Piłkarskie ligi 19-20.08.2017 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice zremisował na wyjeździe z Tomasovią, chociaż drugą połowę grał w dziesiątkę. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów wygrywa, ale liderem nie jest, bo inni, jak na razie to samo uczynili, lecz z lepszym bilansem bramek. W klasie A na inaugurację Andoria Mircze gromi, jak by nie było Spartę Wożuczyn, a pięć bramek sypnął Adrian Brzozowski z rozwiązanego Kryształu II Werbkowice. No cóż, czekamy na kolejne rundy…

Reklamy

 

IV liga lubelska

Kolejka 3 – 19-20 sierpnia

 

Tomasovia Tomaszów Lubelski – Kryształ Werbkowice 2:2 (0:1). Bramki: Ireneusz Baran 62’, Wojciech Gęborys 78’ – Łukasz Bartoszyk 4’ (gol samobójczy), Stanisław Rybka 70’ . Tomasovia: Bartoszyk – Szuta (73’ Dudziński), Karwan, Skiba, Tetych, Baran (80’ Świątek), Karólak, Staszczak, Melnyczuk (73’ Żurawski), Krosman (65’ Kaznokha), Mruk (60’ Gęborys). Kryształ: Suchodolski – Dobromilski, Śmiałko, Pa. Musiał, K. Wołoch, Nieradko (60’ Wójtowicz), Borys (60’ Rybka), Całka, Ślusarz, Reszczyński, Nowak (75’ A. Musiał). Żółte kartki: Bartłomiej Reszczyński x2, Patryk Nieradko. Czerwona kartka: Bartłomiej Reszczyński 45+1’ (za drugą żółtą). Sędziował: Paweł Tucki (Zamość).

Więcej:

Tomasovia nie wykorzystała gry w przewadze. Dzielny Kryształ z jednym oczkiem

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich bramek, jakie padły podczas wczorajszego meczu w Tomaszowie Lubelskim, gdzie Tomasovia  zremisowała z Kryształem Werbkowice 2:2. Materiał filmowy przygotowany tradycyjnie przez serwis tomaszów.pl.

Foto – mlkskrysztal.futbolowo.pl –  Bezpośredni link do galerii : GALERIA

 


Danuta Muzyczka

To jest niewątpliwie sukces Kryształu, bowiem w tym meczu nasz zespół miał dwóch przeciwników, a tym drugim był sędzia główny meczu, delegowany przez ZOPZN. Ja wiem że wynik meczu już się nie zmieni, ale to, co wydarzyło się na stadionie w Tomaszowie, diametralnie zmieniło mój szacunek do arbitrów piłkarskich – więcej na facebooku Danuta Muzyczka –  Zobacz więcej

 

Wyniki:

Sokół Adamów                 3-3   Kłos Chełm

Stal Kraśnik                      8-1   Włodawianka Włodawa

Hetman Zamość              2-1   Victoria Żmudź

Górnik II Łęczna               2-0   Eko Różanka

Roztocze Szczebrzeszyn 0-2   Powiślak Końskowola

Lewart Lubartów              1-1   Lublinianka Lublin

Łada 1945 Biłgoraj           4-0   MKS Ryki

 

Tabela po 3 rundach

1.     Stal Kraśnik                    9    3    0    0    14-2

2.     Hetman Zamość            7    2    1    0    9-5

3.     Powiślak Końskowola      7    2    1    0    7-4

4.     Kryształ Werbkowice      7    2    1    0    6-2

5.     Kłos Chełm                     7    2    1    0    8-6

6.     Łada 1945 Biłgoraj          6    2    0    1    7-3

7.     Lublinianka Lublin           5    1    2    0    5-4

8.     Sokół Adamów               4    1    1    1    11-8

9.     Lewart Lubartów            4    1    1    1    5-3

10.   Tomasovia                      4    1    1    1    6-6

11.   Górnik II Łęczna             3    1    0    2    3-4

12.   Victoria Żmudź               3    1    0    2    4-7

13.   Roztocze Szczebrzeszyn 1    0    1    2    1-5

14.   Eko Różanka                   0    0    0    3    2-9

15.   MKS Ryki                         0    0    0    3    2-10

16.   Włodawianka Włodawa    0    0    0    3    4-16


Lubsport: 

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 3. KOLEJCE): 1. Damian Kupisz (Hetman) – 5 goli, 2. Łukasz Drzewicki (Kłos) – 4 gole, Rafał Król (Stal) – 4 gole, Michał Zuber (Lewart) – 4 gole, 5. Karol Borkowski (Sokół) – 3 gole, Filip Drozd (Stal) – 3 gole, Grzegorz Fularski (Powiślak) – 3 gole, Arkadiusz Maj (Stal) – 3 gole, Stanisław Rybka (Kryształ) – 3 gole

