Piłkarskie ligi 2-3.10.2021 r.

W IV lidze Kryształ przegrał w Bychawie i w najbliższą sobotę zagra w Werbkowicach mecz o fotel lidera ze Stalą Kraśnik. W klasie okręgowej Andoria Mircze przegrywa u siebie, co niech zmobilizuje a nie zdołuje. W klasie A Unia gromi gospodarzy w Jacni i z przewagą trzech punktów nad wicelideruje. W klasie B, jak na nazwę Huragan Hrubieszów wskazuje, zmiótł u siebie rywali z Telatyna i jest na 3 miejscu w tabeli.

Reklamy

hummel IV liga 2021/2022, grupa: lubelska II

Kolejka 10 – 2-3 października
Stal Kraśnik 4-2 Grom Różaniec 2 października, 14:00
Gryf Gmina Zamość 1-1 Huczwa Tyszowce 2 października, 12:30
Start Krasnystaw 3-0 Świdniczanka Świdnik 3 października, 14:00
Hetman Zamość 2-1 Brat Siennica Nadolna 2 października, 15:00
Kłos Gmina Chełm 5-2 Igros Krasnobród 2 października, 15:00
Granit Bychawa 3-1 Kryształ Werbkowice 3 października, 15:00

IV Liga: Granit Bychawa – Kryształ Werbkowice 3:1 (1:1)

Bramki: Strug (33), Janik (70), Pęcak (84) – Sas (37).

Kryształ: Suchodolski – Wanarski (62 Sąsiadek), Mulawa, Borys, Pupeć, Jarosz, Sas (65 Reszczyński), Lenkiewicz, Oleszczuk (87 Sola), Otręba, Rybka.

Żółte kartki: Bogusz – Wanarski, Pupeć, Jarosz, Otręba.

Sędziował: Piotr Jamrowski (Lublin).

Tabela po 10 rundach

1.  Stal Kraśnik 24 7 3 0 27-9
2.  Kryształ Werbkowice 24 8 0 2 28-12
3.  Granit Bychawa 20 6 2 2 26-14
4.  Start Krasnystaw 17 5 2 3 23-9
5.  Grom Różaniec 17 5 2 3 22-16
6.  Huczwa Tyszowce 13 3 4 3 16-16
7.  Świdniczanka Świdnik 12 3 3 4 13-18
8.  Gryf Gmina Zamość 12 3 3 4 17-17
9.  Kłos Gmina Chełm 12 3 3 4 14-20
10.  Igros Krasnobród 10 3 1 6 16-26
11.  Hetman Zamość 7 2 1 7 12-26
12.  Brat Siennica Nadolna 0 0 0 10 12-43
Kolejka 11 – 9-10 października
Kryształ Werbkowice Stal Kraśnik 9 października, 15:00
Igros Krasnobród Granit Bychawa 9 października, 15:00
Brat Siennica Nadolna Kłos Gmina Chełm 9 października, 11:00
Świdniczanka Świdnik Hetman Zamość 9 października, 14:00
Huczwa Tyszowce Start Krasnystaw 9 października, 15:00
Grom Różaniec Gryf Gmina Zamość 10 października, 15:00

***

Keeza Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 9 – 2-3 października
Olimpiakos Tarnogród 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 3 października, 15:00
Andoria Mircze 3-4 Pogoń 96 Łaszczówka 3 października, 15:00
Tanew Majdan Stary 7-1 Sparta Łabunie 3 października, 16:00
Omega Stary Zamość 2-2 Olimpia Miączyn 2 października, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Włókniarz Frampol 2 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Korona Łaszczów 3 października, 15:00
Victoria Łukowa 1-2 Metalowiec Goraj 3 października, 15:00
Błękitni Obsza 4-0 Tur Turobin 2 października, 15:00

