Piłkarskie ligi 08/09 XI 2008 r.

W klasie „O” gry jesienne dobiegły końca, końcówka świetna dla Unii, gorzej dla Kryształu, ale w tabeli jest odwrotnie. Czekamy na lepszą rundę wiosenną, również w wykonaniu zespołów młodzieżowych i dziecięcych. Bramka Nowaka, świetna gra Kamińskiego i drużyny Kitlińskiego.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Hetman II Zamość 4:3 (3:2), Bramki dla Unii zdobyli: Nowak(w 2 min.), Wierzbicki (16), Otręba (44), Bogatko (59), ponadto grali: Kozicki – Skrzyński, Ślązak, Barszczewski, Wysocki, Pędzik, Kolenda, od 85′ Grzeszczuk, Żółte kartki: Ślązak, Barszczewski, Kozicki, Czerwona kartka: Pędzik (Unia)

Sparta Wożuczyn – Kryształ Werbkowice 1:0 (1:0)
Omega Stary Zamość – Echo Zawada 3:3
Huczwa Tyszowce – Roztocze Szczebrzeszyn 4:1
Olimpiakos Tarnogród – Victoria Łukowa-Chmielek 2:3
Aramis-Orkan Bełżec – Cosmos Józefów 3:4
Ostoja Skierbieszów – Nord 98 Wysokie 2:2
Korona Łaszczów – Włókniarz Frampol 2:0

Tabela
1. Roztocze Szczebrzeszyn 15 38 32-10
2. Huczwa Tyszowce 15 33 43-20
3. Victoria Łukowa/Chmielek 15 33 30-17
4. Korona Łaszczów 15 26 33-23
5. Nord 98 Wysokie 14 24 34-23
6. Echo Zawada 15 21 22-27
7. Sparta Wożuczyn 15 21 26-25
8. Kryształ Werbkowice 15 20 33-21
9. Ostoja Skierbieszów 15 19 29-28
10. Hetman II Zamość 15 19 24-30
11. Olimpiakos Tarnogród 15 19 25-21
12. Omega Stary Zamość 15 16 34-33
13. Włókniarz Frampol 15 14 19-24
14. Unia Hrubieszów 15 11 16-50
15. Cosmos Józefów 14 10 19-43
16. Orkan Bełżec 15 7 13-37

Do zakończenia rundy jesiennej pozostał do rozegrania jeden mecz drużyn, które maja po 14 meczów.

Pierwsza runda wiosenna w 2009 r.

Unia Hrubieszów – Echo Zawada
Olimpiakos Tarnogród – Kryształ Werbkowice
Roztocze Szczebrzeszyn – Włókniarz Frampol
Korona Łaszczów – Nord 98 Wysokie
Ostoja Skierbieszów – Cosmos Józefów
Orkan Bełżec – Hetman II Zamość
Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek
Sparta Wożuczyn – Huczwa Tyszowce

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Termin 15 – 8/9 XI 2008

Sparta Wożuczyn – Kryształ Werbkowice 1 : 0
Huczwa Tyszowce – Roztocze Szczebrzeszyn 0 : 1
Omega Stary Zamość – Echo Zawada 2 : 0
Orkan-Aramis Bełżec – Cosmos Józefów 0 : 3
Ostoja Skierbieszów – Nord 98 Wysokie 3 : 0
Korona Łaszczów – Włókniarz Frampol 2 : 1
Olimpiakos Tarnogród – pauza
Unia Hrubieszów – pauza

Tabela
1.Włókniarz Frampol 13 32 43-8
2.Sparta Wożuczyn 13 28 46-19
3.Korona Łaszczów 13 26 30-13
4.Kryształ Werbkowice 13 21 21-13
5.Huczwa Tyszowce 13 21 19-12
6.Omega Stary Zamość 12 20 18-19
7.Cosmos Józefów 12 19 31-13
8.Ostoja Skierbieszów 13 19 29-30
9.Unia Hrubieszów 13 17 27-23
10.Roztocze Szczebrzeszyn 13 16 31-49
11.Nord 98 Wysokie 10 10 11-28
12.Orkan-Aramis Bełżec 12 10 18-37
13.Olimpiakos Tarnogród 13 7 12-49
14.Echo Zawada 13 4 3-32

***

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

Unia Hrubieszów – MUKS Kraśnik 5:3, Bramki dla Unii zdobyli: Stefaniak, Oleszczuk, Kawarski 2 – wie, Kulig, ponadto grali: Żygawski, Zając, Kondrat, Lizun, Ślęzak, Karwacki, Tyrka, Krygiel.

