Piłkarskie ligi 20-21 sierpnia 2022 r.

W IV lidze Kryształ Werbkowice po przemeblowaniu zespołu drugi mecz i druga porażka. Liczymy na złapanie wiatru w żagle. W klasie okręgowej Unia Hrubieszów pewnie wygrywa i z dorobkiem 4 punktów po 2 rundach plasuje się na 4 pozycji w tabeli. Ciekawe, jak pójdzie Unii w 2 meczach w tym tygodniu. W klasie A w pierwszym meczu mirecki zespół Andoria roznosi rywali z Dereźni, natomiast debiutujący na tym poziomie rozgrywek Huragan Gmina Hrubieszów rozpoczął od wysokiego remisowego zespołu z dobrym zespołem z Łabuń.

Reklamy

IV liga 2022/2023, grupa: lubelska II
Kolejka 2 – 20-21 sierpnia 
Grom Różaniec  2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny  21 sierpnia, 17:00
Błękitni Obsza  0-6 Stal Kraśnik  20 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa  1-0 Gryf Gmina Zamość  21 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice  0-1 POM Iskra Piotrowice  21 sierpnia, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski  2-4 Start Krasnystaw  21 sierpnia, 17:00

Kryształ Werbkowice – POM Iskra Piotrowice 0:1 (0:0)


Bramka:  Mietlicki (50’)
Kryształ: Rojek –  Wójtowicz (83’ Dudas), Śmiałko, Wołos, Borys, Lis, Maliszewski, Niewiński, Michalak (86’  Jarosz D.), Jarosz J., Rybka
POM: Toruń – Orłowski, Białek, Szabłowski (78’ Ganczarenko),  Bartoszcze, Jurko, Nowak, Oroń (46’ Kabała), Mietlicki (84’ Kura), Kowal (76’ Chrześcijanek), Fularski (90’ Piwnicki)
Żółte karki: Maliszewski , Lis, Jarosz J., Borys, Rybka – Kowal, Nowak, Chrześcijanek, Waszczyński (62’ Białek)
Arbiter główny: Przemysław Kasztelan (OKS Zamość)
Widzów: 200

Reklamy
­
Zdjęcia z meczu na stronie Kryształu »

Tabela po 2 rundach

1.  Stal Kraśnik 2 6 2 0 0 9-0
2.  Start Krasnystaw 2 6 2 0 0 8-2
3.  Granit Bychawa 2 6 2 0 0 3-1
4.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 3 1 0 1 5-4
5.  POM Iskra Piotrowice 2 3 1 0 1 2-2
6.  Gryf Gmina Zamość 2 3 1 0 1 1-1
7.  Sparta Rejowiec Fabryczny 2 1 0 1 1 2-5
8.  Grom Różaniec 2 1 0 1 1 2-5
9.  Kryształ Werbkowice 2 0 0 0 2 0-5
10.  Błękitni Obsza 2 0 0 0 2 0-7
Kolejka 3 – 27-28 sierpnia 
Start Krasnystaw  Grom Różaniec  27 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice  Tomasovia Tomaszów Lubelski  28 sierpnia, 16:00
Gryf Gmina Zamość  Kryształ Werbkowice  27 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik  Granit Bychawa  27 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny  Błękitni Obsza  27 sierpnia, 14:0

***

Klasa okręgowa 2022/2023, grupa: Zamość
Kolejka 2 – 20-21 sierpnia 
Omega Stary Zamość  1-1 Victoria Łukowa  20 sierpnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska  Olimpia Miączyn  20 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 17:00) odwołany
Igros Krasnobród  0-1 Pogoń 96 Łaszczówka  20 sierpnia, 15:00
Hetman Zamość  3-0 Korona Łaszczów  21 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród  2-3 Huczwa Tyszowce  20 sierpnia, 11:00
Włókniarz Frampol  0-2 Łada 1945 Biłgoraj  21 sierpnia, 16:00
Tanew Majdan Stary  5-2 Graf Chodywańce  21 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów  3-0 Orkan Bełżec  21 sierpnia, 15:00