Kryształ Werbkowice: 3 gole – Stanisław Rybka, 1 gol – Szymon Nowak, Bartłomiej Reszczyński

Lewart Lubartów: 4 gole – Michał Zuber, 1 gol – Bartłomiej Marzęda

JEDENASTKA 3. KOLEJKI IV LIGI LUBELSKIEJ: Marcin Makowski (Victoria, 1*) – Paweł Sobótka (Łada, 1), Patryk Grzegorczyk (Powiślak, 1), Jakub Jaroszyński (Górnik, 2), Damian Zdunek (Sokół, 1) – Stanisław Rybka (Kryształ, 1), Rafał Król (Stal, 1), Paweł Nawrocki (Łada, 1) – Arkadiusz Maj (Stal, 1), Michał Paluch (Hetman, 1), Jurij Perin (Łada, 1)


Kolejka 4 – 26-27 sierpnia

Kłos Chełm ; -; MKS Ryki ; 27 sierpnia, 17:00

Lublinianka Lublin ; -; Łada 1945 Biłgoraj ; 26 sierpnia, 16:00

Kryształ Werbkowice – Lewart Lubartów ; 26 sierpnia, 12:00

Powiślak Końskowola ; -; Tomasovia ; 27 sierpnia, 16:00

Eko Różanka ; -; Roztocze Szczebrzeszyn ; 27 sierpnia, 16:00

Victoria Żmudź ; -; Górnik II Łęczna ; 27 sierpnia, 17:00

Włodawianka Włodawa – Hetman Zamość ; 27 sierpnia, 17:00

Sokół Adamów ; -; Stal Kraśnik ; 27 sierpnia, 16:00

 

***


Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 2 – 19-20 sierpnia

 

Unia Hrubieszów – Ostoja Skierbieszów 3:0 (1:0)

GOLE 1:0 Jewgienij Gruj 33, 2:0 Piotr Fulara 48, 3:0 Łukasz Kamiński 73.

SKŁAD UNII: Kamil Tomczyszyn – Adrian Oleszczuk (46 Filip Pietrusiewicz, 82 czerwona kartka), Mariusz Zając, Tomasz Smoła, Dominik Kazan (46 Michał Wiejak) – Mariusz Podgórski, Łukasz Kamiński, Piotr Fulara – Jewgienij Gruj (76 Krzysztof Garbacz), Mateusz Pańko (46 Tomasz Przeworski), Damian Rusiecki (73 Mateusz Oleszczuk),

TRENER Dariusz Herbin.

ŻÓŁTE KARTKI Filip Pietrusiewicz – dwie, Kamil Tomczyszyn, Tomasz Przeworski (Unia), Michał Kobylas (Ostoja).

CZERWONA KARTKA Filip Pietrusiewicz (Unia) – w 82’ za drugą żółtą.

SĘDZIOWAŁ Marcin Kluk (Nowosiółki)


Kibic Unii Wiesław Lewandowski

– Dobrze karnego nie było, Kamyk, Funiek ładne bramki, Żenia też. Kamil bramkarz obronił karny i Unia jest nadal kandydatem do 4 ligi!

 

Wyniki: 

Orion Dereźnia                    1-1   Olimpia Miączyn

Victoria Łukowa/Chmielek   0-2   Sokół Zwierzyniec

Olender Sól                         1-1   Gryf Gmina Zamość

Włókniarz Frampol            23.08. Olimpiakos Tarnogród

Korona Łaszczów                2-4   Grom Różaniec

Omega Stary Zamość         0-0   Orkan Bełżec

Huczwa Tyszowce               5-1   Igros Krasnobród

 

Tabela

1.     Sokół Zwierzyniec             2    6    2    0    0    9-2

2.     Huczwa Tyszowce             2    6    2    0    0    8-2

3.     Grom Różaniec                  2    6    2    0    0    6-2

4.     Unia Hrubieszów             2    6    2    0    0    5-1

5.     Omega Stary Zamość       2    4    1    1    0    4-0

6.     Olimpiakos Tarnogród       1    3    1    0    0    6-4

7.     Victoria Łukowa/Chmielek 2    3    1    0    1    1-2

8.     Orkan Bełżec                     2    2    0    2    0    3-3

9.     Gryf Gmina Zamość          2    1    0    1    1    1-2

10.   Olender Sól                       2    1    0    1    1    5-7

11.   Orion Dereźnia                  2    1    0    1    1    2-4

12.   Olimpia Miączyn                 2    1    0    1    1    3-8

13.   Korona Łaszczów               2    1    0    1    1    5-7

14.   Włókniarz Frampol             1    0    0    0    1    0-2

15.   Igros Krasnobród              2    0    0    0    2    2-7

16.   Ostoja Skierbieszów          2    0    0    0    2    0-7


Kolejka 3 – 26-27 sierpnia

Igros Krasnobród ; -; Orion Dereźnia ;

