Piłkarskie ligi – 21/22.05.2011

W klasie „O” Kryształ wygrywa, Unia remisuje. W klasie „A” Płomień/Spartan wygrywa i nadal przewodzi, przegrywa Huragan i Andoria, tak jak w klasie „B” Altus i GLKS Jarosławiec. Na czele tabeli są młodzicy starsi Unii Hrubieszów. W najbliższą sobotę wielkie derby klasy „A” w Teptiukowie!!! Nie przegap!!!

Reklamy

i>Na zdjęciach – mecz młodzików starszych Unia Hrubieszów – OSiR Biłgoraj (4:1)

Zamojska Klasa Okręgowa

Kryształ Werbkowice – Cosmos Józefów 2:1 (2:1), grali: Krzysztof Mulewski, Krzysztof Krupa, Paweł Musiał, Jarosław Kaczoruk, Łukasz Byra, Toma Wyszyński, Paweł Kaczoruk, Paweł Kusiak, Damian Tyrka, Piotr Musiał (bramka)Sebastian Juszczuk (bramka), Tomasz Łazorczyk, Damian Podolak, Adrian Brzozowski

Entra Sparta Łabunie – Unia Hrubieszów 2:2

Omega Stary Zamość – Tur Turobin 5:1

Igros Krasnobród – Victoria Łukowa-Chmielek 8:5, sędzia główny Artur Tymecki

Ostoja Skierbieszów – Olimpiakos Tarnogród 2:1

Ro-Ma Relax Księżpol – Korona Łaszczów 0:3

Grom Różaniec – Sparta Wożuczyn 4:1

Echo Zawada – Tanew Majdan Stary 5:0

Tabela po 24 rundach

1 Omega Stary Zamość 55 64:27
2 Igros Krasnobród 46 66:36
3 Korona Łaszczów 46 53:27
4 Kryształ Werbkowice 45 36:24
5 Grom Różaniec 44 60:41
6 Tur Turobin 43 41:29
7 Ostoja Skierbieszów 41 47:39
8 Sparta Wożuczyn 34 37:39
9 Unia Hrubieszów 33 42:36
10 Victoria Łukowa-Chmielek 30 41:40
11 Entra Sparta Łabunie 27 32:45
12 Ro-Ma Relax Księżpol 25 40:50
13 Echo Zawada 24 29:51
14 Olimpiakos Tarnogród 23 24:41
15 Tanew Majdan Stary 17 17:53
16 Cosmos Józefów 6 27:78

Następna runda

Kryształ Werbkowice – Ostoja Skierbieszów, sobota, 28.05. g. 12.00 (w Turkowicach)
Unia Hrubieszów – Igros Krasnobród, sobota, 28.05. g. 17.00
Cosmos Józefów – Echo Zawada
Tanew Majdan Stary – Tur Turobin
Omega Stary Zamość – Grom Różaniec
Sparta Wożuczyn – Sparta Łabunie
Victoria Łukowa/Chmielek – Relax Księżpol
Korona Łaszczów – Olimpiakos Tarnogród

Zamojska Klasa „A”

Płomień-Spartan Nieledew Orkan Bełżec 3:0 (1:0), Skład: Traczuk – Kondratiuk, Bednarczuk, Strycharczuk – Łysiak (Wolanin), Bobak (Brzuchala), Bogucki, Podgórski, Poterucha – Raczyński, Kożuch, Bramki: Kożuch, Łysiak (k), Poterucha

Granica Lubycza Królewska-Andoria Mircze 2:0, Musielak – Matysiak, Lizun (76’Jakubski), Grzywna, Bakalarczyk – Pańczyk, K.Skowronek, Bury, Siewierski (55’Sienicki) – Greniuk (46’Brzyski), Pacaj.

Szumy Susiec – Huragan Hrubieszów 4:1 (1:1), Bramka: Ptak

Pogoń 96 Łaszczówka – Metanoja Lipsko 2:1, sędzia główny Tomasz Lenard

Ruch Machnów Nowy – Orzeł Cześniki 1:3,

Olimpia Miączyn – Zryw Ulhówek 11:1, sędzia główny Jarosław Jasina

Tabela po 19 rundach

1 Płomień-Spartan Nieledew 46 55:32
2 Olimpia Miączyn 44 72:24
3 Huragan Hrubieszów 40 55:35
4 Orkan Bełżec 35 52:27
5 Pogoń 96 Łaszczówka 32 37:34
6 Granica Lubycza Królewska 26 26:28
7 Ruch Machnów Nowy 22 27:39
8 Szumy Susiec 21 42:46
9 Metanoja Lipsko 20 31:64
10 Zryw Ulhówek 19 36:50
11 Orzeł Cześniki 12 33:56
12 Andoria Mircze 11 23:54

Następna runda

Huragan Hrubieszów – Płomień Spartan Nieledew, sobota, 28.05. g. 16.00
Andoria Mircze – Szumy Susiec, niedziela, 29.05. g. 16.00
Orzeł Cześniki – Olimpia Miączyn
Zryw Ulhówek – Pogoń 96 Łaszczówka
Metanoja Lipsko – Granica Lubycza Królewska
Orkan Bełżec – Ruch Machnów Nowy

Zamojska Klasa „B”

Huczwa II Tyszowce – Graf Chodywańce 1:5

Altus Szychowice – Szyszła Targoszyn 0:4

Spartakus Szarowola 1 – GLKS Jarosławiec 5:0

Legion Komarów – Perła Telatyn 2:2

Tabela

1 Spartakus Szarowola 12 27 41:11
2 Graf Chodywańce 13 25 47:10
3 Szyszła Tarnoszyn 12 24 34:18
4 Legion Komarów 13 21 39:22
5 Huczwa II Tyszowce 13 18 33:42
6 Perła Telatyn 12 17 18:19
7 Altus Szychowice 13 6 13:51
8 GLKS Jarosławiec 12 6 8:60

Następna runda

Perła Telatyn – Altus Szychowice, niedziela, 29.05. g. 17.00
Szyszła Tarnoszyn – GLKS Jarosławiec, niedziela, 29.05. g. 17.00
Huczwa II Tyszowce – Spartakus Szarowola
Pauza: Legion Komarów, Graf Chodywańce.