Unia Hrubieszów – Orkan Bełżec 3:0 (2:0)

Skład Unii Hrubieszów: Grzęda, Śliwa (60′ S. Oleszczuk), Starushkevych, Posikata, Wanarski (80′ Lackowski), Pędlowski, Kuron (80′ Sz. Nowak), Jabłoński (70′ Blicharz), Rząd (60′ Khrystiuk), M. Oleszczuk, Karaszewski (60′ Niderla)

Skład Orkana Bełżec: Piwowarczyk, Morawicki, Błyskoń, Krupa, Czekirda, Słoniec (71′ Strojny), Wiciejowski, Gałka, Czachor, Maciejko, Kowal

Żółte kartki: Blicharz – Gałka, Maciejko, Lewsko, Błyskoń x2

Czerwona kartka: Błyskoń (za dwie żółte), Maciąg (kierownik drużyny)

Bramki: Karaszewski 1′, 5′, M. Oleszczuk 88′ 

Sędziował: Tomasz Ostrowski

Tabela 

1.  Huczwa Tyszowce 2 6 2 0 0 8-5
2.  Pogoń 96 Łaszczówka 2 6 2 0 0 4-1
3.  Łada 1945 Biłgoraj 2 6 2 0 0 3-0
4.  Unia Hrubieszów 2 4 1 1 0 5-2
5.  Tanew Majdan Stary 1 3 1 0 0 5-2
6.  Hetman Zamość 2 3 1 0 1 6-5
7.  Igros Krasnobród 2 3 1 0 1 1-1
8.  Victoria Łukowa 2 2 0 2 0 2-2
9.  Omega Stary Zamość 2 2 0 2 0 3-3
10.  Włókniarz Frampol 2 1 0 1 1 2-4
11.  Graf Chodywańce 2 1 0 1 1 4-7
12.  Olimpia Miączyn 1 1 0 1 0 1-1
13.  Olimpiakos Tarnogród 2 0 0 0 2 2-4
14.  Granica Lubycza Królewska 1 0 0 0 1 1-3
15.  Orkan Bełżec 1 0 0 0 1 0-3
16.  Korona Łaszczów 2 0 0 0 2 0-4
Kolejka 3 – 24 sierpnia  – ŚRODA
Orkan Bełżec  Omega Stary Zamość  24 sierpnia, 17:00
Graf Chodywańce  Unia Hrubieszów  24 sierpnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj  Tanew Majdan Stary  24 sierpnia, 16:00
Huczwa Tyszowce  Włókniarz Frampol  24 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów  Olimpiakos Tarnogród  24 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka  Hetman Zamość  24 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn  Igros Krasnobród  24 sierpnia, 16:00
Victoria Łukowa  Granica Lubycza Królewska  24 sierpnia, 16:00
Kolejka 4 – 27-28 sierpnia 
Omega Stary Zamość  Granica Lubycza Królewska  27 sierpnia, 15:00
Igros Krasnobród  Victoria Łukowa  28 sierpnia, 16:00
Hetman Zamość  Olimpia Miączyn  27 sierpnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród  Pogoń 96 Łaszczówka  27 sierpnia, 15:00
Włókniarz Frampol  Korona Łaszczów  28 sierpnia, 17:00
Tanew Majdan Stary  Huczwa Tyszowce  27 sierpnia, 15:00
Unia Hrubieszów  Łada 1945 Biłgoraj  28 sierpnia, 15:00
Orkan Bełżec  Graf Chodywańce  28 sierpnia, 16:00

***

Klasa A 2022/2023, grupa: Zamość
Kolejka 1 – 20-21 sierpnia 
Relax Księżpol  1-3 Metalowiec Goraj  20 sierpnia, 13:00
Delta Nielisz  0-6 Potok Sitno  20 sierpnia, 11:00
Sokół Zwierzyniec  1-2 Olender Sól  21 sierpnia, 16:00
Andoria Mircze  5-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  21 sierpnia, 17:00
Piast Babice  0-3 Roztocze Szczebrzeszyn  20 sierpnia, 13:00
Tarpan Korchów  2-4 Ostoja Skierbieszów  20 sierpnia, 17:00
Huragan Hrubieszów  4-4 Sparta Łabunie  20 sierpnia, 17:00

Strona Andorii Mircze

Spotkanie z Orionem Dereźnia w ramach pierwszej kolejki zamojskiej klasy A.

