Piłkarskie ligi 10 IX i inne

Niestety w klasie „O” porażki Kryształu i Unii, tym bardziej bolące że z drużynami z dolnej części tabeli, dla osłody wygrana juniorów Unii. Wymęczone zwycięstwo Polaków w eliminacjach do MŚ w 2010.

Reklamy

b>Zamojska Klasa Okręgowa

Unia Hrubieszów – Olimpiakos Tarnogród 0:3 (0:2), Skład Unii: Kozicki – Sala, Skrzyński, Barszczewski, Ślązak, Nowak, Bogatko, Pędzik, Kolenda, Wierzbicki, Wawryszyn.

Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice 4:2 (2:2), bramki dla Kryształu zdobyli: B. Reszczyński i Kaczoruk, żółta kartka T. Wyszyński, mecz sędziował Artur Tymecki z Hrubieszowa

Włókniarz Frampol – Victoria Łukow-Chmielek 1:2

Roztocze Szczebrzeszyn – Omega Stary Zamość 1:0

Nord 98 Wysokie – Echo Zawada 6:0

Cosmos Józefów – Hetman II Zamość 2:4

Aramis-Orkan Bełżec – Sparta Wożuczyn 1:1

Ostoja Skierbieszów – Huczwa Tyszowce 1:2

Tabela

1.Roztocze Szczebrzeszyn 6 16 9-3

2.Victoria Łukowa Chmielek 6 15 13-5

3.Nord 98 Wysokie 5 12 16-7

4.Kryształ Werbkowice 6 10 21-11

5.Huczwa Tyszowce 5 10 11-8

6.Ostoja Skierbieszów 6 9 11-9

7.Echo Zawada 6 9 6-12

8.Hetman II Zamość 6 9 11-12

9.Sparta Wożuczyn 6 9 12-11

10.Korona Łaszczów 6 9 12-11

11.Olimpiakos Tarnogród 6 8 11 7

12.Włókniarz Frampol 6 6 10-11

13.Aramis-Orkan Bełżec 6 4 5-9

14.Cosmos Józefów 5 3 6-12

15.Unia Hrubieszów 5 3 6-23

16.Omega Stary Zamość 6 1 7-16

Kolejka 7 – 13-14 IX

Hetman II Zamość-Roztocze Szczebrzeszyn 13 IX,11:00

Echo Zawada -Cosmos Józefów 14 IX, 15:00

Victoria Łukowa/Chmielek-Nord 98 Wysokie 13 IX,16:00

Kryształ Werbkowice -Włókniarz Frampol 13 IX, 15:00

Huczwa Tyszowce -Korona Łaszczów 14 IX, 16:00

Sparta Wożuczyn -Ostoja Skierbieszów 14 IX, 15:00

Olimpiakos Tarnogród -Orkan Bełżec 14 IX, 16:00

Omega Stary Zamość -Unia Hrubieszów 13 IX, 16:00

mecz w Zamościu

***

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Termin 6 – 10 IX

Roztocze Szczebrzeszyn – Omega Stary Zamość 0 : 1

Unia Hrubieszów – Olimpiakos Tarnogród 4 : 0

Orkan-Aramis Bełżec – Sparta Wożuczyn 1 : 2

Ostoja Skierbieszów – Huczwa Tyszowce 1 : 2

Korona Łaszczów – Kryształ Werbkowice 1 : 0

Nord 98 Wysokie – Echo Zawada 2 : 0

Włókniarz Frampol – pauza

Cosmos Józefów – pauza

Tabela

1.Sparta Wożuczyn 6 15 23-6

2.Włókniarz Frampol 4 12 19-0

3.Kryształ Werbkowice 6 12 14-7

4.Omega Stary Zamość 5 10 9-7

5.Cosmos Józefów 4 9 17-5

6.Korona Łaszczów 4 7 5-3

7.Huczwa Tyszowce 5 7 6-6

8.Unia Hrubieszów 4 6 9-8

9.Roztocze Szczebrzeszyn 6 6 12-29

10.Echo Zawada 6 4 3-12

11.Orkan-Aramis Bełżec 4 4 4-5

12.Ostoja Skierbieszów 4 3 4-11

13.Nord 98 Wysokie 4 3 4-12

14.Olimpiakos Tarnogród 6 1 6-24

Kadra Juniorów Unii Hrubieszów, ur 1990 i młodsi: Bielak Dariusz, Łazarczyk Marcin, Łyszczak Łukasz (wszyscy bramkarze), Musielak Bartłomiej, Otręba Damian, Bakalarczyk Marcin, Gardyński Łukasz, Marut Kamil, Wilczek Łukasz, Śliwa Damian, Koszyniuk Łukasz, Gomuła Patryk, Bednarz Piotr, Dąbrowski Paweł, Pacla Konrad, Lenard Łukasz, Bednarek Paweł, Dworzański Adrian, trener Andrzej Lizun

