Piłkarskie klasy A i B – pucharowy mecz Kryształu

Hrubieszów W dniach 19-20 IX 09 r. w kl. A wygrywa Andoria Mircze, niestety Huragan osłabł u siebie, a w nadchodzącej rundzie derby. W klasie B wygrał Altus, poległy Kresy i Jarosławiec. Juniorzy Altusa na czele, tak jak i juniorzy młodsi Huraganu po 4 zwycięstwach. W środę Kryształ Werbkowice gra w Pucharze Polski.

Reklamy

***

Zamojska klasa „A” – grupa 2

Kolejka z 19-20 IX
Andoria Mircze – Zryw Ulhówek 2-1
Huragan Hrubieszów – Ruch Machnów Nowy 0-2
Igros Krasnobród – Metanoja Lipsko 3-1
Olimpia Miączyn – Sparta Łabunie 0-2
Orkan Bełżec – Pogoń 96 Łaszczówka 0-0
Orzeł Cześniki – Perła Telatyn 0-1

Tabela po 5 kolejkach
1. Igros Krasnobród 13 13-6
2. Ruch Machnów Nowy 11 11-5
3. Orkan Bełżec 10 21-5
4. Sparta Łabunie 9 9-5
5. Olimpia Miączyn 9 8-8
6. Andoria Mircze 7 11-12
7. Pogoń 96 Łaszczówka 6 7-5
8. Perła Telatyn 6 6-20
9. Metanoja Lipsko 4 10-12
10. Huragan Hrubieszów 4 5-10
11. Zryw Ulhówek 4 9-13
12. Orzeł Cześniki 1 6-15

Kolejka następna- 26-27 IX
Andoria Mircze – Huragan Hrubieszów 26 IX g. 14.00
Zryw Ulhówek – Perła Telatyn
Pogoń 96 Łaszczówka – Orzeł Cześniki
Sparta Łabunie – Orkan Bełżec
Metanoja Lipsko – Olimpia Miączyn
Ruch Machnów Nowy – Igros Krasnobród

***

Zamojska klasa „B” – grupa 2

Kolejka z 19-20 IX
Victoria Grabowiec – Kresy Dołhobyczów 6-2
Legion Komarów – Szyszła Tarnoszyn 1-3
Graf Chodywańce – GLKS Jarosławiec 4-1
Altus Szychowice – Spartakus II Szarowola 4-3

Tabela
1 Szyszła Tarnoszyn 5 13 13:5
2 Legion Komarów 5 12 11:7
3 Kresy Dołhobyczów 5 9 18:10
4 Victoria Grabowiec 5 6 14:12
5 Graf Chodywańce 4 6 12:10
6 Spartakus II Szarowola 4 4 8:9
7 GLKS Jarosławiec 5 3 8:17
8 Altus Szychowice 5 3 6:20

Kolejka następna – 27 IX
wszystkie mecze g. 15.00
Kresy Dołhobyczów – Spartakus II Szarowola
GLKS Jarosławiec – Altus Szychowice
Szyszła Tarnoszyn – Graf Chodywańce
Victoria Grabowiec – Legion Komarów

***

Zamojska klasa „A” Juniorów – grupa 2

Kolejka z 19-20 IX
Andoria Mircze – Zryw Ulhówek 3:3
Olimpia Miączyn – Sparta Łabunie 1:0
Orzeł Cześniki – Perła Telatyn 4:0
Igros Krasnobród – Metanoja Lipsko 4:0
Orkan Bełżec – Pogoń 96 Łaszczówka 2:3

Tabela
1 Igros Krasnobród 5 15 21:8
2 Olimpia Miączyn 5 12 19:1
3 Pogoń 96 Łaszczówka 4 9 5:3
4 Andoria Mircze 5 7 12:13
5 Ruch Machnów Nowy 4 7 11:6
6 Orkan Bełżec 5 6 8:16
7 Orzeł Cześniki 5 6 8:14
8 Zryw Ulhówek 5 4 8:13
9 Sparta Łabunie 4 3 12:15
10 Perła Telatyn 4 3 7:13
11 Metanoja Lipsko 4 1 5:14