Zamojska Klasa Okręgowa Juniorów

Kryształ Werbkowice – Cosmos Józefów 3:0, Skład Kryształu: Stankiewicz – Nosal, Byra, Piotr Tarczuk, Kościuk – Staszewski, Paweł Tarczuk, Dudas, Pietrynka – Podolak, Jaskuła. Ponadto grali: Tyrka, Kawka, Bondyra, Mazurek. Bramki : Podolak, Paweł Tarczuk, Tyrka

Sparta Łabunie – Unia Hrubieszów 3:0vo

Omega Stary Zamość – Tur Turobin 4:0

Igros Krasnobród – Victoria Łukowa-Chmielek 2:0

Ostoja Skierbieszów – Olimpiakos Tarnogród X:X

Ro-Ma Relax Księżpol – Korona Łaszczów 0:5

Echo Zawada – Tanew Majdan Stary 5:1

Tabela

1 Echo Zawada 23 58 72:28
2 Kryształ Werbkowice 22 46 59:21
3 Korona Łaszczów 22 45 74:25
4 Igros Krasnobród 22 41 49:30
5 Ostoja Skierbieszów 20 39 51:25
6 Omega Stary Zamość 21 39 55:31
7 Tanew Majdan Stary 23 37 47:44
8 Sparta Łabunie 21 34 40:36
9 Cosmos Józefów 22 27 51:66
10 Olimpiakos Tarnogród 21 26 34:34
11 Tur Turobin 23 23 36:62
12 Sparta Wożuczyn 22 18 27:68
13 Unia Hrubieszów 22 16 28:50
14 Ro-Ma Relax Księżpol 20 12 23:70
15 Victoria Łukowa-Chmielek 22 12 27:83

Zamojska Klasa „A” Juniorów

Płomień-Spartan Nieledew – Orkan Bełżec 2:1, Płomień: Całka – Jeleń, Echta, Wolanin, Gałan, Księżuk, Nieradko, Dyjak, Drop, Brzuchala (Łobuczak), Martyniuk. Bramki: Dyjak x2

Pogoń 96 Łaszczówka – Metanoja Lipsko 3:0

Ruch Machnów Nowy – Orzeł Cześniki 1:4

Granica Lubycza Królewska – Andoria Mircze 1:2

Olimpia Miączyn – Zryw Ulhówek 10:1

Tabela

1 Olimpia Miączyn 17 49 94:9
2 Orkan Bełżec 18 35 44:24
3 Pogoń 96 Łaszczówka 17 30 58:31
4 Granica Lubycza Królewska 17 30 24:13
5 Płomień-Spartan Nieledew 17 30 39:36
6 Andoria Mircze 16 29 51:39
7 Ruch Machnów Nowy 18 27 34:40
8 Szumy Susiec 17 15 35:65
9 Zryw Ulhówek 15 10 20:48
10 Metanoja Lipsko 17 9 29:73
11 Orzeł Cześniki 17 7 26:76

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

Hetmanek Zamość – Grom Różaniec 8:0

Huragan Hrubieszów – AMSPN Hetman Zamość 1:6

Tabela

1 AMSPN Hetman Zamość 15 41 111:12
2 Hetmanek Zamość 14 27 51:31
3 Huragan Hrubieszów 13 7 24:59
4 Grom Różaniec 14 6 14:98

Okręgowy Liga Trampkarzy Starszych

Kryształ Werbkowice – Omega Stary Zamość 0:8

Skład Kryształu: Pietruszewski- Radelczuk, Lekan, Piotras, Dec, Rola, Kawka, Luchowski, Gnieciak, Czarnecki

Olimpia Miączyn – Legion Komarów 3:0

Sparta Wożuczyn – Graf Chodywańce 8:0

Tabela

1 Sparta Wożuczyn 10 21 37:16
2 Olimpia Miączyn 10 21 31:18
3 Omega Stary Zamość 9 20 37:14
4 Ostoja Skierbieszów 8 11 18:18
5 Graf Chodywańce 8 9 8:27
6 Kryształ Werbkowice 10 6 17:33
7 Legion Komarów 9 6 10:32

Okręgowa Liga Młodzików Starszych

Sokół 3 Tomaszów Lubelski – Orzeł Tereszpol 5:2

Unia Hrubieszów – OSiR Biłgoraj 4:1

Igros Krasnobród – Gaudium Zamość 0:13

AMSPN Hetman Zamość – Sparta Łabunie -:-

Tabela

1 Unia Hrubieszów 10 23 35:6
2 OSiR Biłgoraj 11 23 36:10
3 Gaudium Zamość 11 21 35:15
4 Sokół 3 Tomaszów Lubelski 11 17 26:12
5 Sparta Łabunie 10 16 22:13
6 AMSPN Hetman Zamość 10 11 19:18
7 Orzeł Tereszpol 10 7 13:33
8 Igros Krasnobród 11 0 1:80

II Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

Janowianka – Unia Hrubieszów 5:2

***

Opracował – mak