Piłkarskie ligi 22-23 VIII 2020 r.

W IV lidze zwycięstwa Unii Hrubieszów i Kryształu Werbkowice, co pozwala awansować w tabeli, ale przypominam, pierwsze sześć zespołów awansuje do grupy finałowej. W klasie A Andoria Mircze wygrywa kolejny mecz i jest druga różnicą jednej bramki. W klasie B Huragan Hrubieszów zremisował w pierwszym meczu w Skierbieszowie, co jest uważam dobrym początkiem i liczę, że klub będzie miał klubową stronę informacyjna.

Reklamy

Piłkarskie ligi 22-23 VIII 2020 r.

IV Liga – grupa 2

Kolejka 5 – 22-23 sierpnia 2020

Łada 1945 Biłgoraj 0-2 (0:0); Unia Hrubieszów ; 22 sierpnia, 17:00

Bramki: Greniuk (54), Podgórski (69).

Łada: Szawara – Raduj, Kupiec, Kuliński, Czok, Czerw, Bevza, Nawrocki, Kapuśniak, Deriabin (63 Niedźwiedzki), Koguc (63 Branewski).

Unia: Tomczyszyn – Blicharz (76 Wanarski), Pietrusiewicz, Kazan, A. Oleszczuk, Wiejak (56 Turewicz), Podgórski, Pańko, M. Oleszczuk (90 Steciuk), Greniuk (90+2 Barszczewski), Szkutnik (81 Herda).

Żółte kartki: Kuliński, Raduj, Kapuśniak – Pietrusiewicz

Kryształ Werbkowice ; 2-1 (1:0); Unia Białopole ; 23 sierpnia, 17:00

Bramki: Rybka (37′), Otręba (57′) – Mazur (76′)

Kryształ: Stachyra – Borys, Śmiałko, Mulawa, Wójtowicz, Omański (60′ Jabłoński), Otręba, Jarosz (73′ Kliszcz), Rybka, Więcaszek (80′ Nieradko), Reszczyński

Unia: Kozłowski – Bureć, Kociuba, Ślusarz, Sarzyński Greguła, Zdybel, Lewkowicz, Leśnicki, Mazur, Poterucha

Żółte kartki: Rybka, Reszczyński, Więcaszek – Kociuba

Tomasovia Tomaszów Lubelski ; 6-0; Gryf Gmina Zamość ; 23 sierpnia, 17:00

Świdniczanka Świdnik Mały ; 2-0; Granit Bychawa ; 22 sierpnia, 16:00

Grom Różaniec ; 0-1; Victoria Żmudź ; 23 sierpnia, 17:00

Huczwa Tyszowce ; 0-1; Kłos Gmina Chełm ; 23 sierpnia, 16:00

 

Tabela po 5 rundach

  1. Tomasovia Tomaszów Lubelski       15  5    0    0           20-1
  2. Świdniczanka Świdnik Mały       12  4    0    1    13-6
  3. Victoria Żmudź                         10  3    1    1    8-4
  4. Huczwa Tyszowce                     9    3    0    2    11-4
  5. Grom Różaniec                         9    3    0    2    9-3
  6. Kryształ Werbkowice             7    2    1    2    9-8
  7. Granit Bychawa                         6    2    0    3    5-8
  8. Kłos Gmina Chełm                    6    2    0    3    6-11
  9. Unia Hrubieszów                    6    2    0    3    4-9
  10. Gryf Gmina Zamość                  5    1    2    2    3-9
  11. Unia Białopole                           3    1    0    4    7-13
  12. Łada 1945 Biłgoraj                    0    0    0    5    0-19

Kolejka 6 – 29-30 sierpnia

Gryf Gmina Zamość ; -; Unia Białopole ; 29 sierpnia, 13:00

Kłos Gmina Chełm ; -; Kryształ Werbkowice ; 29 sierpnia, 14:00

Unia Hrubieszów ; -; Huczwa Tyszowce ; 30 sierpnia, 15:00

Victoria Żmudź ; -; Łada 1945 Biłgoraj ; 29 sierpnia, 16:00

Granit Bychawa ; -; Grom Różaniec ; 29 sierpnia, 17:00

Tomasovia Tomaszów Lubelski ; -; Świdniczanka Świdnik Mały ; 30 sierpnia, 17:00

Klasyfikacja strzelców IV ligi lubelskiej w sezonie 2020/2021 (5)

  1. Jarosław Milcz (Powiślak) – 8 goli, 2. Arkadiusz Smoła (Tomasovia) – 6 goli, 3. Damian Ziółkowski (Huczwa) – 5 goli, Jakub Szuta (Tomasovia) – 5 goli, Damian Szuta (Tomasovia) – 5 goli, Jakub Kawalec (Włodawianka) – 5 goli, 7. Artur Renkowski (Huragan) – 4 gole, Piotr Bołtowicz (Lutnia) – 4 gole, Dominik Banach (Opolanin) – 4 gole, Filip Drozd (Opolanin) – 4 gole, Michał Zuber (Świdniczanka) – 4 gole, Paweł Mazur (Unia Białopole) – 4 gole, Kacper Kamiński (Włodawianka) – 4 gole