Tabela
1. AMSPN Zamość 9 27 29:3
2. Sygnał Lublin 11 25 35:12
3. Jedynka Krasnystaw 9 19 33:13
4. Tomasovia 10 17 29:16
5. Avia Świdnik 10 16 25:21
6. Unia Hrubieszów 10 13 20:22
7. Niedźwiadek Chełm 10 12 18:19
8. MUKS Krasnik 11 10 28:38
9. Włodawianka 9 10 21:32
10. Janowianka 8 7 14:20
11. Skorpion Zamość 8 7 13:29
12. OSiR Biłgoraj 10 3 12:54

***

Rozgrywki „Orlików”

W tej lidze rozgrywane są turnieje, poniżej wyniki i tabele

11.10.2008 r. – Tyszowce

Huczwa Tyszowce-AMSPN Hetman I Zamość 0:2

AMSPN Hetman II Zamość-Tomasovia I 0:3

Tomasovia II-Unia Hrubieszów 0:2

Unia Hrubieszów-Huczwa Tyszowce 3:0

Tomasovia I-Tomasovia II 4:0

Huczwa Tyszowce-AMSPN Hetman II Zamość 0:0

Tomasovia II-AMSPN Hetman I Zamość 0:5

Unia Hrubieszów-Tomasovia I 1:1

Tomasovia I-Huczwa Tyszowce3:0

AMSPN I Zamość-Unia Hrubieszów 0:0

AMSPN Hetman II Zamość-Tomasovia II 0:2

Huczwa Tyszowce-Tomasovia II 0:0

Unia Hrubieszów-AMSPN Hetman II Zamość 5:0

Tomasovia I-AMSPN Hetman I Zamość 0:0

Tabela I rundy

1Tomasovia I 5 11 11-1

Unia Hrubieszów 5 11 11-1

3 AMSPN Hetman I Zamość 4 8 7-0

4 Tomsovia II 5 4 2-11

5 Huczwa Tyszowce 5 2 0-8

6 AMSPN Hetman II Zamość 4 1 0-10

Turniej – 2

19.10.2008 r. – Hrubieszów

AMSPN Hetman II Zamość-Tomasovia I 0:2

Tomasovia II-Unia Hrubieszów 0:5

Tomasovia I-Tomasovia II 3:0

AMSPN Hetman I Zamość-AMSPN Hetman II Zamość 0:0

Tomasovia II-AMSPN Hetman I Zamość0:4

Unia Hrubieszów-Tomasovia I 1:0

AMSPN I Zamość-Unia Hrubieszów 2:2

AMSPN Hetman II Zamość-Tomasovia II 2:0

Unia Hrubieszów-AMSPN Hetman II Zamość 4:0

Tomasovia I-AMSPN Hetman I Zamość 3:0

Tabela 2 rundy

1Unia Hrubieszó4 10 12 2

2Tomasovia I 4 9 8 1

3AMSPN Hetman I Zamość 4 5 6 5

4AMSPN Hetman II Zamość 4 4 2 6

5Tomasovia I I4 0 0 14

Huczwa Tyszowce- – – –

Turniej Nr 3

Tomaszów Lubelski

AMSPN Hetman II Zamość-Tomasovia I 0:7

Tomasovia II-Unia Hrubieszów 0:5

Unia Hrubieszów-Huczwa Tyszowce 7:0

Tomasovia I-Tomasovia II 9:0

Huczwa Tyszowce-AMSPN Hetman II Zamość 3:2

Unia Hrubieszów-Tomasovia I 3:4

Tomasovia I-Huczwa Tyszowce 6:0

AMSPN Hetman II Zamość-Tomasovia II 3:0

Huczwa Tyszowce-Tomasovia II 1:2

Unia Hrubieszów-AMSPN Hetman II Zamość 9:0

Tabela 3 rundy

1Tomasovia I 4 12 26 – 3

2Unia Hrubieszów 4 9 24 – 4

3AMSPN II Zamość 4 3 5 – 19

4Huczwa Tyszowce 4 3 4 – 17

5Tomasovia II 4 3 2 -18

AMSPN Hetman I Zamość – – – – –

Tabela po 3. turniejach

1. Tomasovia I 13 32 45 – 5

2. Unia Hrubieszów 13 30 47 – 7

3. AMSPN Hetman I Zamość 8 13 13 – 5

4. AMSPN Hetman II Zamość 12 8 7 – 35

