Piłkarskie ligi 1 – 5 maja 2021 r. – ZDJĘCIA

W IV lidze Kryształ z Werbkowic zremisował na wyjeździe a Unia Hrubieszów znowu nie zebrała składu i walkower. W klasie A Andoria Mircze wygrywa i umacnia się na fotelu wicelidera. W klasie B Huragan Hrubieszów dobrze zaczął. W III lidze drużyny trenerów Marcina Koszernego  i Mikołaja Raczyńskiego nadal walczą o utrzymanie się.

Reklamy

IV liga – grupa mistrzowska

 

Kolejka 4 – 3 maja
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 0-1 Victoria Żmudź 3 maja, 11:00
Lutnia Piszczac 1-1 Kryształ Werbkowice 3 maja, 13:00
Powiślak Końskowola 3-3 Huczwa Tyszowce 1 maja, 15:00
Włodawianka Włodawa 3-1 Świdniczanka Świdnik Mały 3 maja, 17:00
Granit Bychawa 1-2 POM Iskra Piotrowice 3 maja, 17:00

 

Tabela

 

1.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 76 4 0 0 22-1
2.  Victoria Żmudź 4 53 3 0 1 8-5
3.  Huragan Międzyrzec Podlaski 4 52 1 1 2 6-9
4.  Granit Bychawa 4 47 2 1 1 11-4
5.  Powiślak Końskowola 4 47 1 2 1 5-9
6.  Świdniczanka Świdnik Mały 4 46 2 1 1 10-6
7.  Kryształ Werbkowice 4 42 1 2 1 2-2
8.  Włodawianka Włodawa 4 40 2 0 2 7-8
9.  Huczwa Tyszowce 4 38 1 2 1 6-8
10.  Lutnia Piszczac 4 37 0 3 1 4-7
11.  POM Iskra Piotrowice 4 36 1 0 3 3-13
12.  Lublinianka Lublin 4 33 0 0 4 1-13

 

 

 

Kolejka 5 – 8-9 maja
Świdniczanka Świdnik Mały Huragan Międzyrzec Podlaski 8 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski Włodawianka Włodawa 8 maja, 16:00
Victoria Żmudź Lutnia Piszczac 8 maja, 12:00
Granit Bychawa Powiślak Końskowola 8 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce POM Iskra Piotrowice 8 maja, 15:00
Kryształ Werbkowice Lublinianka Lublin 8 maja, 16:00

 

***

 

IV liga – grupa spadkowa

 

 

Kolejka 4 – 3 maja
Górnik II Łęczna 2-1 Gryf Gmina Zamość 3 maja, 14:30
Bizon Jeleniec 0-1 Grom Różaniec 3 maja, 12:00
Opolanin Opole Lubelskie 7-1 Łada 1945 Biłgoraj 3 maja, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Unia Białopole 3 maja, 16:00
Orlęta Łuków 0-0 Kłos Gmina Chełm 3 maja, 12:00
Start Krasnystaw 3-0 wo Unia Hrubieszów 3 maja, 11:00

 

 

Tabela

 

1.  Górnik II Łęczna 4 39 2 1 1 4-4
2.  Opolanin Opole Lubelskie 4 37 3 0 1 22-5
3.  Gryf Gmina Zamość 4 37 1 1 2 3-4
4.  Sparta Rejowiec Fabryczny 4 36 2 0 2 4-2
5.  Grom Różaniec 4 36 1 2 1 4-6
6.  Orlęta Łuków 4 33 2 2 0 11-3
7.  Kłos Gmina Chełm 4 32 3 1 0 4-0
8.  Start Krasnystaw 4 26 3 1 0 5-0
9.  Unia Hrubieszów 4 24 0 0 4 0-24
10.  Bizon Jeleniec 4 19 1 1 2 8-3
11.  Łada 1945 Biłgoraj 4 10 1 0 3 3-11
12.  Unia Białopole 4 4 0 1 3 3-9

 

 

 

Kolejka 5 – 8-9 maja
Kłos Gmina Chełm Górnik II Łęczna 8 maja, 15:00
Gryf Gmina Zamość Orlęta Łuków 8 maja, 17:00
Grom Różaniec Opolanin Opole Lubelskie 9 maja, 17:00
Unia Hrubieszów Sparta Rejowiec Fabryczny 8 maja, 16:00
Unia Białopole Start Krasnystaw 8 maja, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj Bizon Jeleniec 9 maja, 17:00

 

***

 

Zamojska Klasa A

 