***

IV liga

Kolejka 7 – 10 IX

Włodawianka Włodawa -Lublinianka Lublin 1-0

BKS Unia Bełżyce -Orion Niedrzwica Duża 2-1

Sparta Rejowiec Fabryczny -Sokół Adamów 2-1

Opolanin Opole Lubelskie -POM Iskra Piotrowice 1-2

Olender Sól -Start Krasnystaw – 17 IX

Lewart Lubartów -Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0

Janowianka Janów Lubelski -Wisła Puławy 0-3

Podlasie Biała Podlaska -Chełmianka Chełm 0-0

Tabela

1. Wisła Puławy 7 19 24-5

2. POM Iskra Piotrowice 7 16 20-6

3. Start Krasnystaw 6 14 11-5

4. Podlasie Biała Podlaska 7 13 6-1

5. BKS Unia Bełżyce 7 13 12-11

6. Chełmianka Chełm 7 12 11-6

7. Orion Niedrzwica Duża 7 9 10-8

8. Opolanin Opole Lubelskie 7 9 7-11

9. Janowianka Janów Lubelski 7 8 4-7

10. Lewart Lubartów 7 8 8-10

11. Sparta Rejowiec Fabryczny 7 7 5-10

12. Olender Sól 6 6 4-7

13. Włodawianka Włodawa 7 6 5-16

14. Huragan Międzyrzec Podlaski 7 4 4-12

15. Sokół Adamów 7 3 4-15

16. Lublinianka Lublin 7 2 3-8

***

Reprezentacja Polski

W swoim drugim meczu eliminacji do mistrzostw świata w RPA Polska pokonała na wyjeździe San Marino 2-0 (1-0). Gospodarze mogli już na początku spotkania objąć prowadzenie, ale rzut karny wykonywany przez Andy’ego Selvę obronił Łukasz Fabiański. Bramki dla Polski strzelili w pierwszej połowie Euzebiusz Smolarek i w drugiej debiutujący w kadrze Robert Lewandowski. Polska: 1. Łukasz Fabiański – 3. Grzegorz Wojtkowiak, 2. Mariusz Jop, 14. Michał Żewłakow, 15. Marcin Kowalczyk (28, 8. Jacek Krzynówek) – 16. Jakub Błaszczykowski, 18. Mariusz Lewandowski, 6. Roger, 9. Łukasz Piszczek (88, 10. Rafał Murawski), 7. Euzebiusz Smolarek – 11. Marek Saganowski (59, 13. Robert Lewandowski).

Tabela grupy 3 el. MŚ 2010:

1. Słowenia 2 4 3-2

2. Polska 2 4 3-1

3. Słowacja 2 3 3-3

4. Czechy 1 1 0-0

5. Irlandia Płn. 2 1 1-2

6. San Marino 1 0 0-2

***

II runda rozgrywek o Puchar Polski – 24 IX br.

Unia Hrubieszów – Sparta Wożuczyn

Aramis-Orkan Bełżec – Cosmos Józefów

Olimpia Miączyn – Kryształ Werbkowice

Granica Lubycza Królewska – Huczwa Tyszowce

Włókniarz Frampol – Olimpiakos Tarnogród

Igros Krasnobród – Roztocze Szczebrzeszyn

Aleksandria Aleksandrów – Hetman II Zamość

Omega Stary Zamość – Victoria Łukowa-Chmielek

***

Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Trenerów i Instruktorów ZOZPN

W dniu 15 września 2008 r. (poniedziałek) w Świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej im. Waleriana Łukasińskiego przy ulicy Orzeszkowej 28 w Zamościu odbędzie się Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Trenerów i Instruktorów ZOZPN. Uprawnione do udziału w Konferencji z głosem stanowiącym są osoby posiadające miniumum tytuł animatora sportu, pracujące w ciągu ostatnich dwóch lat w klubach. Konferencja rozpocznie się o godzinie 17.00 ( I termin ) lub 17.30 ( II termin )

***

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów ZOZPN

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Delegatów Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

odbędzie się w dniu 20 września 2008 r.

opracował – mak

Na zdjęciu – Piotr Wierzbicki, powiedział trudno mam 35 lat ale jak trzeba to zagram i grał, i to mi się podoba.