Piłkarskie ligi 16/17 V 2009 r.

Hrubieszów W klasie „O” po zwycięstwie cień szansy dla Unii, Kryształ remisuje. W klasie „A” Płomień wygrywa i dalej przewodzi, Huragan zmiótł Perłę, Andoria przegrywa i dalej jest na dole, w klasie „B” padają walkowery i sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Fulara bez pucharu.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka z 16-17 V

Cosmos Józefów – Kryształ Werbkowice 0-0, Kryształ: Suchodolski – Wyszyński, Krupa, Łyko, Paweł Musiał, Juszczuk, Szczyrba, Piotr Musiał, D. Reszczyński (85 Mariusz Musiał), Brzozowski, Wójtowicz (75 Łazorczyk)

Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów 1-2
Roztocze Szczebrzeszyn – Echo Zawada 3-1
Hetman II Zamość – Victoria Łukowa/Chmielek 1-1
Nord 98 Wysokie – Huczwa Tyszowce 1-0
Włókniarz Frampol – Sparta Wożuczyn 0-3
Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród 1-0
Ostoja Skierbieszów – Omega Stary Zamość 2-2

Tabela po 24 rundach
1. Roztocze Szczebrzeszyn 59 66-17
2. Huczwa Tyszowce 52 62-27
3. Nord 98 Wysokie 43 52-37
4. Victoria Łukowa/Chmielek 40 41-30
5. Korona Łaszczów 39 48-32
6. Ostoja Skierbieszów 39 49-42
7. Kryształ Werbkowice 37 47-29
8. Sparta Wożuczyn 32 36-38
9. Echo Zawada 32 40-48
10. Olimpiakos Tarnogród 32 38-33
11. Omega Stary Zamość 30 46-46
12. Hetman II Zamość 26 34-45
13. Włókniarz Frampol 23 30-43
14. Unia Hrubieszów 20 27-73
15. Cosmos Józefów 20 33-71
16. Orkan Bełżec 11 23-61

Następna kolejka z 23-24 V

Kryształ Werbkowice -Hetman II Zamość 23 V, 17.00
Unia Hrubieszów -Ostoja Skierbieszów 24 V, 17:00
Orkan Bełżec -Roztocze Szczebrzeszyn 24 V, 15:00
Omega Stary Zamość -Korona Łaszczów 23 V, 16:00
Olimpiakos Tarnogród -Włókniarz Frampol 24 V, 17:00
Sparta Wożuczyn -Nord 98 Wysokie 23 V, 17:00
Huczwa Tyszowce -Cosmos Józefów 24 V, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek -Echo Zawada 24 V, 17:00

***

Zamojska Klasa „A” – grupa 2

Kolejka z 16-17 V

Płomień Spartan Nieledew – Olimpia Miączyn 4-3, Skład Płomienia: Koszel, Kowalczuk, Szopiński, Pilarczyk, Bednarczuk, Maciejewski, Łysiak, Rutkowski, Kondratiuk, Bobak, Całka . Bramki: 3x Łysiak, Maciejewski

Huragan Hrubieszów – Perła Telatyn 5-0, Bramki: 2 Myśliwiec, 2 Przeworski, 1 Gis,Skład: Łazorczyk- Bodnar, Wargacki:(Jeczeń), Szwiec, Kogut, Kucy (Góra), Gis, Zalewski (Chabros), Ptak, Myśliwiec, Przeworski,

Pogoń 96 Łaszczówka – Andoria Mircze 3-0
Granica Lubycza Królewska – Ruch Machnów Nowy 1-1
Igros Krasnobród – Legion Komarów 9-2
Szumy Susiec – Sparta Łabunie 2-0

Tabela
1. Płomień Spartan Nieledew 18 43 68-27
2. Granica Lubycza Królewska 17 37 36-9
3. Olimpia Miączyn 18 33 47-36
4. Igros Krasnobród 18 33 71-30
5. Szumy Susiec 18 29 24-18
6. Sparta Łabunie 18 26 37-31
7. Huragan Hrubieszów 18 25 39-31
8. Ruch Machnów Nowy 18 24 31-32
9. Perła Telatyn 17 23 36-32
10. Pogoń 96 Łaszczówka 18 19 30-48
11. Legion Komarów 18 5 23-95
12. Andoria Mircze 18 4 10-63

Następna kolejka 19 – 23-24 V

Huragan Gmina Hrubieszów – Granica Lubycza Królewska 23 V g.16.00 w Teptiukowie
Perła Telatyn – Płomień Spartan Nieledew 23 V, g. 17.00
Andoria Mircze – Igros Krasnobród 24 V, g. 13.00
Olimpia Miączyn – Szumy Susiec 24 V, g. 17.00
Sparta Łabunie – Pogoń 96 Łaszczówka
Legion Komarów – Ruch Machnów Nowy

***

Zamojska Klasa „B”

Zaległości
W rozegranym we wtorek 12 maja 2009 r. zaległym spotkaniu rozegranym w Jarosławcu miejscowy GLKS pokonał zespół Graf Chodywańce 6:1.