Kolejka 19 – 1-2 maja
Cosmos Józefów 0-3 Andoria Mircze 2 maja, 16:00
Sparta Łabunie 2-0 Piast Babice 2 maja, 16:00
Szumy Susiec 1-3 Orkan Bełżec 1 maja, 17:00
Szyszła Tarnoszyn 1-5 Graf Chodywańce 2 maja, 17:00
Alwa Brody Małe 0-2 Metanoja Lipsko 2 maja, 16:00
Olender Sól 3-0 BKS Bodaczów 1 maja, 17:00
Włókniarz Frampol 3-0 Relax Księżpol 2 maja, 16:00

 

Tabela

 

1.  Włókniarz Frampol 16 40 12 4 0 38-11
2.  Andoria Mircze 16 38 12 2 2 51-14
3.  Sparta Łabunie 16 37 12 1 3 52-17
4.  Graf Chodywańce 16 34 11 1 4 48-34
5.  Olender Sól 16 31 9 4 3 40-18
6.  Orkan Bełżec 16 27 8 3 5 36-19
7.  Piast Babice 16 24 7 3 6 20-24
8.  BKS Bodaczów 16 20 6 2 8 22-30
9.  Relax Księżpol 16 19 6 1 9 28-34
10.  Szumy Susiec 16 17 5 2 9 35-30
11.  Szyszła Tarnoszyn 16 16 5 1 10 20-36
12.  Metanoja Lipsko 16 10 3 1 12 34-53
13.  Alwa Brody Małe 16 6 2 0 14 15-67
14.  Cosmos Józefów 16 4 1 1 14 15-67

 

 

Kolejka 20 – 8-9 maja
Andoria Mircze Włókniarz Frampol 9 maja, 16:00
Relax Księżpol Olender Sól 8 maja, 17:00
BKS Bodaczów Alwa Brody Małe 8 maja, 16:00
Metanoja Lipsko Szyszła Tarnoszyn 9 maja, 14:00
Graf Chodywańce Szumy Susiec 9 maja, 12:00
Orkan Bełżec Sparta Łabunie 9 maja, 15:00
Piast Babice Cosmos Józefów 9 maja, 15:00

 

 

 

Kolejka 15 – 31 marca – przeniesiona na 12 maj
Sparta Łabunie Szyszła Tarnoszyn 12 maja, 17:00
Szumy Susiec Andoria Mircze 12 maja, 17:00
Alwa Brody Małe Cosmos Józefów 12 maja, 17:00
Olender Sól Piast Babice 12 maja, 17:00
Włókniarz Frampol Orkan Bełżec 12 maja, 17:00
Relax Księżpol Graf Chodywańce 12 maja, 17:00
BKS Bodaczów Metanoja Lipsko 12 maja, 17:00

 

***

 

Zamojska Klasa B

 

Kolejka 12 – 1-2 maja
Pauza: Sparta Wożuczyn.
WKS Przewale 5-2 Ruch Machnów Nowy 2 maja, 13:00
Delta Nielisz 5-1 Perła Telatyn 2 maja, 13:00
GKS Tarnawatka 0-3 wo Ostoja Skierbieszów 2 maja, 13:00
Gryf Gmina II Zamość 0-3 Huragan Hrubieszów 2 maja, 11:00

 

 

Kolejka 10 – 17-18 kwietnia
Pauza: WKS Przewale.
Sparta Wożuczyn 1-4 Delta Nielisz 4 maja, 17:00
GKS Tarnawatka 4-7 Ruch Machnów Nowy 4 maja, 17:00
Gryf Gmina II Zamość 8-1 Perła Telatyn 4 maja, 17:00
Huragan Hrubieszów Ostoja Skierbieszów 12 maja, 17:00

 

– w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (4 maja, 17:00) odwołany

 

 

Tabela

 

1.  Delta Nielisz 11 26 8 2 1 33-14
2.  Ostoja Skierbieszów 10 23 7 2 1 28-16
3.  Gryf Gmina II Zamość 11 19 6 1 4 34-17
4.  WKS Przewale 10 18 6 0 4 25-18
5.  Huragan Hrubieszów 9 14 4 2 3 22-18
6.  Ruch Machnów Nowy 11 14 4 2 5 30-34
7.  Sparta Wożuczyn 10 8 2 2 6 15-27
8.  Perła Telatyn 11 7 2 1 8 16-53
9.  GKS Tarnawatka 11 5 1 2 8 26-32

 

 

 

Kolejka 13 – 8-9 maja
Pauza: Gryf Gmina II Zamość.
Huragan Hrubieszów GKS Tarnawatka 9 maja, 14:00
Ostoja Skierbieszów Delta Nielisz 8 maja, 16:00
Perła Telatyn WKS Przewale 9 maja, 11:00
Ruch Machnów Nowy Sparta Wożuczyn 9 maja, 15:00

