Piłkarskie Klasy A i B w sezonie 2015 cz. 12

W piłkarskiej klasie A od dawna wiadomo, że do klasy okręgowej z 15. punktową przewagą nad wiceliderem awansował Płomień Spartan Nieledew, niestety ZOPZN ukarał Huragan Hrubieszów walkowerem, za to, że po kłopotach z transportem nie stawił się do ostatniego meczu z Szyszłą w Tarnoszynie. W klasie B GLKS Jarosławiec, przegrał ostatni mecz i zamknął tabelę rozgrywek, ale czeka na chętnych do gry w ich zespole, o czym poniżej.

Reklamy

 

ZOZPN czeka na drużyny, które przystąpią do rywalizacji o Puchar Starostów, jak na razie zgłosiła się tylko Unia Hrubieszów. ZOZPN ustalił początki w podległych mu klasach terminy rozgrywek sezonu, 2015/2016 o czym również poniżej.

 

Oczywiście wszystkim drużynom z naszego powiatu życzę, aby w nowych rozgrywkach spisywały się, jak najlepiej, ale od kilku lat czekam na przystąpienie do ligowego współzawodnictwa zespołów z gminy Dołhobyczów i Horodło.

Reklamy

 


Zamojska Klasa „A” – Grupa 2

21.06.2015 R.


Płomień Spartan Nieledew 7-1 (1-0) Orkan Bełżec

Płomień: M.Całka (62′ Filipczuk) – Kondratiuk, Oleszczuk, Bednarczuk – Gałan, Bartosiuk, Drop, Dyjak (70′ Łysiak), Nosal – Musiał, A.Całka

Bramki: 6′ Kondratiuk, 54′ Nosal, 66′ Dyjak, 71′,80′ Musiał, 89′ Łysiak, 90′ A.Całka (P) – 85′ Kłos (O)

Żółte kartki: A.Całka (P) – Maciejko (O)

Zdjęcia z meczu Płomień Spartan Nieledew – Orkan Bełżec dostępne TUTAJ


Andoria Mircze 6-0 (2-0) Ruch Machnów Nowy

Andoria: Klamer – Jakubski (77′ Kudrelek), Jarosz, Jasina (60′ Socha), Kalaciński, Małyszek (60′ Lizun), Nowosad, Sitarz, Skowronek (60′ Barański), Sobieniak, ks. Wyrwa

Bramki: 20′ Nowosad, 44′ Jasina, 57′,80′ Wyrwa, 82′ Kudrelek, 90′ Kalaciński (A)

Żółte kartki: Socha, Jakubski, Sitarz, Lizun (A) – Winiarczyk, Tucki (R)


Szyszła Tarnoszyn – Huragan Hrubieszów 3:0vo

Perła Leszkowice – Granica Lubycza Królewska 1:7

Potok Sitno – Szumy Susiec 4:3

 


Tabela sezonu 2014/2015

1 Płomień-Spartan Nieledew      20     54    18    0    2      69:23 

2 Orkan Bełżec                               20     39    12    3     5      45:29 

3 Granica Lubycza Królewska        20     38    12    2     6      46:25 

4 Potok Sitno                                 20     38    12    2     6      59:29 

5 Szumy Susiec                              20     34    10    4     6      41:30 

6 Andoria Mircze                          20     32   10    2    8      46:40 

7 Huragan Hrubieszów                20     26    8     2    10    54:49 

8 Szyszła Tarnoszyn                      20     21    6      3     11    31:38 

9 Perła Deszkowice                        20     14    4      2     14    27:81 

10 Ruch Machnów Nowy                20     14    4      2     14    15:47 

11 GKS Tarnawatka                       20     8      2      2     16    21:63 

 

Najlepsi strzelcy z Płomienia Spartan Nieledew w s. 2014/2015

 

26 bramek – Andrzej Całka

11 br. – Mariusz Musiał

7 br. – Marek Bobak

 

***

 

Dla ciekawości…

 

Zamojska Klasa „A” – Grupa 1

 

Tabela sezonu 2014/2015

 

