Piłkarskie klasy A i B i mlodsi – 31 X 2009 r.

Hrubieszów Niestety, na zakończenie rundy porażki naszych drużyn w klasie A i trudna sytuacja Huraganu Hrubieszów. W klasie B w powiatowych derbach Altus Szychowice lepszy od Kresów Dołhobyczów, GLKS Jarosławiec dalej na końcu tabeli i porażka ich narybku. Trampkarze starsi Andorii Mircze jesiennym liderem.

Reklamy

***

Zamojska Klasa „A” – grupa 2

Kolejka z 31 X
Olimpia Miączyn – Zryw Ulhówek 5-1
Orkan Bełżec – Igros Krasnobród 0-1
Orzeł Cześniki – Huragan Hrubieszów 6-2 (bramki: Kucy i Zalewski)
Perła Telatyn – Andoria Mircze 4-2
Pogoń 96 Łaszczówka – Ruch Machnów Nowy 0-3
Sparta Łabunie – Metanoja Lipsko 3-1

Tabela
1. Olimpia Miączyn 11 27 33-10
2. Sparta Łabunie 11 25 31-13
3. Igros Krasnobród 10 23 21-12
4. Ruch Machnów Nowy 11 18 18-14
5. Orkan Bełżec 11 16 20-18
6. Pogoń 96 Łaszczówka 11 13 15-17
7. Perła Telatyn 10 13 18-18
8. Andoria Mircze 11 11 19-33
9. Zryw Ulhówek 10 11 18-25
10. Metanoja Lipsko 10 10 20-25
11. Orzeł Cześniki 11 10 23-34
12. Huragan Hrubieszów 11 5 16-33

Do rozegranie pozostały mecze:
Igros Krasnobród – Zryw Ulhówek 7 XI g.13.00
Perła Telatyn – Metanowa Lipsko

***

Zamojska Klasa „B” – grupa 2

Altus Szychowice – Kresy Dołhobyczów5-2
Graf Chodywańce – Spartakus II Szarowola 4-0
Legion Komarów – GLKS Jarosławiec 2-1
Victoria Grabowiec – Szyszła Tarnoszyn 0-7

Tabela po 11 rundach
1. Szyszła Tarnoszyn 31 43-9
2. Legion Komarów 24 27-20
3. Graf Chodywańce 19 34-25
4. Spartakus II Szarowola 14 26-24
5. Kresy Dołhobyczów 13 30-37
6. Altus Szychowice 13 23-34
7. Victoria Grabowiec 9 24-31
8. GLKS Jarosławiec 6 16-43

Następna kolejka – 7- 8 X
GLKS Jarosławiec – Graf Chodywańce 8 XI g. 12.00
Spartakus II Szarowola – Altus Szychowice 8 XI g. 13.00
Kresy Dołhobyczów – Victoria Grabowiec 8 XI g. 14.00
Szyszła Tarnoszyn – Legion Komarów 8 XI g. 14.00

***

Zamojska Klasa „A” Juniorów – grupa 2

Perła Telatyn – Andoria Mircze 4:9
Sparta Łabunie – Metanoja Lipsko 7:0
Olimpia Miączyn – Zryw Ulhówek 8:1
Orkan Bełżec – Igros Krasnobród 0:5
Pogoń 96 Łaszczówka – Ruch Machnów Nowy 5:0

Tabela
1 Pogoń 96 Łaszczówka 10 25 46:6
2 Igros Krasnobród 9 24 37:15
3 Olimpia Miączyn 10 22 52:9
4 Ruch Machnów Nowy 10 17 29:18
5 Sparta Łabunie 10 16 37:30
6 Orkan Bełżec 10 15 18:29
7 Andoria Mircze 10 13 25:28
8 Zryw Ulhówek 9 7 13:30
9 Orzeł Cześniki 10 6 13:50
10 Metanoja Lipsko 9 5 11:45
11 Perła Telatyn 9 4 17:38

***

Zamojska Klasa „B” Juniorów – grupa 2

Legion Komarów – GLKS Jarosławiec 2:0
Altus Szychowice – Kresy Dołhobyczów 4:2
Victoria Grabowiec – Szyszła Tarnoszyn 3:3

Tabela
1 Legion Komarów 9 25 41:3
2 GLKS Jarosławiec 10 23 28:6
3 Szyszła Tarnoszyn 10 12 19:19
4 Victoria Grabowiec 10 11 18:34
5 Altus Szychowice 9 10 28:26
6 Kresy Dołhobyczów 9 9 20:30
7 Spartakus II Szarowola 9 3 14:50

***

Liga Juniorów młodszych

AMSPN Hetman Zamość – Huragan Hrubieszów 3:2

Tabela
1 AMSPN Hetman Zamość 8 21 69:11
2 Huragan Hrubieszów 8 16 23:20
3 Sokół Zwierzyniec 7 7 22:39
4 Ostoja Skierbieszów 7 0 4:48

***

Liga Trampkarzy Starszych – grupa 1

Ostatnie mecze
Sparta Wożuczyn – Płomień-Spartan Nieledew 0:5
Igros Krasnobród – Korona Łaszczów 3:0
Andoria Mircze – Spartakus Szarowola 7:0
Granica Lubycza Królewska – Kryształ Werbkowice 3:0

Tabela po 7 rundach
1 Andoria Mircze 17 36:15
2 Igros Krasnobród 15 52:11
3 Płomień-Spartan Nieledew 13 21:18
4 Korona Łaszczów 12 24:18
5 Granica Lubycza Królewska 10 25:18
6 Sparta Wożuczyn 6 12:29
7 Kryształ Werbkowice 6 17:47
8 Spartakus Szarowola 3 9:40

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Michał Zalewski najskuteczniejszy strzelec w w Huraganie Hrubieszów (zdjęcie ze strony Huraganu).
_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009