***

Andoria Mircze 3-4 (2:1); Pogoń 96 Łaszczówka; 3 października, 15:00

Bramki Andorii: Artur Mać 26’, Patryk Szumlański 41, Jakub Smal 90’+

Łączy nas piłka: relacja z meczu

Tabela po 9 rundach

1.  Tanew Majdan Stary 23 7 2 0 28-7
2.  Omega Stary Zamość 23 7 2 0 27-9
3.  Olimpiakos Tarnogród 20 6 2 1 18-10
4.  Błękitni Obsza 18 5 3 1 15-6
5.  Granica Lubycza Królewska 16 5 1 3 14-11
6.  Roztocze Szczebrzeszyn 14 4 2 3 12-12
7.  Łada 1945 Biłgoraj 14 3 5 1 20-13
8.  Olimpia Miączyn 13 4 1 4 13-13
9.  Andoria Mircze 11 3 2 4 19-17
10.  Korona Łaszczów 10 3 1 5 11-16
11.  Metalowiec Goraj 10 3 1 5 9-16
12.  Sparta Łabunie 9 3 0 6 14-29
13.  Pogoń 96 Łaszczówka 9 2 3 4 17-14
14.  Włókniarz Frampol 6 1 3 5 14-23
15.  Victoria Łukowa 4 1 1 7 12-24
16.  Tur Turobin 1 0 1 8 5-28
Kolejka 10 – 9-10 października
Łada 1945 Biłgoraj Tur Turobin 10 października, 15:00
Metalowiec Goraj Błękitni Obsza 10 października, 15:00
Korona Łaszczów Victoria Łukowa 10 października, 14:00
Włókniarz Frampol Roztocze Szczebrzeszyn 10 października, 12:00
Olimpia Miączyn Granica Lubycza Królewska 9 października, 11:00
Sparta Łabunie Omega Stary Zamość 10 października, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka Tanew Majdan Stary 10 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród Andoria Mircze 9 października, 13:00

***

Keeza Klasa A 2021/2022, grupa: Zamość

Kolejka 7 – 2-3 października
Orkan Bełżec 1-1 Olender Sól 3 października, 15:00
Orion Jacnia 0-5 Unia Hrubieszów 3 października, 15:00
Sokół Zwierzyniec 0-4 Gryf Gmina II Zamość 3 października, 16:00
Tarpan Korchów 0-2 Ostoja Skierbieszów 3 października, 15:00
Start Gmina Frampol 0-1 Orzeł Tereszpol 3 października, 15:00
Graf Chodywańce 3-2 Szumy Susiec 3 października, 13:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-5 Potok Sitno 3 października, 15:00

 

Orion Jacnia – Unia Hrubieszów 0:5 (0:2)

Skład Unii Hrubieszów: Wikło, Szwiec, Rossa, Hamidi (46′ Kozak), S. Kogut (83′ Prokopowicz), Wojtal (65′ Sł. Oleszczuk), Kuron, Bala, Różniatowski (46′ Seb. Oleszczuk), Jabłoński, Olęder (60′ Sekulski)

Bramki: Różniatowski 13′, Jabłoński 19′, Olęder 58′, Szwiec 68′, S. Kogut 82′

Sędziował: Krzysztof Kuryj

***

Strona – MKS Unia Hrubieszów – Piłka Nożna 

W dniu 30.09.2021r. Kacper Krawczuk przeszedł operację lewego kolana. 

Na pewno niejeden z kibiców Unii Hrubieszów pamięta sezon 2019/2020 kiedy to Kacper Krawczuk wszedł do bramki IV ligowej Unii Hrubieszów i wiele razy ratował nasz zespół przed utratą gola. W tym sezonie Kacper był przymierzany do występów w zamojskiej A-Klasie. Niestety jego plany pokrzyżowała kontuzja. Diagnoza – uraz skrętny lewego kolana, uszkodzenie więzadeł lewego kolana oraz uszkodzenie łękotki przyśrodkowej i bocznej lewego kolana.

Pierwsze diagnozy mówiły, że będą konieczne dwie operacje. W dniu 30.09.2021r. wykonano zabieg artroskopii kolana, założono szew łękotki przyśrodkowej oraz zrekonstruowano więzadła i jak się później okazało druga operacja nie będzie konieczna.

Trzymamy kciuki za to, żeby rehabilitacja przebiegła szybko i bez żadnych komplikacji!