Walkower
Mecz Kresy Dołhobyczów – Graf Chodywańce zweryfikowano jako walkower 0:3 na korzyść drużyny gości – zawodnik drużyny gospodarzy Kamil Prus nie stawił się do sprawdzenia tożsamości po zakończeniu spotkania, wyjeżdżając w przerwie meczu i niepowiadamiając o tym sędziego ani kapitana drużyny przeciwnej

Kolejka z 16-17 V

Pauza: Kresy Dołhobyczów.
Szyszła/Zryw Ulhówek – GLKS Jarosławiec 3-0
GKS Tarnawatka – Altus Szychowice 0-3 wo
Metanoja Lipsko – Graf Chodywańce 10:0

Tabela
1. Metanoja Lipsko 10 20 40-16
2. Altus Szychowice 10 20 23-18
3. Szyszła/Zryw Ulhówek 9 19 35-16
4. Kresy Dołhobyczów 9 14 18-20
5. GLKS Jarosławiec 9 10 23-22
6. Graf Chodywańce 10 9 17-36
7. GKS Tarnawatka 9 3 8-36

Następna kolejka z 23-24 V

Pauza: Altus Szychowice.
Kresy Dołhobyczów – Szyszła/Zryw Ulhówek 24 V, g. 15.00
GLKS Jarosławiec – Metanoja Lipsko 23 V, g. 17.00
Graf Chodywańce – GKS Tarnawatka

***

Lubelska Klasa „A” – grupa 3

Kolejka z 16-17 V

LKS Trawniki – GKS Niedźwiada 7-3, tak to jest, odpust zdekompletował drużynę Niedźwiady i porażka, która prawdopodobnie zadecyduje, że mażenia, szczególnie, jak się okazuje grającego trenera hrubieszowianina Marka Huberta Kitlińskiego należy odłożyć na następny lub jeszcze dalszy rok.

Ludwiniak Ludwin – Błękit Cyców 7-2
Świdniczanka Świdnik Mały – Huragan Siostrzytów 4-3
Pogoń 07 Lubartów – Tur Milejów 1-3
Perła Mełgiew – Perła Rokitno 1-2
LKS Kamionka (k. Lublina) – Wodnik Uścimów 2-2

Tabela po 17 rundach
1. Tur Milejów 40 69-20
2. Świdniczanka Świdnik Mały 39 57-30
3. LKS Trawniki 36 59-46
4. GKS Niedźwiada 34 39-46
5. Perła Rokitno 25 35-40
6. Wodnik Uścimów 23 50-33
7. Błękit Cyców 23 37-42
8. Pogoń 07 Lubartów 18 32-36
9. Huragan Siostrzytów 17 39-61
10. Ludwiniak Ludwin 16 29-41
11. LKS Kamionka (k. Lublina) 15 30-48
12. Perła Mełgiew 10 28-61

Następna kolejka z 23-24 V

GKS Niedźwiada – LKS Kamionka (k. Lublina)
Wodnik Uścimów – Perła Mełgiew
Perła Rokitno – Pogoń 07 Lubartów
Tur Milejów – Świdniczanka Świdnik Mały
Huragan Siostrzytów – Ludwiniak Ludwin
Błękit Cyców – LKS Trawniki

***

Finał rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu Zamojskiego Okręgu w sezonie 2008/2009

W rozegranym w środę 13 maja 2009 r. na stadionie w Tomaszowie Lub. finałowym spotkaniu rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu zamojskiego miejscowa Tomasovia pokonała zespół Łady Biłgoraj 2:0 (0:0) i tym samym została tryumfatorem tych rozgrywek.

Opracował – mak

Na zdjęciu – Wieloletni, bramkostrzelny zawodnik hrubieszowskiego klubu Daniel Maciejewski obecnie zdobywa bramki w barwach Płomienia Spartan Nieledew, które mogą zadecydować o awansie do Ligi Okręgowej (zdjęcie mak).

Hrubieszow LubieHrubie 2009