Piłkarskie ligi 20/21 IX 2008 r.

Źle się dzieje w państwie duńskim, można powiedzieć po kolejnej „wpadce” Unii, Kryształ na remis w Zamojskiej Klasie „O”. Huragan i Płomień wygrywają. We władzach okręgu zamojskiego bez działaczy z Unii i powiatu hrubieszowskiego. W środę mecze pucharowe.

Reklamy

***

Zamojska Klasa Okręgowa

Roztocze Szczebrzeszyn-Unia Hrubieszównie nie odbył się

Nord 98 Wysokie-Kryształ Werbkowice 0:0, sędziował Artur Tymecki z Hrubieszowa

Hetman II Zamość-Echo Zawada 1:1

Korona Łaszczów-Sparta Wożuczyn 3:1

Orkan Bełżec-Omega Stary Zamość 1:5 (jedną z bramek dla Omegi zdobył Rafał Oleszczuk w 46 min.)

Włókniarz Frampol-Huczwa Tyszowce 1:1

Cosmos Józefów-Victoria Łukowa-Chmielek 0:3

Ostoja Skierbieszów-Olimpiakos Tarnogród 1:1

Tabela

1. Roztocze Szczebrzeszyn 8 22 16-3

2. Victoria Łukowa/Chmielek 8 21 18-5

3. Huczwa Tyszowce 7 14 14-9

4. Nord 98 Wysokie 7 13 16-9

5. Echo Zawada 8 13 9-13

6. Korona Łaszczów 8 12 15-14

7. Sparta Wożuczyn 8 12 16-15

8. Olimpiakos Tarnogród 8 12 15-8

9. Kryształ Werbkowice 8 12 21-11

10. Ostoja Skierbieszów 8 10 13-13

11. Hetman II Zamość 8 10 12-17

12. Włókniarz Frampol 8 8 11-12

13. Omega Stary Zamość 8 7 17-17

14. Orkan Bełżec 8 4 6-17

15. Cosmos Józefów 7 3 6-17

16. Unia Hrubieszów 7 3 6-31

Kolejka 9 – 27-28 IX

Unia Hrubieszów – Orkan Bełżec 28 IX g. 16.00

Kryształ Werbkowice -Cosmos Józefów 27 IX g.15.00

Echo Zawada -Roztocze Szczebrzeszyn

Victoria Łukowa/Chmielek – Hetman II Zamość

Huczwa Tyszowce -Nord 98 Wysokie 28 IX g.15.00

Sparta Wożuczyn -Włókniarz Frampol 27 IX g.14.00

Olimpiakos Tarnogród -Korona Łaszczów

Omega Stary Zamość -Ostoja Skierbieszów 27 IX g. 15.00

Bramki dla Kryształu dotychczas zdobyli:

7. B.Reszczyński

4. D.Reszczyński

4. A.Mac

2. P.Kaczoruk

1. R.Wójtowicz

1. P.Musiał

1. R.Suchodolski

1. M.Pomykała

Bramki dla Unii dotychczas zdobyli:

2. Jacek Błaszczyński

2. Marcin Lebiedowicz

1. Przemysław Wawryszyn

1. ?

***

Zamojska Klasa A – grupa 2

Huragan Hrubieszów-Olimpia Miączyn 4:1

Szumy Susiec-Andoria Mircze 2:0

Płomień-Spartan Nieledew-Sparta Łabunie 4:3

Igros Krasnobród-Ruch Machnów Now y 7:2

Granica Lubycza Królewska-Perła Telatyn nie odbył się

Pogoń 96 Łaszczówka-Legion Komarów 6:2

Tabela

1. Szumy Susiec 6 16 9-1

2. Płomień Spartan Nieledew 5 12 26-14

3. Granica Lubycza Królewska 5 11 11-1

4. Huragan Hrubieszów 6 10 20-13

5. Olimpia Miączyn 6 10 15-14

6. Sparta Łabunie 6 9 12-11

7. Pogoń 96 Łaszczówka 6 9 13-15

8. Perła Telatyn 5 8 17-6

9. Igros Krasnobród 6 7 19-15

10. Ruch Machnów Nowy 6 5 9-13

11. Andoria Mircze 5 0 0-14

12. Legion Komarów 6 0 8-42

Kolejka 7 – 27-28 IX

Olimpia Miączyn -Płomień Spartan Nieledew

Perła Telatyn -Huragan Hrubieszów

Ruch Machnów Nowy -Granica Lubycza Królewska

Legion Komarów -Igros Krasnobród

Andoria Mircze -Pogoń 96 Łaszczówka

Sparta Łabunie -Szumy Susiec

***

Zamojska Klasa B – grupa 2

Metanoja Lipsko-Altus Szychowice 6:0

Graf Chodywańce-GLKS Jarosławiec 3:1

GKS Tarnawatka-Kresy Dołhobyczównie odbył się

Tabela

1. Graf Chodywańce 3 6 9-6

2. Metanoja Lipsko 3 5 11-5

3. Szyszła/Zryw Ulhówek 2 4 9-4

4. Kresy Dołhobyczów 2 4 3-2

5. Altus Szychowice 3 3 6-13

6. GLKS Jarosławiec 2 0 3-6

7. GKS Tarnawatka 1 0 0-5

Kolejka 4 – 27-28 IX

Pauza: Kresy Dołhobyczów.

GLKS Jarosławiec -Szyszła/Zryw Ulhówek

Altus Szychowice -GKS Tarnawatka

Graf Chodywańce -Metanoja Lipsko

***

Wojewódzka Liga Trampkarzy Starszych

AMSPN Hetman Zamość – Unia Hrubieszów – mecz przełożony

Tabela

1. Jedynka Krasnystaw 4 12 23:3

Opracował – mak

Na zdjęciu – Najlepiej w tych rozgrywkach idzie sędziom z Hrubieszowa, po lewej A. Tymecki, po prawej T. Lenard.