5. Tomasovia II 13 7 4 – 43

6. Huczwa Tyszowce 9 5 4 – 25

***

Ekstraliga

GKS Bełchatów – Cracovia Kraków 3:0 (1:0), trzecią bramkę dla GKS zdobył w 85 minucie wychowanek Unii Hrubieszów Dawid Nowak, który grał do 89 min., w tabeli GKS jest na 5 pozycji z 22 punktami

Polonia Bytom – Legia Warszawa 1:0 (0:0), T. Kiełbowicz nie grał , Legia w tabeli na 2 pozycji o 1 pkt. za Polonią Warszawa 25 pkt., pozostały jeszcze 3 kolejki jesienne.

***

III Liga

Avia Świdnik – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 2:0 (0:0), Łukasz Kamiński w Avii grał cały mecz, Adam Onkiewicz nie grał.

Łada Biłgoraj – Izolator Boguchwała 0:2 (0:1), Piotr Fulara w Ładzie grał cały mecz

Tabela po rundzie jesiennej
1. Resovia 30 31-11
2. Stal Rzeszów 26 21-12
3. Orlęta Radzyń Podlaski 25 21-18
4. Avia Świdnik 24 21-20
5. Unia Nowa Sarzyna 24 20-18
6. Górnik II Łęczna 23 25-14
7. Wisłoka Dębica 23 19-13
8. Stal Kraśnik 20 14-16
9. Orlęta Łuków 18 19-20
10. Orzeł Przeworsk 18 22-32
11. Łada Biłgoraj 17 16-24
12. Karpaty Krosno 16 20-24
13. Izolator Boguchwała 16 17-21
14. Stal Mielec 14 10-18
15. Spartakus Szarowola 13 14-24
16. Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 15-20

***

IV Liga

Start Krasnystaw – POM Piotrowice 2:2 (2:1), Krystian Okoniewski nie grał

Tabela rundy jesiennej
1. Wisła Puławy 39 52-13
2. Podlasie Biała Podlaska 31 26-6
3. Olender Sól 28 17-12
4. POM Iskra Piotrowice 26 32-22
5. Chełmianka Chełm 24 20-11
6. BKS Unia Bełżyce 24 21-21
7. Janowianka Janów Lubelski 21 19-17
8. Start Krasnystaw 21 23-24
9. Opolanin Opole Lubelskie 19 17-17
10. Lewart Lubartów 19 18-22
11. Lublinianka Lublin 18 18-21
12. Sparta Rejowiec Fabryczny 16 11-17
13. Orion Niedrzwica Duża 16 13-13
14. Włodawianka Włodawa 14 13-26
15. Huragan Międzyrzec Podlaski 7 11-34
16. Sokół Adamów 5 6-41

***

Lubelska Klasa „A” – gr. III

Pogoń Lubartów – GKS Niedźwiada 2:3, świetna runda GKS Niedźwiady grającego trenera tego zespołu Marka Huberta Kitlińskiego, szkoda, że początek rundy był trochę ospały, bo byłby zapewne fotel leadera. Juniorzy Niedźwiady pokonali przeciwników z Lubartowa 11:0 i umocnili się na pozycji pierwszej.

Tabela rundy jesiennej
1. Tur Milejów 25 51:14
2. GKS Niedźwiada 24 26:28
3. Świdniczanka 23 40:25
4. LKS Trawniki 21 30:33
5. Perła Rokitno 18 27:25
6. Pogoń Lubartów 17 27:19

W sumie 12 zespołów.

Pierwszy mecz na wiosnę to właśnie dwójki zespołów prowadzących, kto wie czy nie decydujący o awansie.

Opracował – mak

zdjęcia z meczu trampkarzy UNII >>

Hrubieszow 2008-11-12