 

 

Gryf Zamość – Huragan Hrubieszów 0:3

Projekt ,,Huragan” Hrubieszów – ,,serie” B ruszył. Aktualnie w 6 sekcjach treningowych trenuje i jest zgłoszonych ok. 120 zawodników. Dziękuję Wam Panowie za wszystko – Mieczysław Kostecki, Sławomir Pańko, Józef Tryka oraz Piotr Fulara i jego team seniorski oraz inni ludzie dobrej woli

Może i kiedyś połączymy siły z Panem Tadeuszem Lulką i rozbudujemy obiekt w kolejnych planach, naszych sekcjach i trenerach niebawem. Szymon Tomasik i dziękujemy za zdjęcia.

***

III liga gr. 3 = Foto Higiena Gać – tr. Marcin Koszerny

Kolejka 28 – 1-2 maja
Pauza: Miedź II Legnica.
Foto-Higiena Gać 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 1 maja, 13:00
Łukasz Orzechowski 42, 61, Kacper Piórecki 90 – Patryk Joachim 46, Adam Dzido 60
Stal Brzeg 1-0 Pniówek Pawłowice 1 maja, 17:00
ROW 1964 Rybnik 1-1 LKS Goczałkowice Zdrój 1 maja, 17:00
Polonia Nysa 1-2 Górnik II Zabrze 1 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 7-3 Polonia-Stal Świdnica 1 maja, 17:00
Lechia Zielona Góra 0-2 Ruch Chorzów 1 maja, 17:00
Polonia Bytom 3-1 Warta Gorzów Wielkopolski 1 maja, 17:00
Zagłębie II Lubin 4-0 MKS Kluczbork 1 maja, 13:00
Ślęza Wrocław 2-2 Piast Żmigród 1 maja, 14:00
Kolejka 29 – 5 maja
Pauza: Pniówek Pawłowice.
Ślęza Wrocław 5-1 Foto-Higiena Gać 5 maja, 18:00
Filip Olejniczak 15, Robert Pisarczuk 16, Piotr Stępień 23, Mateusz Kluzek 37,                             Mateusz Stempin 78 – Kacper Stachowski 67
Piast Żmigród 0-2 Zagłębie II Lubin 5 maja, 18:00
MKS Kluczbork 2-4 Polonia Bytom 5 maja, 17:00
Warta Gorzów Wielkopolski 1-1 Lechia Zielona Góra 5 maja, 18:00
Ruch Chorzów 3-2 Rekord Bielsko-Biała 5 maja, 18:00
Polonia-Stal Świdnica 0-1 Polonia Nysa 5 maja, 18:00
Górnik II Zabrze 4-2 ROW 1964 Rybnik 5 maja, 18:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 Stal Brzeg 5 maja, 18:00
Miedź II Legnica 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 5 maja, 16:00

Tabela

1.  Ruch Chorzów 28 74 24 2 2 73-22
2.  Polonia Bytom 27 61 19 4 4 63-31
3.  Ślęza Wrocław 28 60 18 6 4 74-28
4.  Pniówek Pawłowice 27 55 17 4 6 49-30
5.  Zagłębie II Lubin 28 44 13 5 10 51-34
6.  LKS Goczałkowice Zdrój 28 41 12 5 11 47-42
7.  Lechia Zielona Góra 27 41 11 8 8 38-36
8.  Rekord Bielsko-Biała 27 40 11 7 9 51-38
9.  Stal Brzeg 27 39 10 9 8 48-38
10.  Gwarek Tarnowskie Góry 27 34 9 7 11 42-54
11.  Górnik II Zabrze 28 34 10 4 14 46-48
12.  MKS Kluczbork 28 33 9 6 13 42-58
13.  Miedź II Legnica 27 30 8 6 13 33-45
14.  Warta Gorzów Wielkopolski 28 28 8 4 16 30-46
15.  ROW 1964 Rybnik 27 27 6 9 12 36-51
16.  Piast Żmigród 28 26 5 11 12 40-50
17.  Foto-Higiena Gać 27 25 6 7 14 37-63
18.  Polonia Nysa 27 20 5 5 17 31-64
19.  Polonia-Stal Świdnica 28 16 5 1 22 33-86
Kolejka 30 – 8-9 maja
Pauza: LKS Goczałkowice Zdrój.
Foto-Higiena Gać Miedź II Legnica 8 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry Pniówek Pawłowice 9 maja, 15:00
Stal Brzeg Górnik II Zabrze 8 maja, 17:00
ROW 1964 Rybnik Polonia-Stal Świdnica 9 maja, 17:00
Polonia Nysa Ruch Chorzów 8 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała Warta Gorzów Wielkopolski 8 maja, 14:00
Lechia Zielona Góra MKS Kluczbork 8 maja, 17:00
Polonia Bytom Piast Żmigród 8 maja, 17:00
Zagłębie II Lubin Ślęza Wrocław 8 maja, 13:00

