Piłkarskie ligi 20.04.2019 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice wygrywa i wraca na trzecią pozycję, ponieważ Lewart zremisował. W klasie okręgowej liderująca Unia Hrubieszów gromi Sokół i to w Zwierzyńcu, a wicelider Grom Różaniec przegrał u siebie i przewaga urosła do pięciu punktów. W klasie A Andoria Mircze gra w kratkę i o ostatnim meczu nie ma, co pisać. W klasie B Huragan Hrubieszów po ciekawym meczu minimalnie przegrał u siebie i nadal brak punktów. Świetnie w Wojewódzkiej Lidze Młodzików Starszych Unii Hrubieszów.

Reklamy

 

IV liga 2018/2019, grupa: lubelska

Kolejka 21 – 20 kwietnia 2019 r.


Kryształ Werbkowice − Start Krasnystaw 3:0 (1:0)

Bramki: Adrian Wołoch 38′, Michał Luterek 48′, Arkadiusz Sas 84′

Kryształ: Stachyra − Wójtowicz (75′ Jabłoński), Alokhin, Śmiałko, Luterek − Omański (46′ K. Wołoch), Nieradko (70′ Sas), Borys (75′ Rybka), Warecki, A. Wołoch − Reszczyński (75′ Łappo).

 

Polesie Kock ; 0-2; Kłos Chełm ; 20 kwietnia, 12:00

Huczwa Tyszowce ; 4-6; Powiślak Końskowola ; 20 kwietnia, 14:00

Łada 1945 Biłgoraj ; 5-0; MKS Ryki ; 20 kwietnia, 13:00

Górnik II Łęczna ; 6-3; Orlęta Łuków ; 20 kwietnia, 11:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 0-0; Victoria Żmudź ; 20 kwietnia, 13:00

Lublinianka Lublin ; 0-0; Lewart Lubartów ; 20 kwietnia, 13:00

Hetman Zamość ; 6-0; Włodawianka Włodawa ; 20 kwietnia, 12:00

 

Tabela po 21 rundach

1.     Hetman Zamość           60  20  0    1    81-13

2.     Lublinianka Lublin         43  13  4    4    39-20

3.     Kryształ Werbkowice     40  12  4    5    38-31

4.     Lewart Lubartów           39  11  6    4    45-15

5.     Powiślak Końskowola    38  11  5    5    47-29

6.     Górnik II Łęczna           38  12  2    7    51-36

7.     Tomasovia                    36  10  6    5    36-22

8.     Kłos Chełm                   29  8    5    8    31-36

9.     Włodawianka Włodawa  27  8    3    10  29-45

10.   Victoria Żmudź             26  7    5    9    33-36

11.   Łada 1945 Biłgoraj        24  7    3    11  32-39

12.   Orlęta Łuków                20  6    2    13  28-46

13.   Start Krasnystaw          19  4    7    10  17-33

14.   Huczwa Tyszowce         17  5    2    14  31-53

15.   Polesie Kock                 13  2    7    12  21-45

16.   MKS Ryki                       3    0    3    18  14-74


lubsport.pl:

KLASYFIKACJA NAJLEPSZYCH STRZELCÓW IV LIGI LUBELSKIEJ (PO 21. KOLEJCE)

1. Kamil Oziemczuk (Hetman) – 19 goli

Damian Koprucha (Powiślak) – 19 goli

3. Paweł Myśliwiecki (Hetman) – 15 goli

Damian Ziółkowski (Huczwa) – 15 goli

5. Mateusz Olszak (Hetman) – 12 goli

Wojciech Więcaszek (Włodawianka) – 12 goli

7. Grzegorz Fularski (Lewart) – 11 goli

8. Patryk Dorosz (Łada) – 9 goli

Rafał Turczyn (Hetman) – 9 goli

Adrian Wołoch (Kryształ) – 9 goli

11. Piotr Lecki (Victoria) – 8 goli

Jarosław Milcz (Lublinianka) – 8 goli


Kryształ Werbkowice:

9 goli – Adrian Wołoch, 5 goli – Bartłomiej Reszczyński, 4 gole – Michał Jabłoński, 4 gole – Michał Luterek, 3 gole – Patryk Nieradko, Stanisław Rybka, 2 gole – Bartłomiej Mazur, Arkadiusz Sas, Kamil Warecki, 1 gol –  Vadim Alokhin, Błażej Omański, Patryk Pakuła, Andrzej Zuchowski


Kolejka 22 – 27-28 kwietnia

Kłos Chełm ; -; Hetman Zamość ; 28 kwietnia, 15:00

Włodawianka Włodawa ; -; Kryształ Werbkowice ; 28 kwietnia, 15:00

Start Krasnystaw ; -; Lublinianka Lublin ; 28 kwietnia, 16:00

Lewart Lubartów ; -; Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 27 kwietnia, 15:00

