Piłkarskie Klasy A i B w sezonie 2015 cz. 3

W piłkarskiej klasie A podopieczni trenera Andrzeja Jaworskiego z Płomienia Spartan Nieledew wygrali na wyjeździe w Suścu i z 4 punktową przewagą nadal liderują. Świetnie i też na wyjeździe zaprezentowała się Andoria z Mircza, prowadzona przez trenera Piotra Wierzbickiego, która wywiozła 3 punkty po meczu w Tarnoszynie. Huragan Hrubieszów pauzował, tak jak B-klasowy GLKS Jarosławiec, który, mam nadzieję zagra w sobotę o 3 punkty, jak i nasze zespoły A-klasowe.

Reklamy

 

Zamojska Klasa „A” – grupa II


Szumy Susiec 2-4 (1-2) Płomień Spartan Nieledew

Płomień: M.Całka – Kondratiuk, Oleszczuk, Nosal – Gałan, Bartosiuk, Łysiak (77′ Szopiński), K.Bobak, Bogucki – M.Bobak, A.Całka

Bramki: 43′ Pilipiec, 80′ Gnida (Sz) – 22′ Bartosiuk, 25′ K.Bobak, 53′ Łysiak, 89′ Bogucki (P)

Żółte kartki: Cielniak (Sz) – Nosal, A.Całka, Bogucki (P)


Szyszła Tarnoszyn 0-1 (0-0) Andoria Mircze

Andoria: Koza – Adamczuk (90+1′ Kudrelek), Baran, Kot (84′ Demusiak), Małyszek, Matusiak, Pacaj, Sitarz, Skowronek, Sobieniak, Wyrwa (70′ Nowosad)

Bramka: Nowosad (A)

Żółte kartki: M.Rachfalski, Gajda, Rybiński (Sz) – Pacaj, Sobieniak, Skowronek, (A)

 

Huragan Hrubieszów – pauza

 

Potok Sitno – GKS Tarnawatka aż 10:0!

Ruch Machnów Nowy – Perła Leszkowice 0:0

Orkan Bełżec – Granica Lubycza Królewska 2:2

 

Tabela

1 Płomień-Spartan Nieledew 12  33 11   0      1      39:13 

2 Orkan Bełżec                         13   29   9    2       2       28:15 

3 Granica Lubycza Królewska   13   26    8  2       3       23:14 

4 Szumy Susiec                        13  23    7    2       4       27:20 

5 Andoria Mircze                    13  22    7   1      5      25:22 

6 Potok Sitno                           13   17    5   2       6       30:22 

7 Huragan Hrubieszów          12  17    5   2      5      31:30 

8 Ruch Machnów Nowy            13  11    3  2       8       11:18 

9 Szyszła Tarnoszyn                13  11    3   2       8       19:27 

10 Perła Deszkowice                12    8    2   2       8       16:40 

11 GKS Tarnawatka                 13    4    1   1       11     13:41 


Następna kolejka w dniach 2/03-05-2015 (sobota/niedziela)

 

Orkan Bełżec – Szyszła Tarnoszyn N 17 Bełżec

Huragan Hrubieszów – Ruch Machnów Nowy N 16 Teptiuków

Perła Deszkowice – Szumy Susiec 1.05.2015 r. PT 15 Deszkowice

Płomień-Spartan Nieledew – Potok Sitno S 11-13 Nieledew

GKS Tarnawatka – Andoria Mircze N 13 Wieprzów

Granica Lubycza Królewska – PAUZA    

                                 

Mecze Płomienia Spartan Nieledew w sezonie 2014/2015:

 

Ruch Machnów Nowy 0-1 (0-1) Płomień Spartan Nieledew 1:2 (1:0)

Płomień Spartan Nieledew 6-4 (4-0) Szumy Susiec 4:2

Potok Sitno 2-3 (1-2) Płomień Spartan Nieledew – ???