1 Cosmos Józefów                     22     45    15    0     7      64:29 

2 Olender Sól                             22     43    13    4     5      46:20 

3 Metalowiec Goraj                    22     39    11    6     5      30:23 

4 Delta Nielisz                            22     39    11    6     5      41:18 

5 Aleksandria Aleksandrów        22     35    10    5     7      33:30 

6 Olimpiakos Tarnogród             22     33    10    3     9      22:22 

7 Orzeł Tereszpol                       22     33    9      6     7      30:30 

8 Tarpan Korchów                      22     32    9      5     8      57:38 

9 Piast Babice                            22     25    6      7     9      26:35 

10 Rakovia-Relax Księżpol         22     20    5      5     12    27:43 

11 Tanew Majdan Stary             22     20    5      5     12    29:47 

12 Alwa Brody Małe                   22     5      1      2     19    18:88 

 

***

 

Zamojska Klasa „B” – Grupa 2


GLKS Jarosławiec – Zryw Ulhówek 2:4 (0:2)

SKŁAD: Dalmata – Prystupa P., Złotko, Gromadzki, Kucharczuk D. (Zając B.), Gontarz, Antoniuk, Koszel, Kliszcz, Steciuk, Zduńczyk. Obie bramki dla GLKSu strzelił Damian Zduńczuk (asysty Bartłomiej Zając oraz Dawid Steciuk).

 

Omega II Stary Zamość   –     Perła Telatyn       0:3vo

Orion-Stihl Jacnia             –     Metanoja Lipsko  3:1

 

Tabela sezonu 2014/2015

 

1     Orion-Stihl Jacnia              24     55    18    1     5      79:38 

2     Metanoja Lipsko               24     46    15    1     8      54:46 

3     Zryw Ulhówek                   24     42    13    3     8      62:50 

4     Graf Chodywańce             24     42    13    3     8      66:41 

5     Omega II Stary Zamość    24     20    6      2     16    41:56 

6     Perła Telatyn                    24     19    5      4     15    33:70 

7    GLKS Jarosławiec           24     19    5      4    15    43:77 


Zaproszenie!!!

Przerwa od treningów zawodników pierwszej drużyny potrwa ponad dwa tygodnie. Wszystkich chętnych do gry w GLKS Jarosławiec zapraszamy na pierwszy trening po przerwie między sezonowej, który odbędzie się 14 lipca 2015 roku (wtorek) o godz. 18.00 w Jarosławcu. Więcej informacji udzieli trener Damian Koszel pod nr. tel. 667 207 765.

 

Grupy młodzieżowe również mają przerwę w treningach. Swoje treningi rozpoczną:

– Młodzicy 13 lipca, godz. 16.30 (poniedziałek) w Jarosławcu.

– Juniorzy 15 lipca, godz. 16.30 (środa) w Jarosławcu.


***

 

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Zamościu rozpoczyna kolejną edycję Pucharu Starostów

Udział biorą wszystkie zgłaszające się drużyny (zgłoszenie drużyn w ZOZPN do 3 lipca 2015 r.). 

Losowanie par odbędzie się dnia 8 lipca 2015 r. (środa) o godz. 13:00 w siedzibie ZOZPN.

 

***

 

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej podaje zatwierdzone przez Zarząd ZOZPN terminy rozpoczęcia rozgrywek w rundzie JESIEŃ 2015 sezonu 2015/2016.

Klasa Okręgowa:  rozpoczęcie 15/16 sierpnia 2015 r., 26 sierpnia (środa), zakończenie 11 listopada 2015 r.(środa); 

Klasa A gr. I i Klasa A gr. II: rozpoczęcie 22/23 sierpnia 2015 r., zakończenie 31 października 2015 r. (sobota); 

Klasa B gr. I i B gr. II: rozpoczęcie 22/23 sierpnia 2015 r., zakończenie w zależności od ilości zespołów, 

Grupy Młodzieżowe: w zależności od ilości zespołów.

 


Opracował – Marek A. Kitliński (mak)

Zdj. ze strony psnieledew.futbolowo.pl.