Victoria Żmudź ; -; Górnik II Łęczna ; 27 kwietnia, 11:00

Orlęta Łuków ; -; Łada 1945 Biłgoraj ; 28 kwietnia, 16:00

MKS Ryki ; -; Huczwa Tyszowce ; 27 kwietnia, 14:00

Powiślak Końskowola ; -; Polesie Kock ; 28 kwietnia, 13:00

 

***


Zamojska Klasa Okręgowa

Kolejka 20 – 17/20 kwietnia


Sokół Zwierzyniec – Unia Hrubieszów 0:5 (0:3)

Bramki: Mateusz Pańko 20’, Mateusz Oleszczuk 22’, Bartłomiej Greniuk 29’, Krystian Romanowski 72’ i 84’

 

Grom Różaniec ; 1-2; Potok Sitno ; 20 kwietnia, 14:00

Korona Łaszczów ; 1-0; Włókniarz Frampol ; 18 kwietnia, 15:00

Gryf Gmina Zamość ; 0-1; Sparta Wożuczyn ; 20 kwietnia, 11:00

Olimpia Miączyn ; 3-1; Tanew Majdan Stary ; 17 kwietnia, 17:00

Roztocze Szczebrzeszyn ; 3-0; Metalowiec Goraj ; 17 kwietnia, 16:00

Orkan Bełżec ; 1-4; Victoria Łukowa/Chmielek ; 20 kwietnia, 13:00

Olimpiakos Tarnogród ; 1-1; Omega Stary Zamość ; 17 kwietnia, 16:00

 

Tabela po 20 rundach

1.     Unia Hrubieszów               49  15  4    1    77-13

2.     Grom Różaniec                  44  13  5    2    61-19

3.     Gryf Gmina Zamość          36  9    9    2    33-17

4.     Tanew Majdan Stary          35  10  5    5    50-38

5.     Roztocze Szczebrzeszyn    35  11  2    7    42-28

6.     Victoria Łukowa/Chmielek 34  10  4    6    44-32

7.     Olimpia Miączyn                 34  10  4    6    48-33

8.     Korona Łaszczów               32  10  2    8    43-29

9.     Olimpiakos Tarnogród       30  8    6    6    29-28

10.   Omega Stary Zamość       28  8    4    8    36-31

11.   Sparta Wożuczyn               24  7    3    10  31-51

12.   Metalowiec Goraj               22  7    1    12  22-42

13.   Włókniarz Frampol             16  4    4    12  19-35

14.   Sokół Zwierzyniec             14  4    2    14  20-68

15.   Potok Sitno                       13  4    1    15  23-64

16.   Orkan Bełżec                     6    2    0    18  18-68


Kolejka 21 – 27-28 kwietnia

Olimpiakos Tarnogród ; -; Grom Różaniec ; 28 kwietnia, 16:00

Omega Stary Zamość ; -; Orkan Bełżec ; 27 kwietnia, 16:00

Victoria Łukowa/Chmielek ; -; Roztocze Szczebrzeszyn ; 27 kwietnia, 17:00

Metalowiec Goraj ; -; Olimpia Miączyn ; 27 kwietnia, 16:00

Tanew Majdan Stary ; -; Gryf Gmina Zamość ; 27 kwietnia, 16:00

Sparta Wożuczyn ; -; Sokół Zwierzyniec ; 27 kwietnia, 15:00

Unia Hrubieszów ; -; Korona Łaszczów ; 28 kwietnia, 15:00

Włókniarz Frampol ; -; Potok Sitno ; 27 kwietnia, 13:00

 

***

 

Zamojska Klasa „A”

Kolejka 16 – 17 kwietnia

 

Granica Lubycza Królewska ; 6-0; Andoria Mircze ; 20 kwietnia, 11:00

 

Szumy Susiec ; 1-4; Sparta Łabunie ; 18 kwietnia, 16:00

Błękitni Obsza ; 3-0; Ostoja Skierbieszów ; 17 kwietnia, 16:30

Tarpan Korchów ; 4-0; Wrzos Szyszków ; 20 kwietnia, 13:00

Pogoń 96 Łaszczówka ; 2-1; Tur Turobin ; 20 kwietnia, 13:00

Cosmos Józefów ; 2-1; Olender Sól ; 17 kwietnia, 16:00

Igros Krasnobród ; 2-0; Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; 17 kwietnia, 17:00

 