20′ 1:0 Kacper Matysiak (rz. karny)

55′ 2:0 Kacper Matysiak (as. Kamil Sitarz)

64′ 3:0 Nazar Turevych (as. Kamil Sitarz)

83′ 4:0 Kamil Kaczyński

92′ 5:0 Artur Mac

­

Strona Huraganu Hrubieszów  

Na inaugurację remisujemy ze Spartą Łabunie 4-4 ( 2-4 )

Bramki dla naszej drużyny strzelili: Ł. Kamiński 25′, 2x. A. Oleszczuk 41′, 79′, K. Rutkowski 87′. 

Kartki: 27′, 95′ w konsekwencji czerwona K. Rutkowski, 30′, 61′ w konsekwencji czerwona J. Panasiewicz, 60′ Ł. Kamiński, 91′ I. Remiszewski

Zagraliśmy w składzie: J. Żygawski, A. Oleszczuk, P. Musiał, T. Przeworski, J. Panasiewicz, P. Lisiczyński, Ł. Kamiński, K. Hryniak, P. Kondrat, K. Rutkowski, P. Fulara

Rezerwowi: C. Kokoć, M. Piłat, I. Remiszewski ( 90′ za A. Oleszczuk ), M. Sarzyński, D. Herbin, J. Gałczyński, K. Tabuła ( 85′ za P. Fulara)

Warto wspomnieć, że Huragan grając od 61min.w osłabieniu pokazał charakter i z wyniku 2-4 strzelając dwie bramki doprowadził do wyniku 4-4 za co należą sie wielkie brawa !

Kolejny mecz Huragan rozegra 26.08.2022r. w Skierbieszowie z tamtejszą Ostoją, początek meczu o godz. 17.30 ! już dziś zapraszamy do kibicowania !

Tabela 

1.  Potok Sitno 1 3 1 0 0 6-0
2.  Andoria Mircze 1 3 1 0 0 5-0
3.  Roztocze Szczebrzeszyn 1 3 1 0 0 3-0
4.  Ostoja Skierbieszów 1 3 1 0 0 4-2
5.  Metalowiec Goraj 1 3 1 0 0 3-1
6.  Olender Sól 1 3 1 0 0 2-1
7.  Sparta Łabunie 1 1 0 1 0 4-4
8.  Huragan Hrubieszów 1 1 0 1 0 4-4
9.  Sokół Zwierzyniec 1 0 0 0 1 1-2
10.  Tarpan Korchów 1 0 0 0 1 2-4
11.  Relax Księżpol 1 0 0 0 1 1-3
12.  Piast Babice 1 0 0 0 1 0-3
13.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1 0 0 0 1 0-5
14.  Delta Nielisz 1 0 0 0 1 0-6
Kolejka 2 – 27-28 sierpnia 
Metalowiec Goraj  Sparta Łabunie  28 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów  Huragan Hrubieszów  28 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn  Tarpan Korchów  27 sierpnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)  Piast Babice  28 sierpnia, 16:00
Olender Sól  Andoria Mircze  27 sierpnia, 17:00
Potok Sitno  Sokół Zwierzyniec  28 sierpnia, 14:00
Relax Księżpol  Delta Nielisz  28 sierpnia, 14:00

­

Opracował – Marek Ambroży Kitliński

Fot. Kryształ Werbkowice


Zobacz też:

Przeżyjmy to jeszcze raz… 10 lat temu w hrubieszowskim sporcie 18-25 sierpnia 2012 r.

Przeżyjmy to jeszcze raz… 10 lat temu w hrubieszowskim sporcie 18-25 sierpnia 2012 r.


Zerknij na Instagram →