Kryształ Werbkowice: 2 gole – Bartłomiej Reszczyński, Stanisław Rybka, Damian Otręba, 1 gol – Błażej Omański, Siergiej Borys, Paweł Kliszcz

Unia Hrubieszów: 1 gol – Adrian Oleszczuk, Mateusz Oleszczuk, Bartłomiej Greniuk, Mariusz Podgórski

***

Zamojska Klasa A

Kolejka 2 – 22-23 sierpnia

Andoria Mircze ; 2-0; Szumy Susiec ; 23 sierpnia, 17:00

Bramki: 4′ Lizun, 44′ Mac A. (rz. karny)

Skład Andorii: Żygawski – Lipski, Kaczyński, Lizun, Sitarz – Kondrat, Matysiak – Tracz, Dziadosz, Smal – Mac oraz: Zanoza, Wyrwa, Kuźmiński, Pąk, Małyszek, Szwiec

 

Cosmos Józefów ; 3-5; Alwa Brody Małe ; 23 sierpnia, 15:00

Piast Babice ; 3-2; Olender Sól ; 23 sierpnia, 15:00

Orkan Bełżec ; 1-1; Włókniarz Frampol ; 23 sierpnia, 17:00

Graf Chodywańce ; 3-0; Relax Księżpol ; 23 sierpnia, 11:00

Metanoja Lipsko ; 1-2; BKS Bodaczów ; 22 sierpnia, 14:00

Szyszła Tarnoszyn ; 2-2; Sparta Łabunie ; 23 sierpnia, 17:00

Tabela po 2 rundach

  1. Graf Chodywańce   6    2    0    0    5-0
  2. Andoria Mircze     6    2    0    0    5-1
  3. Sparta Łabunie       4    1    1    0    5-3
  4. Szyszła Tarnoszyn  4    1    1    0    4-3
  5. Piast Babice            4    1    1    0    4-3
  6. Orkan Bełżec          4    1    1    0    3-2
  7. Olender Sól            3    1    0    1    8-3
  8. Alwa Brody Małe     3    1    0    1    6-6
  9. BKS Bodaczów        3    1    0    1    2-3
  10. Włókniarz Frampol  2    0    2    0    2-2
  11. Metanoja Lipsko     0    0    0    2    2-5
  12. Szumy Susiec        0    0    0    2    1-4
  13. Relax Księżpol        0    0    0    2    1-5
  14. Cosmos Józefów    0    0    0    2    3-11

Kolejka 3 – 29-30 sierpnia

BKS Bodaczów ; -; Andoria Mircze ; 30 sierpnia, 16:00

Relax Księżpol ; -; Metanoja Lipsko ; 29 sierpnia, 17:00

Włókniarz Frampol ; -; Graf Chodywańce ; 30 sierpnia, 17:00

Olender Sól ; -; Orkan Bełżec ; 29 sierpnia, 17:00

Alwa Brody Małe ; -; Piast Babice ; 30 sierpnia, 17:00

Szyszła Tarnoszyn ; -; Cosmos Józefów ; 30 sierpnia, 17:00

Szumy Susiec ; -; Sparta Łabunie ; 30 sierpnia, 17:00

***

Zamojska Klasa B – grupa 2

Kolejka 1 – 22-23 sierpnia

Ostoja Skierbieszów 3-3 (2:0) Huragan Hrubieszów; 23 sierpnia, 13:00

Bramki, Huragan: Tomasz Kowalczuk 50’, Wojciech Gajewski 56 i 60 ‘, Ostoja:  Dominik Adamczuk 22’, Michał Terlecki 26’ oraz Adam Barzał 72’

WKS Przewale ; -; pauza;

Ruch Machnów Nowy ; 3-2; GKS Tarnawatka ; 23 sierpnia, 14:00

Perła Telatyn ; 0-8; Gryf Gmina II Zamość ; 23 sierpnia, 16:00

Delta Nielisz ; 4-1; Sparta Wożuczyn ; 23 sierpnia, 17:00

Tabela po 1 rundzie

  1. Gryf Gmina II Zamość 3    1    0    0    8-0
  2. Delta Nielisz                 3    1    0    0    4-1
  3. Ruch Machnów Nowy   3    1    0    0    3-2
  4. Huragan Hrubieszów      1    0    1    0  3-3
  5. Ostoja Skierbieszów    1    0    1    0    3-3
  6. WKS Przewale              0    0    0    0    0-0
  7. GKS Tarnawatka           0    0    0    1    2-3
  8. Sparta Wożuczyn         0    0    0    1    1-4
  9. Perła Telatyn                0    0    0    1    0-8

Kolejka 2 – 29-30 sierpnia

pauza; -; Huragan Hrubieszów ;

Gryf Gmina II Zamość ; -; Ostoja Skierbieszów ; 30 sierpnia, 11:00

GKS Tarnawatka ; -; Perła Telatyn ; 30 sierpnia, 17:30

Delta Nielisz ; -; Ruch Machnów Nowy ; 30 sierpnia, 16:00

WKS Przewale ; -; Sparta Wożuczyn ; 30 sierpnia, 13:00


Opracował – mak

Foto i tam jest więcej – Kryształ Werbkowice