Tabela po 16 rundach

1.     Błękitni Obsza                      45  15  0    1    54-8

2.     Igros Krasnobród                41  13  2    1    50-10

3.     Cosmos Józefów                 40  13  1    2    41-12

4.     Sparta Łabunie                    29  9    2    5    31-24

5.     Pogoń 96 Łaszczówka          28  8    4    4    41-27

6.     Orion Dereźnia                     24  8    0    8    22-23

7.     Andoria Mircze                     23  7    2    7    29-29

8.     Granica Lubycza Królewska  22  7    1    8    19-28

9.     Tur Turobin                          18  6    0    10  25-38

10.   Szumy Susiec                      16  5    1    10  26-36

11.   Tarpan Korchów                  16  5    1    10  19-35

12.   Olender Sól                         11  3    2    11  20-45

13.   Ostoja Skierbieszów            11  3    2    11  24-40

14.   Wrzos Szyszków                  3    1    0    15  13-59


Kolejka 17 – 27-28 kwietnia

Granica Lubycza Królewska ; -; Szumy Susiec ; 27 kwietnia, 17:00

Andoria Mircze ; -; Igros Krasnobród ; 28 kwietnia, 15:00

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) ; -; Cosmos Józefów ; 28 kwietnia, 17:00

Olender Sól ; -; Pogoń 96 Łaszczówka ; 27 kwietnia, 11:00

Tur Turobin ; -; Tarpan Korchów ; 28 kwietnia, 16:00

Wrzos Szyszków ; -; Błękitni Obsza ; 28 kwietnia, 15:00

Ostoja Skierbieszów ; -; Sparta Łabunie ; 28 kwietnia, 16:00

 

***


Zamojska Klasa B grupa 2

Kolejka 11 – 17 kwietnia

 

Delta Nielisz ; 3-1; Perła Telatyn ; 17 kwietnia, 16:00

GKS Tarnawatka ; 1-1; Gryf Gmina II Zamość ; 20 kwietnia, 13:00

Szyszła Tarnoszyn ; 2-1; Graf Chodywańce ; 18 kwietnia, 14:00

Perła Deszkowice ; 5-0; Metanoja Lipsko ; 20 kwietnia, 14:00

Huragan Hrubieszów ; 1-2; Ruch Machnów Nowy ; 18 kwietnia, 17:00

 

Tabela po 11 rundach

1.     Graf Chodywańce         24  8    0    3    34-10

2.     Ruch Machnów Nowy   23  7    2    2    24-18

3.     Perła Deszkowice         22  7    1    3    28-20

4.     Metanoja Lipsko          22  7    1    3    30-17

5.     Delta Nielisz                 18  6    0    5    20-17

6.     Perła Telatyn                15  5    0    6    25-21

7.     Szyszła Tarnoszyn        13  4    1    6    14-22

8.     Gryf Gmina II Zamość 9    2    3    6    22-26

9.     Huragan Hrubieszów    7    2    1    8    17-34

10.   GKS Tarnawatka           7    2    1    8    13-42


Kolejka 12 – 27-28 kwietnia

Gryf Gmina II Zamość ; -; Huragan Hrubieszów ; 28 kwietnia, 11:00

Ruch Machnów Nowy ; -; Perła Deszkowice ; 28 kwietnia, 15:00

Metanoja Lipsko ; -; Szyszła Tarnoszyn ; 28 kwietnia, 14:00

Graf Chodywańce ; -; Perła Telatyn ; 28 kwietnia, 13:00

Delta Nielisz ; -; GKS Tarnawatka ; 28 kwietnia, 16:00

 

***

 

Wojewódzka Liga Młodzików starszych

 

Trener Piotr Stadnicki

– W dniu 18.04.2019r. Młodzicy Starsi Unii Hrubieszów rozegrali wyjazdowy mecz z Avią Świdnik. Od początku dominowali piłkarze Unii. W pierwszej połowie bramki dla naszej drużyny zdobyli: Michał Sienicki strzałem z głowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Następna akcja zagranie do naszego prawego skrzydłowego Oliwier Stadnicki, który w akcji sam na sam z bramkarzem trafia do siatki. Kolejna akcja po dośrodkowaniu z rożnego i bramka samobójcza. Do przerwy 0:3. W drugiej połowie piłkarze Unii zepchneli gospodarzy calkowicie do obrony i pomimo wielu dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, kilka słupków i dwie poprzeczki, kilka sytuacji sam na sam z bramkarzem i pusta bramką, tylko Sebastian Cebula znalazł drogę do siatki Avii strzałem z dystansu ustalając wynik na 0:4. Unia z kompletem punktów czeka na mecz z Górnikiem Łęczna, który rozegra u siebie w dniu 27.04.2019r o godzinie 11-tej.

 

Opracował – mak

Foto – Jarosław Łukiewicz Unia Hrubieszów