Piłkarskie klasy A i B 3 – 4 X 2009

Hrubieszów Tego chyba jeszcze nie było – wszystkie drużyny z naszego powiatu występujące w klasie „A” i „B” przegrały. Oczywiście w tabelach dołowanie. Przyczyna jest prosta, na treningi przychodzi 2 – 3 starszych zawodników, więc w czasie meczu brakuje „tym co nie mają czasu” kondycji, w następstwie precyzji i motywacji.

Reklamy

***

Zamojska klasa „A”

Kolejka z 3-4 X

Huragan Hrubieszów – Zryw Ulhówek 1-2 (1:0) Huragan – Czaprak-, Gis, Jaroński, Wargacki, Furlepa, Myśliwiec, Droździel, Zalewski, Ptak, Szczepaniak, Daciuk

Igros Krasnobród – Andoria Mircze 4-1
Olimpia Miączyn – Ruch Machnów Nowy 3-0
Orkan Bełżec – Metanoja Lipsko 3-1
Orzeł Cześniki – Sparta Łabunie 1-7
Perła Telatyn – Pogoń 96 Łaszczówka 0-1

Tabela po 7 rundach
1. Igros Krasnobród 17 17-7
2. Sparta Łabunie 15 20-7
3. Olimpia Miączyn 15 15-8
4. Pogoń 96 Łaszczówka 12 12-7
5. Ruch Machnów Nowy 12 11-8
6. Perła Telatyn 10 12-12
7. Orkan Bełżec 10 13-13
8. Andoria Mircze 8 14-18
9. Zryw Ulhówek 8 14-17
10. Huragan Hrubieszów 5 8-14
11. Metanoja Lipsko 4 11-19
12. Orzeł Cześniki 1 9-26

Kolejka następna – 10-11 X
Andoria Mircze -Olimpia Miączyn 10 X g. 14.00
Huragan Hrubieszów – Igros Krasnobród 10 X g. 15.00 w Taptiukowie
Zryw Ulhówek -Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Łabunie -Perła Telatyn
Metanoja Lipsko -Orzeł Cześniki
Ruch Machnów Nowy – Orkan Bełżec

***

Zamojska klasa „B”

Kolejka z 3-4 X
Legion Komarów – Kresy Dołhobyczów 5-1
Graf Chodywańce – Victoria Grabowiec 4-3
Altus Szychowice – Szyszła Tarnoszyn 1-5
Spartakus II Szarowola – GLKS Jarosławiec 6-1

Tabela po 7 rundach
1. Szyszła Tarnoszyn 19 20-7
2. Legion Komarów 18 20-10
3. Spartakus II Szarowola 11 23-13
4. Kresy Dołhobyczów 10 22-18
5. Graf Chodywańce 9 17-21
6. Victoria Grabowiec 6 19-20
7. Altus Szychowice 6 13-27
8. GLKS Jarosławiec 3 11-29

Kolejka następna 10-11 X
Kresy Dołhobyczów -GLKS Jarosławiec 11 X g. 14.00
Altus Szychowice -Victoria Grabowiec 11 X g. 15.00
Spartakus II Szarowola -Szyszła Targoszyn
Graf Chodywańce -Legion Komarów

***

Liga Juniorów Młodszych

Kolejka z 3-4 X
Sokół Zwierzyniec – Huragan Hrubieszów 2:2
AMSPN Hetman Zamość – Ostoja Skierbieszów 14:0

Tabela po 6 kolejkach
1 AMSPN Hetman Zamość 15 60:7
2 Huragan Hrubieszów 13 17:17
3 Sokół Zwierzyniec 7 20:33
4 Ostoja Skierbieszów 0 4:44

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Robert Gis z Huragana Hrubieszów posiada najwyższą przeciętną punktów w głosowaniu na najlepszego zawodnika drużyny, ale to nie wystarczyło aby wygrać lub zremisować ostatni mecz. (zdjęcie ze strony Huraganu – Gmina Hrubieszów)
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009