragan Hrubieszów 13:1
Ostoja Skierbieszów – Sokół Zwierzyniec 1:11

Tabela po 5 rundach
1 AMSPN Hetman Zamość 12 46:7
2 Huragan Hrubieszów 12 15:15
3 Sokół Zwierzyniec 6 18:31
4 Ostoja Skierbieszów 0 4:30

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Jacek Ptak z Huraganu Hrubieszów przy jednej bramce asystował, a jedną strzelił, wystarczyło to na remis.
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009