Płomień Spartan Nieledew 3-0 (2-0) Andoria Mircze

GKS Tarnawatka 1-4 (1-2) Płomień Spartan Nieledew

Płomień Spartan Nieledew 2-1 (2-0) Szyszła Tarnoszyn

Płomień Spartan Nieledew 9-0 (5-0) Perła Deszkowice

Płomień Spartan Nieledew 3-0 (1-0) Huragan Hrubieszów

Płomień Spartan Nieledew 2-1(2:0) Granica Lubycza Królewska

Orkan Bełżec 1-0 (0-0) Płomień Spartan Nieledew

 

Wyniki meczów – jesień 2014; wiosna 2015 Andoria Mircze:

 

Andoria Mircze – Szumy Susiec 1:3 i 1:2

Potok Sitno – Andoria Mircze 2:2 i 1:2

Andoria Mircze – Szyszła Tarnoszyn 5:2 i 1:0

Andoria Mircze – GKS Tarnawatka 2:1 i ???

Płomień Spartan Nieledew – Andoria Mircze 3:0

Andoria Mircze – Perła Deszkowice 3:1

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 5:4

Andoria Mircze – Granica Lubycza Królewska 1:2

Orkan Bełżec – Andoria Mircze 0:1

Ruch Machnów Nowy – Andoria Mircze 0:2

 

Wyniki meczów – jesień 2014; wiosna 2015 Huragan Hrubieszów:

 

Huragan Hrubieszów – Granica Lubycza Królewska 1:2 i 4:0

Orkan Bełżec – Huragan Hrubieszów 5:1 i 4:2

Ruch Machnów Nowy – Huragan Hrubieszów 0:1 i …?

Huragan Hrubieszów – Szumy Susiec 0:0

Potok Sitno – Huragan Hrubieszów 4:2

Huragan Hrubieszów – Andoria Mircze 5:4

Huragan Hrubieszów – GKS Tarnawatka 3:3

Huragan Hrubieszów – Płomień Spartan Nieledew 0:3

Perła Leszkowice – Huragan Hrubieszów 4:10

Huragan Hrubieszów – Szyszła Targoszyn 2:1

 

***

 

Zamojska Klasa B – grupa II

 

Perła Telatyn – Metanoja Lipsko 0:2

Zryw Ulhówek – Graf Chodywańce 0:2

GLKS Jarosławiec – pauza

 

Tabela 

1     Orion-Stihl Jacnia                15      30     10     0     5       50:29 

2     Graf Chodywańce               16      29     9       2     5       43:29 

3     Zryw Ulhówek                     16      29     9       2     5       41:32 

4     Metanoja Lipsko                 15      28     9       1     5       33:30 

5     Omega II Stary Zamość      13      20     6       2     5       41:23 

6     Perła Telatyn                      16      11     3       2     11     15:48 

7    GLKS Jarosławiec             15       6      1      3    11     18:50 


Następna kolejka w dniach 2/3-05-2015 (sobota/niedziela)

 

pauzuje w kolejce – pauzuje                    

GLKS Jarosławiec – Perła Telatyn S 11  Jarosławiec

Metanoja Lipsko – Zryw Ulhówek                                  

Orion Stihl Jacnia – Graf Chodywańce N 13 Jacnia

 

Wyniki meczów jesiennych I i II oraz III runda wiosenna GLKS Jarosławiec:

 

GLKS Jarosławiec – Orion Stihl Jacnia 2:6 i 1:0 – 4:6

GLKS Jarosławiec – Graf Chodywance 1:4 i 0:3 – 2:2

Metanoja Lipsko – GLKS Jarosławiec 2:1 i 4:0 – 1:0

GLKS Jarosławiec – Omega II Zamość 1:7 i 1:7 – wyc.

Perła Telatyn – GLKS Jarosławiec 1:0 i 2:2 i ???

GLKS Jarosławiec – Zryw Ulhówek 3:3 i  0:2

 


Opracował – mak