Ostoja Skierbieszów ; -; Huczwa Tyszowce ;

Orkan Bełżec – Unia Hrubieszów; 27 sierpnia, 17:00

Grom Różaniec – Omega Stary Zamość ; 27 sierpnia, 17:00

Olimpiakos Tarnogród ; -; Korona Łaszczów ;

Gryf Gmina Zamość – Włókniarz Frampol; 26 sierpnia, 17:00

Sokół Zwierzyniec ; -; Olender Sól ; 27 sierpnia, 17:00

Olimpia Miączyn ; -; Victoria Łukowa/Chmielek ; 26 sierpnia, 11:00

 

***


Zamojska Klasa A – grupa II

Kolejka 1 – 19-20 sierpnia

 

Andoria Mircze – Sparta Wożuczyn 6:0.

Bramki: Brzozowski x5, Sekulski.

Skład Andorii: Wypchła – Kuźmiński (Dąbrowski), Lizun, Szwiec, Sitarz – Jakubski (Matysiak), Pacaj, Sekulski (Neć), Przyczyna – Brzozowski (Małyszek), Dziadosz (Brzyski)

 

Wyniki:

Szyszła Tarnoszyn    0-1  Pogoń 96 Łaszczówka

Sparta Łabunie        0-4  Potok Sitno

Graf Chodywańce    0-3  Granica Lubycza Królewska

Metanoja Lipsko      6-3  Perła Telatyn

Delta Nielisz             0-2  Szumy Susiec

 

Tabela po 1 rundzie

1.    Andoria Mircze                    3    1    0    0    6-0

2.     Potok Sitno                          3    1    0    0    4-0

3.     Metanoja Lipsko                  3    1    0    0    6-3

4.     Granica Lubycza Królewska  3    1    0    0    3-0

5.     Szumy Susiec                      3    1    0    0    2-0

6.     Pogoń 96 Łaszczówka          3    1    0    0    1-0

7.     Szyszła Tarnoszyn                0    0    0    1    0-1

8.     Delta Nielisz                         0    0    0    1    0-2

9.     Perła Telatyn                        0    0    0    1    3-6

10.   Graf Chodywańce                0    0    0    1    0-3

11.   Sparta Łabunie                    0    0    0    1    0-4

12.   Sparta Wożuczyn                 0    0    0    1    0-6


Kolejka 3 – 26-27 sierpnia

 

Pogoń 96 Łaszczówka ; -; Delta Nielisz ; 27 sierpnia, 13:00

Perła Telatyn ; -; Szumy Susiec ;

Granica Lubycza Królewska – Metanoja Lipsko ; 26 sierpnia, 17:00

Sparta Wożuczyn ; -; Graf Chodywańce ; 27 sierpnia, 17:00

Potok Sitno ; -; Andoria Mircze 27 sierpnia, 16.00

Szyszła Tarnoszyn ; -; Sparta Łabunie ; 27 sierpnia, 16:00

 

***


Zamojska Klasa B – jedna grupa

Kolejka 1 – 2-3 września

 

Wrzos Szyszków – —

KS Wola Różaniecka/Luchów -Albatros Biszcza

Ruch Machnów Nowy -Alwa Brody Małe

GKS Tarnawatka -Rakovia/Relax Księżpol

Orion Jacnia -Huragan Hrubieszów

 

***


Terminy rozpoczęcia rozgrywek w Grupach Młodzieżowych

 

Okręgowa Liga Juniorów Starszych 26/27 sierpnia br.

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych 26/27 sierpnia br.

Okręgowa Liga Trampkarzy Starszych 26/27 sierpnia br.

Okręgowa Liga Trampkarzy Młodszych 02/03 września br.

Okręgowa Liga Młodzików Starszych 02/03 września br.

Okręgowa Liga Młodzików Młodszych 02/03 września br.



Opracował – Marek Ambroży Kitliński (mak)

foto – mlkskrysztal.futbolowo.pl