Piłkarskie Klasy A i B w sezonie 2015 cz. 10

W piłkarskiej klasie A zespół Płomienia Spartan Nieledew po 4’ przegrywał już 2:0, ale po pełnej determinacji i konsekwentnej grze, podopieczni trenera Andrzeja Jaworskiego wygrywają zawsze z groźną Granicą i to w Lubyczy Królewskiej. Tym razem wysokie zwycięstwo odniósł Huragan Hrubieszów, Andoria Mircze pauzowała, tak jak i GLKS Jarosławiec w klasie B.

Reklamy

 

Przed drużynami w klasie A ostatnia kolejka i Płomień Spartan zagra z wiceliderem z Bełżce, któremu zapewne zechce się zrewanżować za jesienną porażkę, a jeszcze znając się z ich trenerem od dziecka, to wiem, jak to będzie. Ciekawe, kto zajmie 6 pozycję w tabeli Huragan trenera Waldemara Koguta czy Andoria prowadzona przez Piotra Wierzbickiego.

W klasie B ważny mecz podopiecznych grającego szkoleniowca Damiana Koszela GLKS Jarosławiec, bo może opuścić miejsce „czerwonej latarni” i na to liczę! Czyli powinna być to ciekawa i prestiżowa kolejka dla klubów z hrubieszowskiego powiatu!

 

Zamojska Klasa „A” – Grupa 2

14.06.2015 r.

 

Granica Lubycza Królewska – Płomień-Spartan Nieledew 2:3 (2:2)

Huragan Hrubieszów – Perła Deszkowice 9:2

Szumy Susiec – Szyszła Tarnoszyn 1:1

Ruch Machnów Nowy – Potok Sitno 0:2

Orkan Bełżec – GKS Tarnawatka 4:0

Andoria Mircze – pauza w kolejce

 

Tabela

1 Płomień-Spartan Nieledew 19  51    17   0     2    62:22 

2 Orkan Bełżec                         19  39     12    3     4    44:22 

3 Potok Sitno                            19  35    11    2      6    55:26 

4 Granica Lubycza Królewska   19  35    11    2      6    39:24 

5 Szumy Susiec                        19  34    10    4      5    38:26 

6 Huragan Hrubieszów          19  26     8     2     9    52:43 

7 Andoria Mircze                    19  26     8     2     9    37:38 

8 Szyszła Tarnoszyn                19  18      5     3     11   28:38 

9 Perła Deszkowice                  19  14     4     2     13   26:74 

10 Ruch Machnów Nowy           19  14     4     2     13   15:41 

11 GKS Tarnawatka                  20  8       2     2     16   21:63 


Ostatnia kolejka 22,

wszystkie mecze w dniu 21-06-2015 (niedziela)

godz. 15-juniorzy i godz. 17-seniorzy


Szyszła Tarnoszyn – Huragan Hrubieszów

Perła Deszkowice – Granica Lubycza Królewska

Płomień-Spartan Nieledew – Orkan Bełżec

GKS Tarnawatka – PAUZA

Andoria Mircze – Ruch Machnów Nowy

Potok Sitno – Szumy Susiec


***


Zamojska Klasa „B” – Grupa 2

14.06.2015 r.

 

GLKS Jarosławiec i Orion–Stihl Jacnia – pauza

Metanoja Lipsko –  Perła Telatyn X:X

Graf Chodywańce –      Zryw Ulhówek 0:1

 

Tabela

1 Orion-Stihl Jacnia           22  51  17    0      5     74:35 

2 Graf Chodywańce          23  41  13    2      8     64:39 

3 Metanoja Lipsko            21  40  13    1      7     45:41 

4 Zryw Ulhówek               22  39   12    3      7     56:43 

5 Omega II Stary Zamość 23  20    6    2      15   41:53 

Perła Telatyn                21  16    4    4      13   28:64 

7 GLKS Jarosławiec        22  16   4   4      14  38:71 

Kolejka 27 w dniu 21-06-2015 (niedziela) godz. 13:00

Perła Telatyn – GLKS Jarosławiec S 11 Telatyn

Zryw Ulhówek – Metanoja Lipsko                        

Orion Stihl Jacnia – Graf Chodywańce

 

***                       


Mecze Płomienia Spartan Nieledew w sezonie 2014/2015:

 

Ruch Machnów Nowy 0-1 (0-1) Płomień Spartan Nieledew 1:2

Płomień Spartan Nieledew 6-4 (4-0) Szumy Susiec 4:2

Potok Sitno 2-3 (1-2) Płomień Spartan Nieledew 3:1

Płomień Spartan Nieledew 3-0 (2-0) Andoria Mircze 4:2

GKS Tarnawatka 1-4 (1-2) Płomień Spartan Nieledew 0:6

Płomień Spartan Nieledew 2-1 (2-0) Szyszła Targoszyn 3:1

Płomień Spartan Nieledew 9-0 (5-0) Perła Leszkowice 4:0

Płomień Spartan Nieledew 3-0 (1-0) Huragan Hrubieszów 2:1

Płomień Spartan Nieledew 2-1(2:0) Granica Lubycza Królewska 3:2

Orkan Bełżec 1-0 (0-0) Płomień Spartan Nieledew ???

 

***


Wyniki meczów – jesień 2014; wiosna 2015 Andoria Mircze:

 

Andoria Mircze – Szumy Susiec 1:3 i 1:2

Potok Sitno – Andoria Mircze 2:2 i 1:2

Andoria Mircze – Szyszła Tarnoszyn 5:2 i 1:0

Andoria Mircze – GKS Tarnawatka 2:1 i  1:1

Płomień Spartan Nieledew – Andoria Mircze 3:0 i 4:2

Andoria Mircze – Perła Deszkowice 3:1 i 3:4

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 5:4 i ???

Andoria Mircze – Granica Lubycza Królewska 1:2 i  1:5

Orkan Bełżec – Andoria Mircze 0:1 i 2:5

Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 0:2 i ???

 

***

 

Wyniki meczów – jesień 2014; wiosna 2015 Huragan Hrubieszów:

 

Huragan Hrubieszów – Granica Lubycza Królewska 1:2 i 4:0

Orkan Bełżec – Huragan Hrubieszów 5:1 i 4:2

Ruch Machnów Nowy – Huragan Hrubieszów 0:1 i 1:6

Huragan Hrubieszów – Szumy Susiec 0:0 i 0:1

Potok Sitno – Huragan Hrubieszów 4:2 i 5:1

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 5:4 i ???

Huragan Hrubieszów – GKS Tarnawatka 3:3 i 4:2

Huragan Hrubieszów – Płomień Spartan Nieledew 0:3 i 1:2

Perła Deszkowice – Huragan Hrubieszów 4:10 i 2:9

Huragan Hrubieszów – Szyszła Tarnoszyn 2:1 i ???

 

***

 

Wyniki meczów jesiennych I i II runda oraz runda wiosenna III i IV GLKS Jarosławiec:

 

GLKS Jarosławiec – Orion Stihl Jacnia

2:6 i 1:0 – 4:6 i 3:6

 

GLKS Jarosławiec – Graf Chodywance

1:4 i 0:3 – 2:2 i 3:1

 

Metanoja Lipsko – GLKS Jarosławiec

2:1 i 4:0 – 1:0 i 3:1

 

GLKS Jarosławiec – Omega II Zamość

1:7 i 1:7 – Omega wycofała się.

 

Perła Telatyn – GLKS Jarosławiec

1:0 i 2:2 – 4:4 i ???

 

GLKS Jarosławiec – Zryw Ulhówek

3:3 i  0:2 – 3:7 i ???

 


Opracował – mak