***

Zamojska klasa „B” Juniorów – grupa 2

Kolejka z 19-20 IX
Legion Komarów – Szyszła Tarnoszyn 4:0
Victoria Grabowiec – Kresy Dołhobyczów 3:1
Altus Szychowice – Spartakus II Szarowola 11:1

Tabela
1 Altus Szychowice 4 7 24:9
2 Legion Komarów 2 6 7:1
3 GLKS Jarosławiec 2 6 6:1
4 Szyszła Tarnoszyn 5 5 8:12
5 Victoria Grabowiec 4 4 5:19
6 Spartakus II Szarowola 3 3 12:14
7 Kresy Dołhobyczów 4 2 8:14

***

Liga Juniorów Młodszych

Sokół Zwierzyniec – AMSPN Hetman Zamość 2 : 9
Huragan Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów 5 : 0

Tabela po 4 rundach
1 Huragan Hrubieszów 12 14:2
2 AMSPN Hetman Zamość 9 33:6
3 Sokół Zwierzyniec 3 7:30
4 Ostoja Skierbieszów 0 3:19

***

Liga Trampkarzy Starszych – gr. 1

Spartakus Szarowola -Kryształ Werbkowice 4:6
Korona Łaszczów – Płomień-Spartan Nieledew 5:0
Sparta Wożuczyn -Granica Lubycza Królewska -: –
Andoria Mircze – Igros Krasnobród 4:3

Tabela
1 Korona Łaszczów 3 9 16:4
2 Andoria Mircze 3 7 12:7
3 Igros Krasnobród 3 6 20:5
4 Płomień-Spartan Nieledew 3 4 8:11
5 Granica Lubycza Królewska 2 3 13:3
6 Kryształ Werbkowice 3 3 12:17
7 Sparta Wożuczyn 2 0 1:13
8 Spartakus Szarowola 3 0 5:27

***

Pary 1/4 Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN

Wydział Gier ZOZPN na posiedzeniu w dniu 17.09.2009 r. dokonał losowania par 1/4 Pucharu Polski na szczeblu ZOZPN

Mecze odbędą się 30 IX 2009 r. (środa) o godz. 15:30

Zestaw par:
„Kryształ” Werbkowice(kl. „O”) – „Roztocze” Szczebrzeszyn (4 liga)
„Tomasovia” Tomaszów Lub. i- „Spartakus” Szarowola
„Metalowiec” Goraj-BKS „Łada” Biłgoraj
„Korona” Łaszczów- „Zart Met Oleneder” Sól

Kadra Kryształu:

Suchodolski Robert i Hadło Krzysztof (bramkarze), Wyszyński Tomasz, Krupa Krzysztof, Juszczuk Sebastian, Musiał Paweł, Flejszer Marcin, Łyko Mateusz, Czerniak Adam, Reszczyński Przemysław, Wyszyński Wojciech, Hałas Jakub, Śmiałko Łukasz, Pomykała Marcin, Musiał Piotr, Kaczoruk Paweł, Szczyrba Jacek, Janda Tomasz, Kycko Irenusz, Wójtowicz Wiktor, Wójtowicz Radosław, Reszczyński Bartłomiej, Musiał Mariusz, Reszczyński Dawid, Kycko Mariusz, Łazorczyk Tomasz, Grula Janusz – trener, Semeniuk Robert – kierownik drużyny

***

Opracował – mak

_________________________________________________

Na zdjęciu – Paweł Kucy z Huraganu Hrubieszów starał się jak mógł, niestety tym razem nie udało się drużynie zdobyć punktów (zdj. ze strony Huraganu).

_________________________________________________

Hrubieszow LubieHrubie 2009