***

III liga gr. 4 – Orlęta Radzyń Podlaski tr. M. Raczyński

Kolejka 33 – 1-2 maja
Pauza: Lewart Lubartów.
Jutrzenka Giebułtów 1-2 Podhale Nowy Targ 1 maja, 13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3 Korona II Kielce 1 maja, 17:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6-0 Hetman Zamość 1 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Chełmianka Chełm 1 maja, 16:00
Avia Świdnik 2-0 Wisłoka Dębica 1 maja, 17:00
Cracovia II 6-2 Wisła Sandomierz 1 maja, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 KS Wiązownica 1 maja, 12:00
Arkadiusz Maj 10, 23, 59, Piotr Kuźma 85
Sokół Sieniawa 2-2 Stal Kraśnik 1 maja, 17:00
Wisła Puławy 3-1 ŁKS Łagów 2 maja, 17:00
Adrian Paluchowski 37, Emil Drozdowicz 68, Błażej Cyfert 77 – Adam Imiela 15 (k)
Stal Stalowa Wola 4-0 Siarka Tarnobrzeg 1 maja, 17:00

Strona klubowa – Trener Orląt Radzyń Podlaski Mikołaj Raczyński na mecz z KS Wiązownica dokonał przede wszystkim zmiany w bramce Orląt. Spisującego się niezbyt dobrze w poprzednich spotkaniach Patryka Rojka zastąpił młodzieżowiec Maksymilian Ciołek. Było to dobre posunięcie, bo nie straciliśmy żadnej bramki. Inną zmianą w pierwszym garniturze zespołu było wstawienie do składu naszego wychowanka – Bartosza Idzikowskiego.

Tabela

1.  Wisła Puławy 30 74 23 5 2 80-23
2.  Sokół Sieniawa 32 62 18 8 6 54-28
3.  Podhale Nowy Targ 31 58 17 7 7 47-33
4.  Stal Stalowa Wola 31 57 18 3 10 57-31
5.  Chełmianka Chełm 31 51 15 6 10 50-39
6.  Avia Świdnik 30 50 14 8 8 66-31
7.  Wisłoka Dębica 30 48 13 9 8 48-31
8.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 30 47 15 2 13 53-35
9.  Siarka Tarnobrzeg 31 47 13 8 10 47-41
10.  ŁKS Łagów 32 47 13 8 11 47-46
11.  Wisła Sandomierz 32 47 13 8 11 46-50
12.  Wólczanka Wólka Pełkińska 30 44 13 5 12 52-40
13.  Podlasie Biała Podlaska 31 41 12 5 14 50-67
14.  Lewart Lubartów 31 39 9 12 10 36-33
15.  Cracovia II 32 37 10 7 15 39-40
16.  KS Wiązownica 32 35 10 5 17 40-66
17.  Stal Kraśnik 32 35 8 11 13 38-43
18.  Orlęta Radzyń Podlaski 32 34 10 4 18 46-62
19.  Korona II Kielce 31 30 9 3 19 41-67
20.  Jutrzenka Giebułtów 30 21 5 6 19 36-78
21.  Hetman Zamość 31 7 1 4 26 21-110
Kolejka 34 – 8-9 maja
Pauza: Siarka Tarnobrzeg.
Cracovia II KS Wiązownica 9 maja, 13:00
Lewart Lubartów Avia Świdnik 8 maja, 17:00
Wisłoka Dębica Podlasie Biała Podlaska 8 maja, 13:00
Chełmianka Chełm KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 maja, 17:30
Hetman Zamość Wólczanka Wólka Pełkińska 8 maja, 17:00
Korona II Kielce Jutrzenka Giebułtów 9 maja, 12:00
Podhale Nowy Targ Wisła Puławy 8 maja, 17:00
ŁKS Łagów Sokół Sieniawa 9 maja, 17:00
Stal Kraśnik Orlęta Radzyń Podlaski 8 maja, 17:00
Wisła Sandomierz Stal Stalowa Wola 9 maja, 16:00

Opracował – mak, fot. Huragan Hrubieszów


Zobacz też:

Unia przegrała mecz walkowerem

Unia przegrała mecz walkowerem