Tabela po 7 rundach

1.  Unia Hrubieszów 19 6 1 0 23-2
2.  Orkan Bełżec 16 5 1 1 22-6
3.  Graf Chodywańce 15 5 0 2 27-19
4.  Tarpan Korchów 14 4 2 1 19-12
5.  Potok Sitno 12 4 0 3 30-19
6.  Ostoja Skierbieszów 12 4 0 3 14-13
7.  Orzeł Tereszpol 10 3 1 3 13-16
8.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 10 3 1 3 14-17
9.  Gryf Gmina II Zamość 10 3 1 3 17-13
10.  Sokół Zwierzyniec 9 3 0 4 12-17
11.  Olender Sól 7 2 1 4 16-19
12.  Szumy Susiec 6 2 0 5 16-17
13.  Orion Jacnia 3 1 0 6 8-38
14.  Start Gmina Frampol 0 0 0 7 6-29
Kolejka 8 – 9-10 października
Olender Sól Potok Sitno 9 października, 15:00
Szumy Susiec Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 9 października, 16:00
Orzeł Tereszpol Graf Chodywańce 10 października, 15:30
Ostoja Skierbieszów Start Gmina Frampol 10 października, 14:00
Gryf Gmina II Zamość Tarpan Korchów 10 października, 14:30
Unia Hrubieszów Sokół Zwierzyniec 10 października, 14:00
Orkan Bełżec Orion Jacnia 10 października, 15:00

***

Keeza Klasa B 2021/2022, grupa: Zamość II

Kolejka 6 – 2-3 października
Roztocze II Szczebrzeszyn 0-1 Perła Deszkowice 2 października, 16:00
Delta Nielisz 5-2 Sparta Wożuczyn 3 października, 15:30
Huragan Hrubieszów 8-0 Perła Telatyn 2 października, 16:00
Ruch Machnów Nowy 1-6 BKS Bodaczów 2 października, 15:30
Igros II Krasnobród 3-2 Szyszła Tarnoszyn 3 października, 13:00

Perłę dopadł prawdziwy Huragan

Okazałym zwycięstwem zakończyło się wczorajsze spotkanie podopiecznych Trenera Piotra Fulary i Mariusza Zajaca

Skład: Żygawski, Zając, Przeworski, Białacki, Gilarski, Kokoć, Frąk, Wiejak, Hryniak, Lisiczyński, Oleszczuk K.

Bramki zdobyli: Wiejak X2, Oleszczuk K. x2, Hryniak x2, Lisiczyński x2

Wójt Gminy Hrubieszów – Tomasz Zając

Tabela po 6 rundach

1.  Delta Nielisz 18 6 0 0 23-5
2.  BKS Bodaczów 15 5 0 1 19-10
3.  Huragan Hrubieszów 15 5 0 1 40-5
4.  Sparta Wożuczyn 10 3 1 2 28-11
5.  Perła Deszkowice 10 3 1 2 10-10
6.  Igros II Krasnobród 9 3 0 3 14-12
7.  Ruch Machnów Nowy 4 1 1 4 10-25
8.  Szyszła Tarnoszyn 3 0 3 3 10-19
9.  Roztocze II Szczebrzeszyn 3 1 0 5 5-33
10.  Perła Telatyn 0 0 0 6 4-33
Kolejka 7 – 9-10 października
Szyszła Tarnoszyn Roztocze II Szczebrzeszyn 10 października, 13:00
BKS Bodaczów Igros II Krasnobród 9 października, 14:00
Perła Telatyn Ruch Machnów Nowy 10 października, 11:00
Sparta Wożuczyn Huragan Hrubieszów 9 października, 12:00
Perła Deszkowice Delta Nielisz 10 października, 13:00

­

Opracował – mak

Foto – MKS Unia Hrubieszów – Piłka Nożna


Zobacz też:

Podnoszenie ciężarów: Tak dźwigali, że do złota się dobrali! – ZDJĘCIA

Podnoszenie ciężarów: Tak dźwigali, że do złota się dobrali! – ZDJĘCIA